Rozważania transferowe (dyskusja)

Spokojnie, wczoraj było więcej informacji o nastawieniu bardziej na transfer przez Martina. Jeden news Delaney’a, że Zubimendi wciąż się waha niewiele tu zmienia.

Sam Zubimendi na pewno jest świadomy, że taka szansa może się już nie trafić, a zapewne taki Xabi Alonso opowiedział mu nieco o magii tego klubu.

A jeśli nie będzie chciał wsiąść do tego pociągu po karierę to trzeba to uszanować i brać alternatywę.
Gdyby to był rzeczywiście Varela to uważam, że to opcja wcale nie gorsza - zdecydowanie młodszy, do tego Argentyńczyk, więc z Maccą stworzyłby genialny duet.

2 polubienia

Dokładnie. Zostawiając na boku jego potencjal , takie niezdecydowanie nie wróży nic dobrego. EPL to ciężka liga i mocno weryfikuje a Slot wydaje się bardziej wymagającym trenerem.

2 polubienia

Nie macie wrażenie, że Zubi jest taką mentalną [edit]? Rozumiem przywiązanie do barw itd., ale zgłasza się po niego jeden z największych klubów w Europie, a ten nie wie co robić. On czeka na pozwolenie od mamy czy co?

Irytuje mnie już tą sytuacja, a nasi pewnie też już są zmęczeni tym przeciąganiem liny. Dać mu czas do jutra, a jak nie to dzwonić do Porto.

@Loku64 bo Edwards to geniusz. Już samo doprowadzenie rozmów do takiego punktu świadczy o jego i Riczarda zdolnościach. Zubi odrzucił już wiele klubów, więc zrobiono naprawdę dużo dobrej roboty.

Niektórzy już tu ogłaszali geniusz Edwardsa załatwianie wszystkiego po cichu, a tu się robi opera mydlana jak „Moda na sukces”.
Te doniesienia, co pomyślał, conpowiedzial, normalnie, jakby człowiek czytał pudelka.

@Hmmmmmm to zabawne, że tak w to wierzysz, to w ten sposób tyle zawodników nam podebrano, bo były jakieś plotki…

Po prostu kiedyś coś odrzucił, prawdopodobnie Barce rok temu i urosło to do mitu…

2 polubienia

Dajcie chłopakowi spokój. Urodził się tam i wychował. Gra od dziecka dla klubu, któremu kibicuje. To nie jest wybór czy iść na zakupy do Biedronki, czy Lidla, tylko trudna życiowa decyzja. Jeśli Sociedad musi go aż tak desperacyjnie próbować zatrzymać, znaczy, że jest bardzo chętny na ruch do nas. Według doniesień, ma podjąć ostateczną decyzję max do jutra. Moim zdaniem Zubi do nas dołączy, ale jeśli nie, trudno. Pójdziemy po kogoś innego (najlepiej po Varelę).

Dokładnie. Kompletnie nie rozumiem deprecjonowania, czy to Hughes’owi, czy Edwards’owi. Pomijanie i umniejszanie ich ciężkiej pracy, przy ewentualnym braku transferu byłoby nieuczciwe.

2 polubienia

Jeśli ten transfer się wysypie, to tydzień przed startem ligi jesteśmy jedyną drużyną w PL bez jakiegokolwiek wzmocnienia czy nawet uzupełnienia składu ale Edwards i Hughes i tak są geniuszami bo doszli do etapu rozmowy z klubem i zawodnikiem( nie mylić ze złożeniem oferty). Ok

12 polubień

Też mam takie wrażenie. Powinien jak Trent całować herb klubu macierzystego, a za plecami dogadywać wolny transfer do Realu.

1 polubienie

A to nie Ty jako jako argument za zaje… Edwardsa i jak to po cichu działa że nikt nic nie wie wrzuciłeś tu informację kilka dni temu że gadają już z Sociedad od dwóch tygodni ?
Podejrzewam że takie transfery robi się dłużej niż w Fifie i FM ale po prawie trzech tygodniach oni dalej nie wiedzą czy on w ogóle chce tu przyjść.
Trzy dni temu też nabijano się tutaj z działaczy RSSS że zrobili mu jakąś durną prezentację w PowerPoint żeby został a Edwardsa i Richarda wychwalano pod niebiosa i wiesz co?
Sprawdzałem dziś na Transfermarkt że dalej jest w drużynie tamtych.
Jeśli rzeczywiście tu przyjedzie pogratuluję im (chociaż naprawdę transfer ocenię po roku gry tutaj) i będę im życzył strzału jaki miał Schmadke z Macallisterem gdzie gość nie miał klauzuli i przyszedł za 40 milionów

Ano tak zapomniałem że trafione transfery to robota ekipy Edwardsa a chybione ekipy Kloppa.

Nie mam już do Was siły i kończę wymianę zdań

2 polubienia

Serio? On całe życie grał w miejscu, gdzie się urodził, a tu nagle kiedy ma się zastanowić czy zostawiać wszystko i wyjeżdżać do Anglii to kilka dni na zastanowienie dla ludzi na forilum świadczy, że piłkarz nie ma charakteru. Ludzie, ogarnijcie się. Są piłkarze, którzy błyskawicznie podejmują decyzję, a są tacy, którzy się muszą zastanowić. Mnie też przed taką decyzją trzy dni by nie wystarczyły.

8 polubień

On tu przyjdzie ostatecznie i zamiast kolejnego najemnika jak w obecnych czasach, zyskamy piłkarza o wymarłem mentalności

Tak długi i złożony jak Chelsea kupiła Neto od wilków 2 godziny po pierwszym info od Romano no ale przecież to dłuuugi i złożony proces dla mnie jak zawodnik by chciał to już by tu był

Ale co ty w ogóle porównujesz? Neto nie jest Anglikiem i grał tylko w Wolves bo wcześniej nie miał żadnej innej lepszej oferty. W Anglii mieszka od dłuższego czasu i pewnie jest mu obojętne czy będzie od przyszłego sezonu grał w Wolverhampton czy w Londynie.

