Rozważania i spekulacje transferowe

Ja radził bym zamknąć temat na jakiś czas. Nikt tutaj nie wstawia żadnych plotek czy spekulacji o transferach. Zresztą na żadne transfery się nie zanosi więc wszelkie dyskusje są dość jałowe.

Są dwie opcje, albo masz 11 lat albo 70.

Mimo wszystko witam serdecznie.

3 polubienia

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Idź i nie wracaj. Zatrudnij się gdzieś na sport.pl albo na Onecie. Do widzenia i nie pozdrawiam.

Nie będzie żadnego transferu do lata, odchodzi Edwards nikt normalny mu nie da na pożegnanie dużych pieniędzy do wydania, na jakiś talent za małe pieniądze też nie ma co liczyć, jeżeli nawet ma jakieś nazwisko w notatniku to je już trzyma, aby popisać się przed nowym pracodawcą. Będzie nowy odpowiedzialny za transfery będą transfery, mam nadzieję że FSG w końcu się przyzna, że ostatnie dwa duże transfery do środka pola to niewypały i rzuci trochę więcej kasy.

Portugalska BOLA pisze że przygotowujemy ofertę 58mln za Diaza.skysports

Nie będzie. Już Pearce dementował więc spoko. Ebola moze sobie pisać ile chce te bajki

I znów to samo … :crazy_face::see_no_evil: dajcie sobie spokój z tymi newsami :grin: im szybciej sobie większość uświadomi że nikt nie przyjdzie do lata tym lepiej :grin:

1 polubienie

Kto pisze? eBOLA? Powiem krótko

1 polubienie

Liverpool Echo też coś podobnego pisał, ale raczej w kwestii letniego wzmocnienia.

Dzisiaj obejrzałem mecz West Hamu z Leeds pod kątem dwóch zawodników którymi jesteśmy według plotek mocno zainteresowani
( Bowen Raphinha ) i będąc szczerym miałbym bardzo mocny ból głowy na kogo się zdecydować :see_no_evil: ale ciut bardziej jestem za Bowenem

A wy jak sądzicie ?

Ja jestem zwolennikiem tego drugiego. Dorzucając Vlahovica mamy atak marzeń :grinning:

Raphinha chyba bardziej by pasował do drużyny, ale Bowen ma status HG i to pewnie on przyjdzie do klubu latem

Informacje transferowe od SkyItalia odnośnie Dusana Vlahovica. Sam piłkarz domaga się płacy wysokości 8mln€ rocznie, a jego agent 10mln€ prowizji oraz 20% kwoty z przyszłej sprzedaży.

Warunki kontraktowe Vlahovica i jego agenta

https://twitter.com/EduardoHagn/status/1483164719888355330?s=20

Wychodzi tygodniówka 150 tys, jak na warunki PL raczej akceptowalne.
Gorzej kwota transferu, tym bardziej jeśli trzeba doliczyć dychę dla agenta.

Też aż się zdziwiłem, że kwota zaskakująco normalna jak na dzisiejsze czasy. Może to ten 1 na 100 piłkarzy, który nie jest pazerny? Prowizja agenta też do przełknięcia biorąc pod uwagę potencjalną kwotę transferu. Po ściągnięciu Piątka jego letnie odejście jest pewne.

Chociaż osobiście mam wrażenie, że my nie jesteśmy w gronie realnie potencjalnych nabywców. Grono zainteresowanych jest za duże, a licytacji nie wygramy. Z kierunku włoskiego bardziej bym obstawiał takiego Dybałę z kontraktem na ręku.

Dybala ma już 28 lat, wolałbym gracza kilka lat młodszego, skoro chcemy powoli odmładzać skład.
Nie wiadomo jak by się odnalazł z PL, to nieco bardziej intensywna liga od włoskiej.

1 polubienie

Serio tak się jaracie tym Vlahoviciem, niech pójdzie narazie do jakiejś BVB czy Sevilli, pokaże się w CL i w lepszej lidze bo ci napastnicy z Serie A to jakoś nie robią furory. Ronaldo tez tam strzelał na zawołanie a Anglia go przyćmiła, ja bym nie szedł w tego zawodnika. Dużo bardziej podoba mi się David z Lille, dynamiczny, szybki, żywiołowy i przede wszystkim tańszy

2 polubienia

Akurat z tym BVB to może nie najlepszy przykład, Imo paru zawodników po Borussi odbiło się od poważnej piłki

1 polubienie