Rozważania transferowe (dyskusja)

Przecież Havertz to drugi Nunez, więc po co go kupować?

Chyba żeby forum bardziej rozruszać :joy:

3 polubienia

To było już tyle razy wałkowane…VVD i Alisson stali się typowymi zawodnikami u nas. Nie w Soton i nie w Romie. Dopiero po transferze do nas potwierdzili klasę i weszli na topowy poziom

Nie zaorałem, bo oficjalne pracuje w LFC od miesiąca. To, że w kwietniu i w maju był w jakimś stopniu zaangażowany w rekrutacje nowego trenera nie oznacza, że poświęcał nam 100% swojej uwagi. Powiem więcej na pewno tak nie było skoro pracowal w Bournemouth.

Somozaoranie to mamy tutaj, bo nie potrafiłeś wytrzymać ciśnienia, odnieść się merytorycznie i zacząłeś wyjeżdżać z jakimiś wyzwiskami.

A ile placzy bylo, ze Alisson wypluwa pilki.
O Van Dijku jedynie sie przewijalo, ze drogo. Ale wiadomo skad taka cena byla.
Tak w ogole to kiedy my kupilismy ostatni raz topowego gracza?

Jakie wyzwiska? To fakty jesteś farmazonem, który sobie wymyśla, że Gordon złoży transfer request by odejść do Liverpoolu czy, że Liverpool zaakceptuję pierwszą ofertę za Diaza jaka przyjdzie bez żadnego źródła poparcia swoich słów.

Każdy z nas ma zapewne inną definicję piłkarza z topu, ale dla mnie ostatnim tego typu transferem był Torres.

2 polubienia

Plotki Diazem wczesniej pojawiały sie regularnie. Jego ojciec co chwilę gada o tym, że Luis marzy o grze w Barcelonie. Może to tylko takie gadanie żeby Liverpool zaoferował mu nowy kontrakt a może nie.
Diaz nie dojeżdża sportowo i ma 28 lat, więc lepszy nie będzie. Biorąc pod uwagę powyższe nie widzę opcji, że klub mu zaoferuje nowy kontrakt. Dlatego uważam, że jak przyjdzie oferta na poziomie 70-80 mln to klub bez żalu go sprzeda, bo zwyczajnie bedzie to świetny biznes. Odejdzie Diaz bedziemy potrzebować zawodnika na skrzydło. Interesujemy sie Gordonem - to fakt. Były nawet rozmowy o transferze to także fakt. Wiele źródeł twierdzi, że Gordon bardzo chciał tego transferu. Na tej podstawie uważam, że temat wróci. Jeśli Gordon nie podpisze nowego kontraktu to Newcastle bedzie zmuszone do sprzedaży.

Chyba se jaja robisz. Alisson był świetny już w Romie i był już wtedy topowym bramkarzem, a VVD był traktowany jako zakup szefa defensywy i też był już wtedy gotowym i ukształtowanym zawodnikiem. Po prostu zmienili klub na lepszy. Na Liverpool. I tyle.

2 polubienia

Liverpool i Aston Villa wykazują zainteresowanie prawoskrzyddłowym Brajan Gruda.
https://x.com/LFCTransferRoom/status/1809565401262559690

i chyba rozruszałem. Chodziło mi o Maca i Writza. Oczywiście Hravetz ogór bardzo się cieszyłem że idzie do Arsenalu, a nie ktoś lepszy.

Nikt z Diaza tyle nie da, jeśli są lepsi gracze na rynku

ja też ich wolę, chodziło mi o Wirtza.

Jest kilka klubów, które stać na taki transfer. Jest PSG i są kuby z Arabii Saudyjskiej.

Ponoć wysunęliśmy się na pierwsze miejsce po Koopmeinersa, bo Juve nie chce zapłacić:

https://x.com/LFCTransferRoom/status/1809570340974072166

43 posty zostały scalone z istniejącym tematem: Luźne dyskusje odnośnie Liverpoolu

Bo kluby dostaly 700mln do wydania na 3 lata i wszystko wydali rok temu. Takze jak nie beda nikogo sprzedawac to nowa fala bedzoe za 2 lata.

A moge. https://lfc.pl/89045/Oferty_z_Arabii_Saudyjskiej_mało_prawdopodobne

Pare dni temu na stronie :wink:

1 polubienie

Bez obaw, Liverpool pracuje nad transferami za kulisami:

https://x.com/LFCTransferRoom/status/1809596323412287886

Tak, dlatego wykładał 100 milionów za Caicedo. Ma to sens.

Nie wiedziałem, że Salah, Diaz, Gakpo i Jota odeszli z klubu. Dzięki za info.

Przecież już na poczatku przygotowań do sezonu, Klopp zachwycał się Quansahem, a w sezon wchodziliśmy z Matipem, który nie miał poważnej kontuzji od ponad dwóch lat i nic nie wskazywało, że może zerwać więzadła.

Dlaczego kibicujesz Liverpoolowi? Nie łatwiej kupić szalik Realu albo City? Nigdy nie zrozumiem takich kibiców, którzy leją na klub, a zarazem kibicują.

2 polubienia

Ah ta nasza linia pomocy Caicedo i Bellingham, I te piłki na skrzydło do Mbappe.

Jota to bardziej 9, Salah miał średni sezon, Diaz i Gakpo słaby.

Mimo dobrych występów Nuneza w reprezentacji ciśniesz Urugwajczyka jaki to placek.

Chyba przez 3 solidne występy Gakpo na Euro nie zapomniałeś jego słabego sezonu i będziesz stosował przeciwnej logiki ?

Co do Quansaha to przed sezonem 90% kibiców nie wiedziała kto to, a i tak młody udowodnił, że to fajny grajek na uzupełnienie, a nie podstawowy ŚO, a oczekiwać od Matipa pełnego sezonu, to jak liczyć na pomoc Thiago, Keita.

Bo można kibicować, a do tego mieć wymagania.
Dlaczego wyzywasz Nuneza czy Diaza mimo, że są naszymi piłkarzami?

Czyli co, nie rozumiesz sam swojego podejścia?

Po prostu chciałbym żeby klub zrobił krok naprzód.

Bo nie wierzysz chyba, że z tym składem bez wzmocnień i bez Kloppa zdobędziemy mistrza ?

9 polubień