Rozważania i spekulacje transferowe

Jak będzie “w next obrona”, to znaczy, że klubem rządzą już naprawdę skończone debile, którzy nie uczą się na błędach (no albo totalne sknery). Obrona to tykająca bomba, tak samo jak pomoc w zeszłym roku i obrona trzy lata temu. I tu nie chodzi tylko o te 4 bramki wpuszczone w meczu z Southampton. Nowy ŚO jest konieczny na już, bo Gomez i Matip nie dojeżdżają a Konate jest
“awaryjny” (tj. kontuzjogenny :P). Dłuższa kontuzja Konate / van Dijka może kosztować LFC top 4, a dwa sezonu bez LM to już jest droga do katastrofy.

@Edum

  1. Nie róbmy z LFC jakichś skończonych dziadów. To jest jeden z najbogatszych klubów świata.

  2. A ktoś napisał, że ma przyjść 4 zawodników po 100 baniek? Mac Allister to będzie najprawdopodobniej najdroższy transfer okienka, a ma się zamknąć poniżej 70 mln euro. Kolejny śp pewnie zamknie się w widełkach 30-45 mln euro i do tego ŚO powinien przyjść w tej podobnej cenie. Jeśli klub nie może jednorazowo wydać ~150 mln euro, to naprawdę nie wiem, co Klopp tu jeszcze robi xD

1 polubienie

A skąd weźmiesz kasę na środek pola i dobrego stopera ? Naszymi właścicielami nie są szejkowie, dlatego napisałem w next.

Mi się wydaje, ze postawienie na Fabsa i 18latka, co ma może 15 seniorskich spotkań i będzie po długiej kontuzji, to proszenie się o kłopoty. Tez mam nadzieje, ze w klubie to dostrzegają i zostanie sprowadzony defensywny pomocnik.
W innym wypadku możemy liczyć na powtórkę z rozrywki w przyszłym sezonie…
W ogóle nie wiem skąd takie wnioski, ale robiac jeden transfer w lecie to będziemy się bić o środek tabeli, a sezon skończy się dla nas w marcu…

1 polubienie

Po wygranej LM 2019, Po wygraniu ligi, po durgim miejscu PL i w CL w zeszłym sezonie, po rekordowych finansach w klubu. Hmmm…

4 polubienia

Mógłby ktoś przybliżyć sylwetkę tego Khephrena Thurama? Na ten moment wiem, że jest synem Liliana :slight_smile:

Tylko po tych wszystkich okienkach okaże się, że trzeba szukac LO, PN, SO itd.


bardzo głośno dziś

1 polubienie

A w tym „next” przeca wezmą pieniądze z ćwierćfinału pucharu Anglii i za 10. Miejsce w lidze. Do tego 3. Miejsce w grupie LE. Za to daja dobre pieniądze panie, na takiego Skorasia po sezonie w Belgii akurat, będzie na zastępstwo Salaha.

1 polubienie

Karuzela ruszyła i nie chce sie zatrzymac

1 polubienie

Jedno mnie martwi, że nagle nic nie słychać o Mouncie. Szkoda, ale mam nadzieje że jak by ta trójka przyszła to wiązało by się z tym, że TAA do środka i zakup PO. Bo w takim wypadku nie będziemy mieli żadnego kreatywnego/stricte ofensywnego od liczb piłkarza w środku pola. Tzn Mac będzie, ale on to za mało.

Słychać.

Manchester United naprawdę mocno naciska za kulisami aby sprowadzić Masona Mounta.

:information_source: Fabrizio Romano

A kto pierwszy o nim pisał :joy::joy::joy: Mówię wam Jurek czyta forum :joy:

1 polubienie

Nie w naszym kontekście.

Zakaria jest dostepny bo w Chelsea go nie chcą myślicie ze coś by z niego było ?

XD oni dosłownie zrobili ten sam ruch co my z Arthurem, a ty się zastanawiasz czy coś by z niego było?

1 polubienie

Beda panstwo zadowoleni?

6 polubień

Nie no bez przesady Chelsea zwyczajnie ma przesyt zawodników tam kupowali bez pomysłu konkretnego co chca osiągnąć.

Ale kiedy go brali to im się środek rozpadał jak u nas.

Zakaria to jest poziom coś pomiędzy Wisła Płock, a Śląsk Wrocław. Z całym szacunkiem dla tych klubów :joy: :joy:

3 polubienia