Rozważania i spekulacje transferowe

Czy ty jesteś człowiekiem ograniczonym z problemem czytania ze zrozumieniem? Przecież napisałem dość wyraźnie, że należało kogoś kupić, a mój post dotyczył Twojej arogancji i porównania się do ludzi zarządzających klubem. City i Arsenal to tylko przykłady, które miały pokazać, że nawet mając pieniądze nie zawsze można kupić zawodników na pozycje, których klub akurat potrzebuje wzmocnić(czytaj w City Kane, w Arsenalu wymiana Auby, którego wyrzucili za darmo i braki w obronie) tak samo Totki, które w momencie gdy znakiem firmowym Conte sa wahadła oni ściągają tam starego Perisicia i grają bardzo słabym Emersonem, myślisz że nie chcieliby mieć kogoś lepszego? Prawie każdy klub ma pozycje, które musi wzmocnić i gwarantuje Ci że te kluby o tym wiedzą.
Tymczasem Ty dalej stawiaj sobie wymyślone tezy, które świetnie obalisz :slight_smile:

4 polubienia

No wlasnie caly problem w tym ze Klopp przez wiekszosc okienka twierdzil ze sytuacja w srodku pola jest swietna i nie trzeba wzmocnien.
Obudzil sie dopiero na kilka dni przez zamknieciem okna kiedy jedyne co zostalo to paniczne wypozyczenie odpadu z juve

Nie do końca. Przeczy temu próba pozyskania Tchouameniego - jak się potem okazało pierwszy kontakt ze strony klubu nastąpił jeszcze przed startem okienka i wtedy dowiedzieli się, że piłkarz jest dogadany z Realem. Po prostu Klopp pytany o sprowadzenie pomocnika, mówił, że kupowanie nowego mija się z celem, gdy ma do dyspozycji 8-9 pomocników na 3 pozycje. I to jest fakt.

Nie zmienia to natomiast faktu, że ten stan to przerost ilości nad jakością. Początek tego sezonu jasno pokazuje, że do odstrzału w tym momencie prócz wygasających kontraktów Keity, Oxlade’a i Milnera, jest jeszcze Henderson i być może Jones na wypożyczenie. Fabinho bez klasowego zmiennika, Thiago podobnie. Słaba forma pierwszego i częste niedyspozycje drugiego i mamy Liverpool na 9 miejscu w tabeli.

Myślę że kupienie solidnego PO spowoduje przesunięcie Arnolda na stałe do pomocy gdzie zawodnik czuje się najlepiej jak widać i mogliby rozwiązać wiele problemów.

mmm to sie zacznie z trentem w srodku i autostradą dla przeciwników bo wtedy już całkim będzie wolna strona

trent nadaje sie tylko i wylacznie na bocznego obronce/wahadlowego (przynajmniej poki co bo obecnie z jego lewą nogą, dryblingiem, ustawianiem się ,szybkością, zastawianiem i ogólnym myśleniem będzie 3x większa katastrofa niż na obronie- gdzie jednak wszystkie jego braki da się załatać matipem i asekurującymi boxtoboxami)

Calvin Bassey z ajaxu.
Morato z benfici.

Powinniśmy sie zainteresować właśnie jednym lub drugim.
Ajax sprzedaje swoich zawodników no i benfica radszej też. No ale co ja mogę widzieć…

18letni Jhon Duran, nowy Lukaku albo Benteke z Chicago Fire na radarze Liverpoolu.

https://angielskieespresso.pl/post/108606/2022/10/02/jhon-duran-liverpool-chicago-fire-brighton-transfer-premier-league-jurgen-klopp/

https://youtu.be/PL6sqjoDPE8

Nawet nie chce tego słyszeć. Ten pokazowy film to jakiś dramat.

No Bardziej jednak Benteke niż Lukaku

Akurat jego lewej nogi bym sie jakoś wybitnie nie czepiał. Np. porownując z prawą nogą Robertsona :wink: Trent czasami coś wrzuci lewą, a Robertson przez swój brak używania prawej stopy mocno ogranicza swoje możliwości w ataku, a czasami tworzy problemy w obronie.

Młodzi piłkarze z Benfici i Ajaxu są strasznie overrated. Kosztują setki milionów, a sprawdza się w zasadzie jeden na 10 z takich zawodników.

Tak poza tematem. Zawsze używasz tego dziwnego łaczenia języków? Wystarczy przecież powiedzieć zbyt wysoko oceniani lub też przereklamowani :).

Strasznie męczące jest takie kaleczenie języka.

6 polubień

Dla mnie bardziej męczące jest takie przypi***nie.

5 polubień

Dokładnie. Językowi puryści są w internecie jakaś plagą. Nie piszemy oficjalnych listów, wiec komunikujemy się miedzy sobą tak jak chcemy, pod warunkiem, że zachowujemy ogólne normy kultury.

1 polubienie

Wolę mówić overrated. Niektóre słówka w języku angielskim nie mają dobrych polskich odpowiedników. Normalnie nie używam makaronizmów, strasznie mnie brzydzą :slight_smile:

1 polubienie

Według niektórych źródeł planem B w kontekście bellinghama ma być młody pomocnik Bayernu. Źródło: AngielskieEspresso

Ma długi kontrakt i podobno sam Musiala nie bardzo chce się ruszać z Bayernu.

1 polubienie

Podobno jeśli nie uda się również z Musiala to chcemy wyciągnąć Pedriego z Barcelony.

Koniec końców skorzystamy z planu P. Czyli półśrodek…

Przecież to wymysły. Wiadomo że pod obserwacją jest sporo pilkarzy i jakaś lista branych poważnie pod uwagę jest, ale na pewno Mirror pojęcia nie ma kto tam jest. Skrzydlowych ciągle różnych wymieniano, a wyskoczyli z Diazem, który juz byl zapalnowany dużo wcześniej i bez artykułów w prasie o tym.
Fakt, że Jude jest tak do nas wpychany raczej sugeruje, że to cena dla Realu na lato jest podbijana. My dowiemy się kogo chce klub jak już będzie oferta posłana. Jak z Tchouameni, jakby Mbappe nie zostawił na lodzie Madrytu z worem kasy, to może juz by sie ogrywał…