Rozważania i spekulacje transferowe

Jeżeli miałbym stawiać to prędzej pójdziemy po Veige niż Thurama. Osobiście wolałbym Thurama, ale Veiga jest wysoko oceniany przez nasz scouting. Nie martwił bym się Newcastle.

Thurama chcieliśmy już jak był w Monaco, więc myśle, że on jest bardziej prawdopodobny.

A Bellinghama chcieliśmy zanim poszedł do Borussi

4 polubienia

Akurat nie, wtedy chciało go United, ale On wolał iść do klubu, gdzie miałby większą szansę na I skład i rozwój.

Ja to kojarzę inaczej, za dwa lata napiszesz, ze Thuram nie był celem, tylko postawienie na Mortona

Różnica jest taka, że Thuram ma 22 lata i z naszymi problemami z buta wejdzie do zespolu, a Jude miał wtedy 16/17 lat i chciał klubu gdzie rozwinie się na boisku.

Thuram będzie też kosztował około 3 razy mniej i podobno chce do nas, a Jude albo wybrał Real albo nie mógł się zdecydować.

Za drogi dla nas. Nasze dziady z FSG kupiliby go za 25 milionow max.

A przepraszam nie dziady tylko biznesmeni :wink:

Ja się nie napalam na niego, bo najnowsze info, jakie po forum latało to, że za chłopa mogą wołać nawet 60 mln euro plus, że Nicea niechętna na negocjacje.

Mam nadzieję, że nasi mimo wszystko go ściągną, bo grajek fajny plus po bardzo dobrym sezonie z tego co czytałem.

Jezeli nie sciagamy takich zawodnikow to kogo mamy w koncu brac? Ward Prowsa?

Kurde a moze jednak wykrakam tego Ward Prowsa:

Liverpool are prepared to ‘play the waiting game’ to sign James Ward-Prowse. #lfc [mail via liverpool echo]

Słuchaj ja to wiem i ty to wiesz ale no różnie u nas może być z transferami szczególnie jak się negocjacje będą przedłużać.

Liverpool Echo plus to artykuł z niedzieli bodajże. Nie ma czym się przejmować.

Brać Mbappe :smiley: Właśnie oświadczył, że nie podpisze nowego kontraktu. Więc PSG albo sprzeda go teraz w wakacje albo za rok za darmo odejdzie

Wiesz co, można sobie z tero dworować co nie zmienia faktu, że naprawdę zabawnym jest fakt, ich 3 krotny finalista LM ostatnich lat oraz członek najbogatszej ligi świata, nie może sobie pozwalać nawet raz na czas na transfery z najwyższej półki.

7 polubień

Jak nie kupimy jeszcze dwóch pomocników i nowego stopera za Matipa to naprawdę należałoby wywieźć FSG na taczkach… Jak można było dopuścić do tego żeby klub znów się stoczył w przeciętność… Tyle lat zaniedbań i braku wzmocnień na kluczowych pozycjach.

1 polubienie

Dobra ale dajcie już sobie siana z nakrecaniem na na fsg i offtopem, bo jesteście gorsi niż zdarta płyta. Póki co, według doniesień, planujemy ściągnąć jeszcze 3 piłkarzy - 2 śp i lewonożnego ŚO. Trzeba cierpliwie czekać i zobaczymy z kim skończymy okienko. Biorąc pod uwagę z kim jesteśmy łączeni, to raczej możemy być nastawieni optymistycznie.

Rzekomo Klopp chciał zrobić wszystkie transfery przed zgrupowaniem, więc czasu dużo nie zostało

@everlast mniej niż miesiąc na sprowadzenie 3-4 piłkarzy, a nie ma żadnych plotek o postępach w negocjacjach. Czasowo tak na styk, oby to ruszyło do kolejnego tygodnia

8 zaczynamy, to prawie jest miesiąc. Wiec chyba sporo czasu.

Według doniesień za 2 miesiące będą głosy o historycznym okienku, w którym przyszedł najlepszy pomocnik na świecie Mac Allister. I nikt więcej

1 polubienie

Nie no panowie też nie popadajmy w skrajność. Do nas na pewno ktoś przyjdzie pytanie czy będą to plany A czy plany B,C etc

1 polubienie

A ja nie rozumiem po co się tak nakręcać jakimiś wymysłami. Przecież na bank ściągniemy jeszcze tych 3 piłkarzy. Pytanie kto to faktycznie będzie, ale nie ma co płakać, bo do 13 czerwca klub zrobił 1 transfer xD

1 polubienie

Większość topowych klubów co sezon kupuje 3-4 zawodników. Jest to absolutny standard dla klubów, które co sezon chcą być w czołówce. Liverpool ściąga tylu zawodników tylko kiedy jest potrzeba wielkiej przebudowy składu. I właśnie dlatego kibice mają taki stosunek do właścicieli. Jeżeli ktoś tu będzie chwalił FSG za to okienko to gratuluję głupoty.

15 polubień