Rozważania i spekulacje transferowe

Bomba transferowa! Miłego wieczoru

29 polubień

Kiedy slynne here we go? :smiley:

Osobiście nie spodziewam się latem jakiejś wielkiej ofensywy transferowej. Zakładam że przyjdzie jakiś pomocnik, Carvalho i pewnie ten Ramsey.

Nie wiem czy kolejny zawodnik do przodu jest nam potrzebny skoro ostatnio nawet Jota gra mniej. Wiadomo że Momo, Sadio i Bobby’emu kończą się kontrakty ale wątpię że klub pozwoli któremuś odejść. Wiadomo że Origi odchodzi ale wątpię że będziemy go kimś na siłę zastępować, chyba że jakimś budżetowym napastnikiem, który zaakceptuje rolę gościa na wcześniejsze rundy pucharów. Ale nawet po odejściu Belga mamy Salaha, Mané, Jotę, Firmino, Lucho i Takiego (jego przyszłość też nie jest do końca pewna). Myślę że to wystarczająco dużo zawodników. Z drugiej strony jeśli Leeds spadnie to te 25 baniek za Raphinhę będzie niezłą okazją i może warto wtedy z niej skorzystać?

Jakiś czas temu słyszałem też o możliwym zakontraktowaniu jeszcze jednego ŚO (Bremer/Carmo) ale też nie sądzę żeby to było potrzebne. Czterech powinno wystarczyć.

Jedynymi zawodnikami, którzy są dla mnie do odstrzału są Ox, Davies no i Nat bo nie sądzę żeby miał szansę na grę.

Takie luźne, ogólne przemyślenia na temat następnego okienka.

3 polubienia

To ten gość, który już rok temu pisał o tym, ze Liverpool jest zainteresowany Luisem Diazaem.

Tier1 jak dla mnie.

Adeyemi do nas nie trafi. Borussia Dortmund confirm the signing of Karim Adeyemi following Erling Haaland’s move to Man City :writing_hand:

Chyba prędzej
artworks-4myzW5CN7xtYCB0Y-XCWvEg-t500x500

1 polubienie

“Darwin Nunez, młody napastnik Benfiki, chciałby w letnim oknie transferowym trafić do Premier League. Dziennik The Mirror twierdzi, że postawiło to w stan gotowości szefostwo Manchesteru United”.

Do Arsenalu idzie być może Jesus, do City - Halland. No to przydałoby się brzydko mówiąc “zajebać” Nuneza Mułom :smiley:. Chłopak się tam nie zepsuje, Muły będą miały ból dupy, a my genialną 9 z prawdziwego zdarzenia na wiele lat. Czego chcieć więcej ? :sunglasses:

Pomarzyć można, ale fajnie by się czytało wpisy na devilpage gdyby taki scenariusz się ziścił :smiley:

1 polubienie

Taa… Memchester to sobie może na Nuneza polować i stawać w gotowości w FIFA, FM i w PESie zarówno na konsolach, jak i na PC. W Realu już nie, bo Liverpool z nimi gra.

Zakładam, że Nunez, to szanujący się piłkarz, który chciałby zrobić krok do przodu w karierze, a nie dwa do tyłu i wpakować się do jakiegoś burdelu w remoncie, z którego wszystkie dziwki niedługo i tak pouciekają. :rofl:

1 polubienie

Naprawdę w MU sądzą, że będą w stanie sprowadzić Nuneza? Gość będzie po sezonie przebierał w ofertach, więc klub w kryzysie, z którego wyjście zajmie im ze 2-3 lata, nie grający w LM nie będzie dla niego atrakcją.
Dla niego miejscem jest top3 PL, City będzie miało EH, CFC ma Romelu, więc…

Mocne źródło?

1 polubienie

Polecam wejść na debilpage i poczytać komentarze :rofl: Oni naprawdę wierzą, że Nunez pójdzie do średniego klubiku bez LM :rofl: Memchester to jednak stan umysłu.

Kiedy przychodził Fernendes też byli średniakami, a jednak wybrał United.

Jednak przychodził w styczniu. Grali w LE.nawet w finale i walczyli o LM, zajęli 2 miejsce(o zgrozo jakim cudem🤦) a teraz kopią sie po czole

1 polubienie

To pisalem 2 tygodnie temu ze paryż odpada. Idzie do nas dzik

Ok, ale zadalem pytanie znających temat, czy źródło na którę się powołuję jest dość mocne czy jednak to kolejny ściek.

Diario AS to po prostu hiszpański AS - dziennik sportowy. Według hiszpańskiej hierarchii podawany jako tier 4, czyli “low reliability”.

A wybierał między kim, a United?

1 polubienie

Plotek było tyle co z Nunezem, a zawodnik top.

Nie przypominam sobie żadnego poważniejszego źródła, które łączyłoby LFC z Fernandesem. Nie licząc może Sebano xD

1 polubienie

Ale ja nie mówię o nas, tylko ogólnie było sporo plot, choćby o Barcelonie / Realu, choć najwięcej oczywiście o MU. Zobaczymy, szczerze też nie chce mi się wierzyć, że Nunez miałby tam pójść, mogąc wybrać każdy lepszy klub. Zobaczymy :slight_smile:

1 polubienie