Rozważania i spekulacje transferowe

Srodek Tielemans i Bellingham za rok? Naprawdę fajnie by to wyglądało wg. Mnie. Obaj wydają się być z tych kompletnych grajków.

We understand Youri Tielemans bid has been submitted by #Arsenal. Likely to get rejected. Few #lcfc sources are stating if #Liverpool come in… everything changes.

Ponoć Thiago out 2 miesiące i Liverpool idzie po Tielemansa.

P.S - Prawda jest taka, że jeśli teraz nie kupimy żadnego ŚP to do października pogubimy punkty jeszcze parę razy. Obecnie zdrowi pomocnicy to Milner, Hendo, Fabs i Elliott.
W 2020/21 obrona, teraz pomoc…

To rozsądna decyzja. Ja rozumiem, że Belg w ostatnim sezonie nie zachwycał ale to ciągle dość młody piłkarz z niezłym potencjałem, co ważniejsze ograny w PL. Warto go mieć na ławce, sezon jest długi, będą kontuzje, trzeba rotować składem. A niestety na ławce nie ma zawodników którzy mogliby dać chociaż połowę tej jakości co Thiago

Ja bym się nie zachwycał, źródłem tych wiadomości jest profil Indykalia, który jest średnio wiarygodny. Chociaż czasami mu się zdarzy podać coś prawdziwego.

Report Liverpool Face Barcelona And PSG For Manchester City Midfielder Bernardo Silva.
Reports suggest that Liverpool have joined the race in signing Manchester City star Bernardo Silva, alongside Barcelona and PSG.

Liverpool’s midfield crisis worsened this weekend after Thiago Alcantara picking up an hamstring injury. This now leaves Jurgen Klopp with five midfielders available, including a youngster in Harvey Elliot, a veteran in James Milner, and Naby Keita who is also known for injuries.

The Reds drew their opening game against promoted side Fulham in a frustrating lunchtime kick-off on Saturday. A very underwhelming performance by majority of the players, but it was the midfield struggles that were highlights

However, according to Fabrizio Romano Jurgen Klopp and Liverpool believe ‘if there’s an opportunity’ for a midfielder then the club will go for one, but who?

Despite being a huge target, Jude Bellingham is reportedly not available this summer. However, a surprising name has been thrown into the mix. Rival Bernardo Silva is looking to leave the Premier League champions and The Reds could be in the queue.

Od kogo ta informacja wyszła?

Teraz już tego nie znajdę. Przewin3lo mi się to gdzieś w internetach więc wrzuciłem

Byłby to istny majstersztyk ale niestety nierealne.

1 polubienie

Ja rozumiem, że przed sezonem sztab szkoleniowy mocno liczył na Thiago. Że były nadzieje, że w końcu jest ten czas, że On i Keita zagrają określoną liczbę meczów, że ominą ich kontuzje. Ale skoro sezon tak na prawdę jeszcze się na nawet nie zaczął, a My zostajemy z Fabinho, Hendersonem i Elliottem( nie liczmy Milnera i nie wymagajmy od Niego zbyt wiele w tym wieku) to znaczy, że czas najwyższy na transfer. Jakikolwiek, skądkolwiek. Potrzebujemy gościa, który zagra 50 meczów w sezonie.
Mam tylko nadzieję, że Jurgen to już zrozumiał i przestanie ględzić o głębi składu, braku odpowiednich piłkarzy na rynku itp. Jeśli do końca okna transferowego nie wzmocnimy drugiej linii to ja nawet nie oczekuję, że My coś w tym sezonie wygramy.

5 polubień

Mamy jeszcze Carvalho, nie martwił bym się o braku opcji w pomocy. Może jedynie na typowym DM brakuje kogoś kto w miarę godnie potrafił by zastąpić Fabinho. Gadacie jak polscy trenerzy, pomijając młodych. Oni muszą takie szansę wykorzystywać. Tak jak to zrobił TAA i teraz na forum jest bogiem a pogłoski o ofercie Barcelony za niego wyśmiewane…

1 polubienie

Swoją drogą to znowu okazało sie, że to ci źli okropni narzekacze mieli racje.
2 miesiące temu już pisałem że bez nowego pomocnika skonczy sie to tak, ze w pomocy bedzie biegal Milner z Jonesem, albo z kims z akademii. Za takie przewidywania bylem wyzywany i wysylano mnie na forum city.
Chociaz musze tez przyznac, że nawet ja nie spodziewalem sie ze środek pola rozsypie sie juz po 1 kolejce.

Od początku było wiadome, ze transfer ŚP to konieczność. Wszyscy to wiedzieli poza Liverpoolem… niefajnie się obudzić z ręka w nocniku.

Jeżeli to prawda to zbliżamy się do Nunesa…

1 polubienie

Rację to akurat mieli wszyscy, bo każdy widział i widzi, że Liverpool potrzebuje klasowego pomocnika. Narzekacze to byli ciśnięci za to, że swoim malkontenctwem psują atmosferę na forum, nie mając kompletnie żadnego wpływu na transfery Liverpoolu. Można napisać coś raz, ale ileż można powtarzać w kółko, że Liverpool potrzebuje pomocnika? Tak jak napisałem, o tym wie każdy i nikt tutaj Ameryki nie odkrył. Mam nadzieję, że Liverpool w tym miesiącu odpowiednio zareaguje.

7 polubień

Było by pięknie :heart_eyes: bardzo podoba mi się ten gracz i w tym roku zrobilibyśmy zakupy u każdego topowego zespołu ligi portugalskiej, narazie się sprawdzają te transfery(choć jest za szybko żeby oceniać Darwina) :grin:

1 polubienie

Najważniejsze, żeby to nie była kolejna szklanka, a jakby potrafił nabijać asysty to byłaby bajka.

Według angielskiej wikipedii Nunes jest już piłkarzem Liverpoolu :slight_smile:

@stus Nie według “angielskiej Wikipedii”, tylko według jakiegoś randomowego, podjaranego fana, który sobie wszedł w artykuł o Nunesie i go zwyczajnie edytował. Ty też tak możesz zrobić w polskiej Wikipedii, tylko pytanie, po co? :slight_smile:

Hahaha faktycznie :smiley:

Ktoś musiał zmienić, a edytorzy jeszcze nie ogarneli.