Rozważania transferowe (dyskusja)

O fak

Niczego, prędzej bym powiedział, że to Ty nie rozumiesz.

Ale nie zrobiliśmy tego, więc uznaję Twój komentarz za zbyteczny.
Gdybanie to nie rzeczywistość.

image
jednak 10 baniek, to jest kwota moim zdaniem ok. Jordan ma 33 lata i najlepszy okres za sobą. Do tego dość mocno ciąży na płacach nam. Arabowie chciei za darmo, my właśnie ponoć wołamy te 10 baniek chociaż :smiley:

Ale akcja, zaraz wyjdzie prawdziwa rewolucja w pomocy, ciekawe czy będziemy chętni na sprzedaż flaco oraz hendo.
40 baniek z fabsa brzmi fenomenalnie patrząc na jego ostatnią formę, tylko czy w takim przypadku nie należało by pójść po jeszcze jednego pomocnika.

Za Hendo dziwna kwota 10 baniek, myślałem że raczej koło dwudziestu się zakręci, wychodzi jednak na to że to nie jest klub prowadzony przez fundusz państwowy determinuje mniejsze kwoty transferu.

1 polubienie

image
co rewolucję przechodzimy, jako długoletni kibic lfc nie pamiętam okienka, w którym tyle się działo, a wygląda na to, że to jeszcze nie koniec ! :smiley:

2 polubienia

Nie chwaląc się za mocno, już dawno o tym pisałem :smiley:

1 polubienie

40 baniek za Fabsa + 10 za Hendersona, kupujemy Lavia na miejsce Brazylijczyka, na miejsce kapitana mamy Mortona. Rewolucja w środku pola praktycznie zrobiona (bo zostanie jeszcze Hiszpan z rocznym kontraktem). To mi się podoba.

2 polubienia

Fabinho nie może odejść, po prostu nie może. Nie mamy w ogóle zastępstwa na jego pozycji, a sprowadzenie nowego grajka w jego miejsce byłoby baaardzo kosztowne (wszyscy by wiedzieli, że mamy nóż na gardle i potrzebę zapełnienia pozycji) i ryzykowne, że nowy gracz nie wypali. A osobiście uważam, że Fabs gorzej niż w zeszłym sezonie grać nie będzie i liczę, że przy Alexisie i Dominiku udowodni, że potrafi jeszcze grać na najwyższym światowym poziomie.

A jak już czytam jakichś “kibiców” gówniarzy, którzy chcieliby jego sprzedaży i kupna w jego miejsce Lavię wierząc, że to ot tak zmiana 1 do 1, to aż ręce opadają…

A tu kolejny kwiatek… Ile Ty masz lat? Masz chociaż 13 lat? Wiesz, że realia piłki nożnej to nie FM?
:man_facepalming:

2 polubienia

Zgadzam się z Tobą, lecz po dziś dzień mierzi mnie, gdy Thiago jest określany jak Hiszpan.
To Brazylijczyk grający dla Hiszpanii ;).

1 polubienie

Mnie martwi jedynie czy nasz skład i środkowa linia będzie w stanie się w jeden presezon zgrać i ogarnąć

Keita, Ox i Carvalho mało grali, ale taki Fabs, Hendo i Milner grali już często i zastanawiam się czy pozbycie się ich wszystkich, a wrzucenie do składu nowych + młodych nie będzie trochę ryzykowne pod względem zgrania i doświadczenia…

To fakt, chciałem być poprawny politycznie :wink:

Aaa no chyba, że tak ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Czuję, że będziemy jak Chelsea z tą zgrają nowych w środku pola. Idealna sytuacja dla FSG, jednak już widzę Jurgena błagającego na kolanach by zostali…

Sepp van den Berg: Spotted in Frankfurt in the last minutes. The player arrived today from Liverpool. Mainz in pole position. [Plettigoal]

Jeśli jednak sprzedamy Flaco to według mnie trzeba iść po Tchouameniego/Caicedo a nie Lavię.

7 polubień

wrzucenie do składu nowych + młodych nie będzie trochę ryzykowne pod względem zgrania i doświadczenia…

Oczywiście, że będzie. Dlatego dla mnie max 1 z trójki Thiago, Fabinho, Hendo powinien odejść w tym okienku i powinien to być zdecydowanie Henderson, z którego już zwyczajnie zbyt dużego pożytku nie będzie.

W ogóle myślenie niektórych, że nastoletni Bajcetic czy Lavia z buta wejdą do składu na “6” i będą grali na stabilnym niezłym poziomie, to tak daleko idąca życzeniowość, że trochę jej nie ogarniam xD

Dodatkowo, o czym część osób tutaj zapomina, Fabinho to też opcja na zapchajdziurę na ŚO - tam też kadra zbyt wieloma opcjami nie grzeszy.

8 polubień


Nie wierzę… 11k głosów i ludzie naprawdę puściliby Fabinho za zaledwie 40 mln, podczas gdy nie mamy ani jednego zastępstwa w składzie, ani nawet nie planowaliśmy sprowadzenia doświadczonego top class defensywnego pomocnika… Ręce opadają… Ten klub, gdyby był zarządzany przez jego kibiców, po roku biłby się z Fulhamem i Crystal Palace o 10. lokatę w lidze… :man_facepalming: :face_with_raised_eyebrow:

1 polubienie

Zgadzam się. Jeżeli miał by odejść Fabinho to w jego miejsce potrzebny jest “gotowy produkt” a Lavia przedstawia duże ryzyko czy będzie go w stanie zastąpić 1 do 1.

Dodatkowo nie wiem czy pamiętacie Fabinho grał w Monaco na prawej obronie , tam też możemy mieć problem w przypadku kontuzji TAA. A Fabinho to chyba na ten moment jedyny gracz poza TAA który ogarnął by prawą obronę i grę w środku czyli nową pozycję hybrydową jaką sprawuje TAA, z racji tego że ma doświadczenie na obydwu pozycjach.

1 polubienie

Zgaduje, że dokładnie te same osoby chciałyby żeby Henderson został w klubie :smiley:

Jak kogoś obrażasz to zastanów się zanim coś napiszesz. Kibicuje LFC od 2001 roku i mam 43 lata.
Ja dobrze wiem że to nie FM, analizuje obecne ruchy klubu i tak wyciągam wnioski. Przypominam że to są spekulacje transferowe i właśnie to robię czyli spekuluję.
A wyzywać od gówniarzy nawet nie będę komentować i zniżać się do tak niskiego poziomu. U mnie masz bloka, dożywotnio.

1 polubienie