Rozważania i spekulacje transferowe

Chyba serio w to nie wierzysz? Żadne poważne źródło nie pisało o naszej ofercie za niego wiec to że się jednak wycofujemy jest potwierdzeniem tego, że to KONIEC

Też uważam, że musimy poczekać do końca okienka. Możliwe, że to koniec, jednak nie zdziwiłbym się gdyby to była taktyka klubu.

Jednak gdyby okazało się to prawdą, to po co nakręcali kibiców na ten transfer od ponad roku.

1 polubienie

Kij wie, czy On w ogóle odejdzie z BVB w lecie. Za rok będzie miał rok do końca kontraktu i będzie do wyjęcia za połowę tego, co chce teraz BVB. Kwestia tego, czy jakiś klub będzie chciał wyłożyć to 130+ mln za Niego w to lato i czy sam zawodnik będzie chciał do tego klubu przejść.

Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz, a jakie to jest powazne zrodlo? Joyce? ktory juz od kilku lat wypisuje raczej dokladnie odwrotnie niz jest w rzeczywistosci? I skoro jednak nie zlozylismy oferty, to czemu, nagle wszyscy piszą ze sie wycofujemy, jesli od roku bylo wiadomo ze Henry jest gotowy rozbic swinke z pieniedzmi za niego. Ale jesli ktos woli plakac ze to koniec, to nie sobie placze i ciska w fsg :slight_smile: w koncu kto jak kto ale oni zasluguja na to. Ja czekam, pewny i spokojny, ze saga jeszcze potrwa i bedzie pewnie wiele zwrotow akcji z ostatecznym happyendem.

No ale to pokaż mi Ty przynajmniej tę wypowiedź czy coś, a nie, że po prostu mi mówisz, że się mylę i nara xD

Wystarczy, czy jeszcze przetłumaczyć ?

Nowe, nie znalem xD

1 polubienie

Nie ma ligi mistrzów nie ma Bellinghama. Dopóki były nadzieje to FSG łudziło nas wielką ofensywą transferową w lecie. Teraz kurtyna opadła i trzeba będzie sobie radzić z tym co jest. Jak nie uda się sprzedać udziałów to obawiam się że wydamy tyle co sprzedamy. Bay the way FSG jak zwykłe wyskakuje z takim info w idealnym momencie - Gdy City deklasuje Bayern. City czyli najbardziej prawdopodobny kierunek Bellinghama niestety.

1 polubienie

Zamiast jednego Gerrarda to będziemy mieli 3 Hendersonów xD

Informacja o tym, że nie kupimy Bellinghama może jedynie dziwic psychofanów FSG. Było wiadome, że Klopp nie otrzyma takich funduszy od FSG, ze względu na przyjętą politykę finansową. Znowu dostanie jakieś 60-70 mln na sezon, a reszta musi pochodzić ze sprzedaży. FSG robi z nas pośmiewisko. Oby ten rak zwany FSG został jak najszybciej usunięty z organizmu Liverpoolu

8 polubień

Nie, nie trzeba tłumaczyć, boże po co ten kwas, uspokój się, przecież w żaden sposób nie pisałem do ciebie ofensywnie xd

Masz rację, że nie wspominali tam o Bellinghamie, aczkolwiek pisząc, że dają mu pełne wsparcie w transferach to wiedząc, że jego głównym celem jest Bellingham to trochę to mimo wszystko jednoznaczne

Tak, rób z Jude Gerrarda XD Chłop póki co to nawet nie wiadome, czy jest na poziomie Rice, bo ani minuty w PL nie zagrał, a niektórzy z Niego robią tutaj Gerrarda. Chłopak ma spory potencjał, ale nie tacy mieli.

2 polubienia

Gościu chillout wyjmij kija z dupy.

3 polubienia

A mi się wydaje że niedługo ogłosi że zostanie na rok w Borussi, teoretycznie będzie mógł zobaczyć czy tutaj się coś zmieni i rzeczywiście w następnym sezonie powalczymy o ligę mistrzów czy równia pochyła i trzeba szukać innego klubu

Mamy przynajmniej ostateczną odpowiedź jakie są aspiracje klubu. Utrzymywać się jakimś cudem w top 4 i raz na ruski powalczyć o jakieś trofeum.

10 polubień

Ja powiem więcej! Zamienimy lamliwy kijek na…ten sam kijek!

Nowe kontrakty dla Hehendersona i nieśmiertelnego Milnera raz!

A no i zapomniałbym. Ox i Keita jak uda im sie jakimś cudem zagrać pare spotkań w lidze to też zaraz lada dzień z uśmiechem zadeklarują nam że zostają w klubie xd

Popieram, również poczekam do końca okienka.
Jak Bellingham do nas nie przyjdzie to będzie z nas trochę śmiech, bo po co było milion wypowiedzi ludzi związanych z klubem.
Klubowi dziennikarze mogli od razu wydać oświadczenie, że jest on za drogi , bo cenę znaliśmy już w poprzednie okienko.
Coś z tą ofertą śmierdzi na zbicie ceny przed otwarciem okienka.

Ale najważniejsze dla mnie będzie jak przepracujemy okienko i ile wydamy.
Jak przyjdą inni pomocnicy, obrońca itd, a w następnym sezonie zobaczymy efekty to ok.
Jak znowu nie wzmocnimy odpowiednio składu to niestety pewnie będzie to ostatni sezon Niemca.

Po co? Ja Ci powiem po co. Dzięki propagandzie pt. Bellingham w Liverpoolu mogli po prostu utrzymywać ciągłą wymówkę dlaczego nie próbujemy kupić kogoś innego, tańszego. Jeszcze do dziś mogli się tym zasłaniać, ale bańka w końcu prawdopodobnie pękła i zostaje im poważnie i realnie ruszyć cztery litery do wzmocnienia zespołu nazwiskami na miarę naszych możliwości.

6 polubień

Ale to jest strasznie dziwna polityka bo względem fanów to wyjdzie im to ostatecznie na jeszcze gorzej

Fanom powiedzą, że próbowali jak nigdy, a skończyli jak zwykle.

Jordan Henderson “could leave” Liverpool this summer. [

[@RealKevinPalmer]