Rozważania i spekulacje transferowe

Ja bym sie wstrzymał z tymi negatywami. Okienko sie nawet nie otworzyło, a już głowy za zmarnowanie go wiszą na sznurach. Później przyjdzie Bellingham i ci którzy sie teraz cieszą, bedą cieszyć się jeszcze głośniej. A może zamiast tego przyjdzie 3 juz ogranych na boiskach PL piłkarzy i Ci którzy teraz płaczą nad tym niby fiaskiem transferowym z Judem, nagle będą piać z zachwytu. Cierpliwości Panowie. Przecież jak sie odpali to okienko to połowę tego forum będą zalewać podobne artykuły.

4 polubienia

Beka z wyznawców fsg. Gdzie są pieniądze klubu?

Dałem z siebie 30%:

1 polubienie

Ja tam się cieszę, wolę Mounta, Nevesa + jeszcze jednego zawodnika za te pieniądze, niż jak dla mnie totalnie przehypowanego Bellinghama.

Jest dobry, ale nie oszukujmy się, płacimy tylko i wyłącznie za to, że gra w Borussi, która wie jak nabić dodatkowe $$$ na licznik.

120 mln$ za gościa, który jeszcze nic nie osiągnał i miał 2 dobre sezony w Bundeslidze? Tu się totalnie zgodzę.

5 polubień

Super post, no ale to forum lfc.pl, nie uda się XD.

Nie no, kwota za niego jest taka a nie inną, bo po 1 - jest Anglikiem, po 2 - jest po bardzo dobrym sezonie i mundialu, po 3 - nie ma nawet 20 lat.
A punkt 1 to najwięcej nabija do sumy.

To wszystko prawda ale przez to jak już nasza władza mówiła o tym transferze i jak zapewniała, że pełne wsparcie finansowe będzie, to po prostu czuje ogromny niedosyt żałośnie przechodząc z pułapu Bellinghama na Matheusa Nunesa no

1 polubienie

Kiedy niby FSG mówiło o Jude ? XD

No ostatnio przecież mówili, że dają pełne wsparcie Jurgenowi w jego zakontraktowaniu czy coś takiego

No i te legendarne odpuszczenie okna żeby mieć na niego siano xd

Mówili, że dadzą mu wsparcie podczas okienka, a nie w kupnie Jude. Teraz bzdury piszesz.

Barella, Neves i jeszcze mister X i będzie git🤣

Panowie nie zachowujcie sie jak dzieci, tak jak mecz trwa 90min i nie warto wieszac psów w przerwie tak, trwają negocjacje i cala otoczka z tym zwiazana. Takich transakcji nie zamyka sie w 5min. To nie jest przypadkowy zbieg okolicznosci, ze najpierw pojawiaja sie informacje o ofercie a pare godzin pozniej kilku dziennikarzy najblizszych klubowi pisze ze powoli odchodzimy od stolu. Najbardziej prawdopodobna opcja, jest taka, ze oferta jesli byla, zostala szybko odrzucona, a jednak Jude chce do nas przejsc, stad info o tym, ze moze jednak zostanie w Niemczech, wiadomo ze po odrzuceniu, nie wrocimy 5minut pozniej z nową ofertą w zębach, wyzszą o kilkadziesiat milionow. Co by nie bylo, jesli bedzie chcial bardzo do nas przejsc, to chocby inni dali i 200 mln to silą go nie zmuszą do przejscia. Teraz pewnie bedzie chwilowy impas, gra na przeczekanie, jakas medialny przekaz ludzi bliskich klubowi w celu wywarcia wiekszej presji na BVB, a za parenascie dni wrocimy z nową ofertą +10-15 mln i dogadaja sie bo to w interesie kazdej ze stron. Takze, spokojnie, zrobcie sobie popcorn i czekajcie do konca kwietnia bedzie deal done Jude w LFC.

2 polubienia

Milner musisz :joy:

Czytałem kiedyś taką książkę “Bery i bojki śląskie” i dokładnie tak jest moim zdaniem z transferami pewnego Francuza(w Realu) a teraz Anglika(BVB).
Nikt w Liverpoolu nigdy nie chciał ich kupić i zainteresowanie nimi to owe wyżej wspomniane “Bery i bojki…”


Bruh kompletnie nie potrafię teraz tego wpisu odkopać, ale jestem prawie pewny, że Joyce pisał, że FSG wesprze Kloppa w pościgu po Bellinghama, a sam Jude chce na Anfield

Mogę się też mylić naturalnie

Po prostu poczekajmy na rozwój wydarzeń. Nie ma sensu kopać się w komentarzach, gdy nic tak naprawdę od nas - kibiców - nie zależy. Jesteśmy tylko biernymi obserwatorami i czasem zwyczajnie szkoda zdrowia.

Matheus Nunes , no ludzie ja Was proszę nie tędy droga. Mnie nie przeraża brak ewentualnego transferu Jude mnie przeraża to kim potencjalnie jesteśmy zainteresowani i o jakich nazwiskach najwięcej się mówi w kwestii przejścia do nas.

2 polubienia

Osobiście zawsze traktowałem te “transferowe rewelacje” z przymrużeniem oka.
Dla mnie ważny jest moment, kiedy dany gracz jest już u nas, przeszedł badania medyczne i został oficjalnie przedstawiony.
Reszta to… zabawa🤣

1 polubienie

Nawet to robisz. #znakii

1 polubienie