Rozważania i spekulacje transferowe

Według doniesień Bayern Monachium powinien być zaniepokojony rosnącym zainteresowaniem Liverpoolu Leroyem Sane i możliwością jego przeprowadzki w nadchodzących miesiącach.

Chyba kibice Liverpoolu powinni być zaniepokojeni. Całe szczęście to klasyczny bullshit :blush::blush::blush:

5 polubień

W idealnym układzie para stoperów grająca obok siebie będzie: po prawej prawonożny a po lewej lewonożny. Wtedy ma zawodnik swoją silniejszą noge po zewnętrznej stronie boiska, czyli wyprowadzanie po ziemi jak również długe pilki sa bezpieczniejsze.

U nas Virgil gra po tej “trudniejszej” stronie dla prawonoznego stopera, czyli po lewej.

A czy nie ma możliwości zmiany zgłoszeń po zimowym oknie? Jeśli przyjdzie ktoś nowy (Inacio, Andre) można chyba go zgłosić do PL czy LE kosztem innego gracza, np. Thiago czy Endo.

2 polubienia

Podobno dogadano Andre

Chyba nie

Nie wiem, widziałem go w sumie raz w finale ,chociaż większości zawodników których tu wrzucasz a klub się nimi ponoć interesuje nie widziałem nigdy

W sumie nie zwróciłem uwagi, mi z Boca najbardziej podobał się prawy obrońca ale już gość po 30

Chyba z Fulham xD

W raporcie wskazano, że to Fulham „znajduje się na pole position w walce o pomocnika”.

Marco Silva jest zainteresowany pozyskaniem Andre jako potencjalnego następcy Joao Palhinhy, który może otrzymać kolejną szansę dołączenia do Bayernu Monachium w styczniu, pomimo niedawnego podpisania nowego kontraktu z Cottagers.

Dołączenie do Fulham może być również najlepszą opcją dla kariery Andre, biorąc pod uwagę, że prawdopodobnie dostanie więcej czasu na grę w Cottagers niż w Liverpoolu, Arsenalu czy Tottenhamie – które wszystkie mają w swoich szeregach najwyższej jakości pomocników.

Kompletnie nie rozumiem hajpu na tego zawodnika i rzekomego zainteresowania tych wszystkich klubów. Serio. Nie widzę w nim nic nadzwyczajnego. Są lepsi.

1 polubienie

Ta u nas to zwłaszcza Endo jest TOP. Takim Top, że na 6 gra Alexis :rofl::see_no_evil:

I już wam zaraz przedstawie harmonogram tego jak to wszystko będzie wyglądało.

Na początku jest wielkie gadanie że Andre byłby sporym wzmocnieniem za małe pieniądzę, ale nagle Brazlijczyk po tygodniach spekulacji o transferze do Liverpoolu zasila drużynę typu Fulham, Nottingham czy inne Crystal Palace za kwotę 25 mln. Na forum LFC, jest wielki płacz i lament, i dział FSG tętni życiem i wszyscy by Amerykańców wypieprzyli na zbity pysk. Po kilku tygodniach czy nawet w następnym oknie transferowym kupujemy kogoś innego, który przychodzi za większe pieniądze i znów jest lament że przepłacamy, mimo wszystko ktoś gra bardzo dobrze, i piszemy że jednak umiemy robić transfery a Andre w innym klubie prezentuje się dość słabo i dobrze że Brazylijczyk tutaj nie przyszedł.

Ot i cała historia - i tak w kółko od kilku lat…

2 polubienia

Nie no, wiadomo, że nie mówiłem o naszych zawodnikach.

Są dostępni lepsi zawodnicy na rynku, lub ciekawsi z większym potencjałem rozwoju. Chociażby Ezequiel Fernandez, Morten Frendrup, czy młody Gabriel Moscardo. Tam jest przynajmniej szansa, że oni się rozwiną na topowych zawodników.

U Andre żadnego wybitnego elementu nie widzę. Tyle plusów, że niby ma być tani.

Mimo wszystko, coś niechętni jesteśmy do tego transferu. A nawet mam wrażenie, że chcą go (dość życzeniowo) nam wcisnąć.

A Ezequiel Fernandez nie grał przypadkiem w tym samym meczu? Wydaje mi się, że tak, choć ja tego finału nie oglądałem akurat.

*Był.


Już wiem czemu nie zwróciłem na niego uwagi

Fabrizio Romano donosi, że Liverpool nie jest już zainteresowany pomocnikiem Fluminense, Andre.

“W tej chwili Liverpool nie negocjuje ani nie naciska”.

Jeśli mają kogoś znacznie lepszego na celowniku to git. Andre to taki trochę kot w worku. Może być cudownym zawodnikiem, a może być zwykłym średniakiem. A jeden Endo nam wystarczy.

1 polubienie

I to jest ból… że lepiej było nie ściągać Japończyka, a poczekać na Andre. Może gdyby nie problemy ze Stefanem i Thiago, to tak właśnie postąpilibyśmy?

musieliśmy wycofać się z negocjacji, bo okazało się, że w Fluminense nikt nie mówi po niemiecku

@el_pistolero jakimi pociągami? xd

2 polubienia

Podpisanie kontraktu André z Fulham, może zostać sfinalizowane w „nadchodzących dniach”

• Graczowi „podoba się przedstawiony mu projekt”.

• Pewność siebie Cottagers, pomimo zainteresowania z zewnątrz.

Nigdy nie byłem zwolennikiem tego transferu i dobrze, niech sobie idzie do tego Fulham. To kompletny kot w worku, którego może przerosnąć europejska piłka, czy tempo w Anglii. Typo nawet minuty w Europie nie zagrał, a niektórzy z Niego robili jakieś pro gracza + to nawet nie jest stricte DM. W Europie są zawodnicy, którzy dużo bardziej by się nam przydali, jak np. Zubimendi czy Fofana.

4 polubienia

Śmiechłem :smiley:

Btw, interesujesz się pociągami?

Według doniesień Jeremie Frimpong jest na radarze transferowym Liverpoolu.

Biorąc pod uwagę rozwój sytuacji wokół roli Alexandra-Arnolda w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, nie byłoby zaskoczeniem, gdyby w nadchodzących sezonach ostatecznie przeniósł się na stałe do pomocy. Ma 25 lat i jest teraz u szczytu swojej kariery i wyraźnie gotowy na zmiany.

1 polubienie

Szkoda że każdy widzi, że Trent to już jest praktycznie ŚP, tylko nie Jurek…

1 polubienie

Jurek może i go widzi na środku pomocy. Problem tylko, że wtedy nie ma prawej obrony. Ewentualnie Gomez ale idealny kandydat to to nie jest. Także to bardziej liczenie zysków i strat przez Jurgena. W pomocy ma alternatywy.