Zubimendi to bardziej można porównać do Gerrarda który też spędził całe życie w Liverpoolu i miał romans z Chelsea. Grasz w klubie z swojego rodzinnego miasta któremu kibicuje cała twoja rodzina od pokoleń, co prawda szansy na trofea nie masz ale i tak zarabiasz ponadprzeciętnie.

Ja się mu nie dziwię, z jednej strony pewnie wie że jak nie teraz to już nigdy, z drugiej strony to jest zmiana która wywraca całe życie.

1 polubienie

Ale to tak na powaznie ktos wierzy w te debilizmy co tu Hmmm wrzuca? xD
(zeby ktos zaraz mnie nie posadzil, ze go debilem nazywam - nie - po prostu ten syf, ktory chlop tu wrzuca to jakies debilizmy, ktore moj pijany stary moglby napisac, zwlaszcza, ze byl piatek wieczor)

Czyli, ze zostanie w RSSS? xD
Typ zarabia kupe siana, gra se ze swoimi ziomalami od dziecka, stac go na wszystko na co moze byc stac czlowieka, kibice go kochaja, gra w reprezentacji (na tyle na ile moze). Jest w ukochanym miejscu z ukochanymi ludzmi. No faktycznie, fatalna perspektywa. Taki sam frajer jak ten Gerrard, zamiast isc do Chelsea to siedzial w Liverpoolu i zniszczyl sobie kariere.

Nie masz o tym pojecia, wiesz tyle ile glupot w twittach przeczytasz.
Naprawde nie moge wyjsc podziwu, ze tu sa ludzie co serio wierza w takie bzdury, ze Zubi lezy teraz na jakiejs łące nieopodal San Sebastian, zrywa kwiatuszki na polanie i zgaduje odrywając listki: “zostanę”, “nie zostanę”, “zostanę”, “nie zostanę”.

Wg. mnie Zubimendi tutaj jednak trafi, a cala sytuacja przeciaga sie ze wzgledu na ustalanie struktury platnosci. Jezeli tutaj nie trafi to obstawiam, że ze wzgledu na brak zgody RSSS na dokonanie normalnego transferu i brak kasy na wplacenie klauzuli przez LFC.

xDDDD

5 polubień

W poniedziałek będzie
Here we go .
Spokojnie panowie może i panie, że z poniedziałku taka wiadomość będzie dla wszystkich okej ,dlatego przetrzymują nas :wink:
Bomba transferowa z początku tygodnia zbierze dużo lajków ze sobą. Cały świat będzie o tym mówił ;p

Cierpliwości i bez podniety

1 polubienie

Post został scalony z istniejącym tematem: Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024

To jest mit i pisał tez o tym Romano. On odrzucał oferty zimą i rok temu. W to okienko nikt poza Liverpoolem się po niego nie zgłaszał.

Wszyscy sie dziwią ze gosciu sie musi zastanowić, to tylko świadczy o tym chłopaku że mimo młodego wieku nie jest zwykłą marionetką i przywiązanie do rodzinnego miasta, klubu jest dla niego ważne, ja miałem tak samo zanim podjałem decyzje o wyjeździe za granicę w tym przypadku Holandii… tak samo zamienić piękną słoneczną Hiszpanię na deszczową i depresyjną Wielką Brytanie też nie jest proste, do tego myślę ,że tu wcale nie chodzi o pieniadze tylko zyciowe sentymenty… bo tak samo jest z nami, jeśli wszystko się układa, jest dobrze i się nam powodzi to nie chcemy zmian, dopiero jak coś się wydarzy to wtedy mamy chęć to zmienić.

1 polubienie

Przyjdzie to będzie wszystko fajnie , ale my nadal mamy 3 pozycję do wzmocnienia!!

W zeszłe lato już mieliśmy 2 ogarniętych pomocników znacznie wcześniej, a na koniec okienka już robiliśmy głupie ruchy przez brak czasu.

Zegar tyka i jeden Hiszpan to za mało.

Liczę na to, że sprawa się wyjaśni do końca niedzieli, bez różnicy na rezultat.

Niech się chłopy w zarządzie biorą do pracy, bo kontrakty najważniejszych zawodników i wzmocnienia same się nie zrobią.

Kto by pomyślał, że Schmadke lepiej sobie radził od tak chwalonego Duo.

1 polubienie

Ja bardzo szanuje podeście Zubimendiego. To niełatwa decyzja. A tym bardziej że jego własny klub namowami chce mu odebrać życiową szansę na wielką karierę. Chłopak jest bardzo uporządkowany, lojalny, ale i widać w nim ambicję. Już go lubię.

@Lapaino spokojnie. Z Zubim się wyjaśni do poniedziałku coś czuję, a w międzyczasie rozmyślają inne transfery.

3 polubienia

Okej oceniania dojrzałości i mentalności Zubimendiego na podstawie doniesień, że się waha się nie spodziewałem i co czytam jest juz wyższym poziomem odklejenia

Po 1 jak piłkarz liverpoolu za nic nie chce zmienić klubu to jest noszony na rękach i wychwalany za oddanie dla barw

Po 2 to decyzja, która zmienia jego cale dotychczasowe życie, wydaję mi się, że trudno jest podjąć taką decyzję w zaledwie kilka dni

Po 3 nawet nie wiadomo ile z tego co czytamy jest prawdą

Wstrzymajmy się z tymi dziwnymi ocenami co

14 polubień