Rozważania i spekulacje transferowe

No właśnie nie. Klopp wspominał, że Stefan na pewno nie przepracuje całego okresu przygotowawczego, a co najwyżej 2 tygodnie.

Ciekawe czy go sprowadzimy. Jest silny fizycznie, myślę, że fajnie by wyglądał obok Alexisa. Do tego jakiś DM (Ugarte/Caicedo marzenie, ale pytanie czy do zrobienia) i druga linia świetnie by się prezentowała.

To jest klub piłkarski, a nie towarzyski. Nie możemy trzymać graczy, tylko dlatego, że są towarzyscy.

Chociaż masz rację, biorąc pod uwagę to, że zwalniają się nam miejsca dla NonHG i być może Adrian doatanie obniżkę, więc przedłużenie kontraktu z nim nie musi być głupie.

Natomiast to niepokojące jak my przywiązujemy się do graczy.

James Milner zostałby na kolejny sezon, gdyby klub tego nie zawetował.

Firmino przedłużyłby kontrakt, gdyby tylko tego chciał.

Keita również. James Pearce w styczniu donosił, że klub prowadzi rozmowy z jego agentem.

Chyba tylko z Oxlade’a zrezygnowaliśmy.

Bill Shankly stworzył drużynę, która w 64 i 66 zdobyła mistrzostwo Anglii. Pozwolił im się razem zestarzeć i po kolejny tytuł sięgnął dopiero siedem lat później.

Jednak to piłka, czasem trzeba doświadczać trudnych pożegnań.

1 polubienie

A co z piłkarzami HG? Sezon wcześniej byliśmy na krawędzi.
Odchodzi Millner i Ox plus ewentualne odejście Carvalho, a interesujemy się zawodnikami z nonHG.

pojawiały się informacje o naszym zainteresowaniu Alexem Scottem. Do tego wraca Morton. Lavia, którym się rzekomo interesujemy również ma status HG. No i Mount

Liverpool zarobił 161,2 mln z tytułu 5 miejsca, nie mam pojęcia ile jeszcze jest od sponsorów, Nike sprzedaży koszulek piórników i innych gadżetów ale na pewno nie mało, dlaczego te dziady nie mogą raz konkretnie zainwestować w ten skład tylko wiecznie dziadowanie i kupowanie półśrodków.

Co wy macie z tym Mortonem XD Stawiam, żę go we wrześniu już w klubie nie będzie.

2 polubienia

Wiadomo mordo, to niemal pewniaczek, zawsze pozbywamy się zbędnych zawodników

2 polubienia

A myślicie, że Sepp van der Berg na stałe zagości w klubie czy dalej trafi na wypożyczenie gość już w takim wieku że pasowało by się określić co z nim robić plus ma HG status

Myślę, ze nic z niego nie będzie… Pewnie go sprzedamy w lecie.

@Aldor miał poważną kontuzję, jak był zdrowy, to z reguły grał.

Ale po co dwoch czy trzech SP. Przeciez jest Jones, ktory wskoczyl na wyzszy poziom, jest fantastyczny mlody Bajcetic, talent na skale Europejska (a moze i swiatowa). Do tego zawsze solidny, ulubiony Henderson no i world class DP Fabinho. Moze i Fabs mial gorsze kilka momentow, ale ogolnie to przeciez topowy zawodnik. Do tego w srodku moze zagrac Elliott, a na to wszystko jest jeszcze Thiago Alcantara, jeden z najlepszych SP ostatniej dekady, bez dwoch zdan. Gdzie tu miejsce na dwoch pomocnikow, mozna by powiedziec, ze i jeden to juz lekka przesada jak na to, zebedziemy grali na powaznie na 1 froncie. W sumie srodek obstawiony przez Fabsona Alcantare wyglada poteznie, a do tego jeszcze mamy kupe wartosciowych zmiennikow, co najmniej 4 do wskoczenia do podstawy. :slight_smile:

A co ma byc? To jest chlop co ma problem z lapaniem sie na lawke spadkowicza Bundesligi, tu juz jest wszystko okreslone.

2 polubienia

Mam nadzieje, że to sarkazm XD

Tłumacząc to wszystko na polski - Bajcetic wróci do gry najwcześniej w październiku.

Pierwszy transfer klepnięty! :grin:

Jak długi kontrakt???

No ja jestem ciekawy tego pana, jego historia pracy nie przekonuje, ale kto wie jak wpłynie na Liverpool

Trzeba by nie wiedzieć, że Aldor to wieloletni użytkownik, żeby wgl zastanawiać się czy to sarkazm czy nie :sweat_smile:

4 polubienia

:rotating_light: 𝗡𝗘𝗪: An offer from RB Leipzig for Fabio Carvalho was dismissed as derisory and Liverpool see the youngster as a future starter, hence their hardline stance. #lfc [@_pauljoyce]

Zakładając, że ewentualny transfer MacAlistera nie będzie jego zasługą to niech się wykazuje i ściąga kilku klasowych graczy.

@dinezad podobno miał przyjść na razie na czas letniego okna jako wariant tymczasowy, w tym personalnym bałaganie ciężko cokolwiek wywnioskować.

Czyli można się spodziewać, że Pan Schmadtke wylatuje po 3 miesiącach, a poważny dyrektor sportowy zawita dopiero po okienku letnim?