Rozważania i spekulacje transferowe

A to gdzie będzie tekst o rzekomym transferze, że czekasz na autoryzacje? :thinking:

1 polubienie

On już nie jest tylko obserwowany. Wszystko jest dogadane. Cena transferu, bonusy, dogadali się też z piłkarzem i jego agentem. Umowa nie może zostać tak sobie zerwana. Obie strony mają jednak możliwość zerwania umowy.

Moim zdaniem (!) jednym warunkiem zerwania umowy jest odnowienie się kontuzji (kazus Milika)

Myśle, że dodatkowo na potwierdzenie tej teorii warto wspomnieć, że przecież Neto w wilkach gra z numerem 7, tak samo jak u nas Milner, który odchodzi po sezonie. To nie może być przypadek.

Może być ciężko. Ryzyko ogromne po takiej kontuzji. Ale będę mu kibicować.

Oficjalnie: “brak transferu w 2022 roku do Liverpoolu, Klopp zadowolony z kadry.” Mam znajomego co pracuje w klubie więc Mrozek masz fejka jakiegoś

Neto nie gra od kwietnia, powazna kontuzja kolana, niewiadomo co bedzie prezentowal po powrocie i mielibysmy go brac w ciemno? Bez jaj. Bowen, Anglik wiadomo ze duzo drozszy transfer, ale to na niego powinnismy zwrocic uwage

Dokładnie. A imiona Pedro i James mają po 5 liter. Tu nie ma przypadku.

Pedro (przed kontuzją) swoją przebojowością przypominał Mane z pierwszych sezonów w Liverpoolu. Jest lewonożny i może grać również na pozycji Salaha, i to mnie zastanawia. Pedro byłby poszerzeniem opcji w ataku, czy jednak szykują się odejścia, a on miałby być zastępstwem? Mane kończy się kontrakt dokładnie wtedy, co Salahowi. Just sayin’.

Teraz będziemy siedzieć jak na szpilkach przez pół roku w oczekiwaniu na Pedro „Petarde” Neto. Że nie była rzucona jeszcze propozycja zakładu z żadnej strony, alkoholizm murowany, jakbyś miał rację.

https://www.meczyki.pl/sportbuzz/najdrozszetransferynapastnikowpotrzydziestce/261359

Ile może być wart w czerwcu 30letni Salah z rokiem kontraktu w Liverpoolu? Podpisze mniej korzystny kontrakt, bo klub się nie ugnie czy poczeka rok i zgarnie miliony za podpis?

Były już peany Jamesa P. po wczorajszym meczu o tym jak skład jest zajebisty i kompletny?

Swoją drogą proponowałbym zamknąć ten wątek do lata, mniej nerwów będzie :).

1 polubienie

Według L’Equipe, Liverpool zrezygnował z przenosin Julesa Kounde na Anfield.

Z tego co wiem to w umowie jest kilka warunków, które jeżeli się spełnią to umowa będzie nieważna. Na oczy umowy nie widziałem, więc nie wiem jakie to warunki. Wiem to od pracownika, który uczestniczył w negocjacjach.

Chłopie przestań pierdolić farmazony

3 polubienia

Ten Fabian to jest stan umysłu. Nie spotkałem się jeszcze z taką osobą. Nabija posty, odpowiedzi, cytaty, liczniki itd. lepiej niż ktokolwiek inny. Wystarczy rzucić kuleczką śniegową i lawina rusza. To trzeba umieć. A kolega ma znajomości więc wie doskonale jak to zrobić. Ale nie powie nikomu, bo nie wie czy autor mu na to pozwoli. Szkoda tylko, że 20 + odpowiedzi sprowadza się do cytowania tego pana niż do ciekawych informacji.

Tak tak, na pewno “pracownik od umowy”, poważnej umowy wartej miliony, zwierzył się jakiemuś anonimowemu randomowi z internetu o jej poufnych zapisach, mimo, że może przez to realnie stracić pracę. I tak, na pewno sam Jurgen i prawnicy Liverpoolu śledzą nasze polskie forum w poszukiwaniu wycieków i to tylko dlatego nie mogłeś podać wprost swojej “transferowej petardy”. Jakie szczęście, że znalazłeś na to świetny sposób i napisałeś imię Pedro Neto wspak! To zabezpiecza interesy wszystkich stron w końcu niczego nie zdradziłeś! Ja nie mogę, nawet James Bond by na to nie wpadł! Tajne łamane na poufne! :clap: :clap: :clap:

Ciesz się swoimi ostatnimi 3 godzinami na forum. Żadnej “pewnej na 100% petardy” nadal nie podałeś zasłaniając się czymś tak idiotycznym jak rzekoma “autoryzacja” artykułu (Ty chyba nie masz pojęcia co to słowo w ogóle oznacza i do czego się odnosi), a jednocześnie złamałeś swoimi wpisami tylko z tego tygodnia chyba z pół regulaminu wątku, nie podając żadnych źródeł swoich bzdur. Na 90% jestem przekonany, ze jesteś zapasowym kontem SEBa bo dziwnym trafem zawsze kilka minut po twoich bzdurach on się też pojawia i ci odpisuje. Powinieneś dostać bana do przełomu kwietnia i maja, kiedy ten twój rzekomy transfer ma już być załatwiony. Oczywiście jeżeli do niego dojdzie to ja (i wszyscy którzy się śmiali) przeproszę a ciebie odbanują. Uczciwa oferta.

1 polubienie

Tutaj jestem randomem, ale w rzeczywistości jestem dziennikarzem. Jakbyś wiedział nie da się zachować całkowitej dyskrecji przy takich typu operacjach, a tych informacji za darmo nie dostałem.

Zawsze piszę to samo. Możesz sobie wierzyć, że to fake news itd, możesz sobie dalej czytać plotki z jakiś gówno źródeł, proszę bardzo.

Nie pasuje Ci, że polski dziennikarz z Anglii ma jakieś informacje, ale kiedy napisze coś jakiś arab z L’Equipe to ślina Ci leci z pyska.

Niewdzięcznicy możecie zamknąć ten wątek. Nie chciałem wam mówić, ale w tym okienku na 100% nie będzie transferu (chyba że zdarzy się coś nieoczekiwanego- kontuzja). Pearce potwierdził mi to wiadomości prywatnej. Te wszystkie plotki o Dybali, Rudigerze to cuda na kiju, wszystko bzdury, znam nawet gościa, który wymyślił plotkę o Rudigerze w LFC, pracuje w tej samej redakcji

Panie Mrozek a czy mógłby pan napisać nam tu obecnym dla kogo pan pisze, skoro jest pan dziennikarzem?

A co chcesz skargę złożyć?

Nie nie, z ciekawości pytam.