Rozważania transferowe (dyskusja)

ja też ich wolę, chodziło mi o Wirtza.

Jest kilka klubów, które stać na taki transfer. Jest PSG i są kuby z Arabii Saudyjskiej.

Ponoć wysunęliśmy się na pierwsze miejsce po Koopmeinersa, bo Juve nie chce zapłacić:

https://x.com/LFCTransferRoom/status/1809570340974072166

43 posty zostały scalone z istniejącym tematem: Luźne dyskusje odnośnie Liverpoolu

Bo kluby dostaly 700mln do wydania na 3 lata i wszystko wydali rok temu. Takze jak nie beda nikogo sprzedawac to nowa fala bedzoe za 2 lata.

A moge. https://lfc.pl/89045/Oferty_z_Arabii_Saudyjskiej_mało_prawdopodobne

Pare dni temu na stronie :wink:

1 polubienie

Bez obaw, Liverpool pracuje nad transferami za kulisami:

https://x.com/LFCTransferRoom/status/1809596323412287886

Tak, dlatego wykładał 100 milionów za Caicedo. Ma to sens.

Nie wiedziałem, że Salah, Diaz, Gakpo i Jota odeszli z klubu. Dzięki za info.

Przecież już na poczatku przygotowań do sezonu, Klopp zachwycał się Quansahem, a w sezon wchodziliśmy z Matipem, który nie miał poważnej kontuzji od ponad dwóch lat i nic nie wskazywało, że może zerwać więzadła.

Dlaczego kibicujesz Liverpoolowi? Nie łatwiej kupić szalik Realu albo City? Nigdy nie zrozumiem takich kibiców, którzy leją na klub, a zarazem kibicują.

2 polubienia

Ah ta nasza linia pomocy Caicedo i Bellingham, I te piłki na skrzydło do Mbappe.

Jota to bardziej 9, Salah miał średni sezon, Diaz i Gakpo słaby.

Mimo dobrych występów Nuneza w reprezentacji ciśniesz Urugwajczyka jaki to placek.

Chyba przez 3 solidne występy Gakpo na Euro nie zapomniałeś jego słabego sezonu i będziesz stosował przeciwnej logiki ?

Co do Quansaha to przed sezonem 90% kibiców nie wiedziała kto to, a i tak młody udowodnił, że to fajny grajek na uzupełnienie, a nie podstawowy ŚO, a oczekiwać od Matipa pełnego sezonu, to jak liczyć na pomoc Thiago, Keita.

Bo można kibicować, a do tego mieć wymagania.
Dlaczego wyzywasz Nuneza czy Diaza mimo, że są naszymi piłkarzami?

Czyli co, nie rozumiesz sam swojego podejścia?

Po prostu chciałbym żeby klub zrobił krok naprzód.

Bo nie wierzysz chyba, że z tym składem bez wzmocnień i bez Kloppa zdobędziemy mistrza ?

9 polubień

Admin , zamknij ten dział na czas okienka , bo czytać się tego nie da . Zepsuli te forum po całości . Pzdr

1 polubienie

wątek służy do spekulacji transferowych, a chyba najwięcej dzieje się teraz. raczej rozmowy o kibicowaniu powinny zostać przeniesione do innego działu

Jeszcze przez 10 lat będą tu pisać, że prawie wydaliśmy 100 mln na zawodnika xD

5 polubień

To prawie tak jakbyś spędził miły wieczór z dziewczyną potem opowiadał, że prawie zaruchałeś… pozbawione sensu

Co do transferów:
Mam nadzieje, że gramy tego Frimponga i Ugarte. To dwa transfery z rodzaju, papy z dachu nie zerwie, bardzo znacząco siły 1szej jedenastki nie podniesie ale wzmocni skład jako tako. A, że obaj są młodzi to mają duży margines rozwoju.

Yoro pewnie nie zdobędziemy. Skoro napalił się na Real to Real go dostanie jeśli tylko zechce. Niestety.

Kimmich fajna opcja na wniesienie dużej dozy doświadczenia do zespołu i wysokich umiejętności. Transfer z typu tych głośnych. Ale czy tygodniówka nie zaburzyłaby systemu płac?

Antony Gordon ciekawy piłkarz. Byłbym bardzo czadowolony gdyby przyszedł. Niemniej za więcej niż 70 mln sprowadzać go nie powinni. Presja ceny pętała by mu nogi a tego nie chciałby nikt.

2/3 z wymienionych i będę zadowolony z okienka.

Ja to bym przeze wszystkim chciał stopera i DMa klasowego formatu, który może już wskoczyć do pierwszego składu i się rozwijać

Dodatkowo może taki transfer pokroju Frimponga czy Gordona

Póki co niestety nie zapowiada się na pierwszą opcję. Najlepsze dostępne nazwiska zaczynają być już dogadywane przez inne kluby. No ale cóż, pozostaje mieć (kolejny rok z rzędu heh) nadzieję, że się zaskoczę

Naprawdę nie rozumiem po co nam ten Frimpong. Prawa obrona to najlepiej obsadzona pozycja w kadrze a Holender jest bardzo słaby w defensywnie. Mamy Trenta i obiecujacego Bradleya, który pokazał swoją wartość i jako zmiennik dla Trenta wystarczy. Jest jeszcze od biedy Gomez.
Ugarte to dobry przecinak, ale wydaje mi się, że klub poszukuje zawodnika o innym profilu. Nie tylko takiego, który świetnie rozbija akcje rywala i odbiera piłkę, ale także dobrze rogrywa i potrafi zagrać do przodu.

Jeśli Slot go bardzo chce i jest to poparte analizą, gdzie liczby/statystyki Gordona sie zgadzają to jak dla mnie mogą go brać za 100 mln. Ciekaw jestem co by wtedy pisali goście od #fsgout. Błędna narracja a braku ambicji i wydatków na transfery zmieniła by się w “przepłacony i przeciętny angol” lub “Williams lepszy i o połowę tańszy”. Chciałbym to zobaczyć.

1 polubienie

Znów pojawiają się info o zainteresowaniu Koopmeinersem.

Odrzuciliśmy ofertę za Phillipsa. Oczekujemy 5 mln euro. Brałbym to co dają byleby odszedł.
Swoją drogą Nat zarabia 65k/w, czyli więcej niż Diaz i Elliott i pytanie czy będzie chciał odejść. Nie oszukujmy się nikt o zdrowych zmysłach takich pieniędzy mu nie da.
https://x.com/AnfieldSector/status/1809889119595590126

Z jednej strony Gordon nie jest wart tych ponad 70 mln z drugiej w Anglii powariowali i za kompletnego no name trzeba dać koło 40

1 polubienie

Inne tego typu stronki podają 65k/w.