Rozważania transferowe (dyskusja)

Co tam Varele… chodźmy po Barelle.

1 polubienie

Ja to mam tylko nadzieję, ze w klubie sprawdzą gdzie gra Wataru Endo, zanim złożą za niego oferte. To bylaby kompromitacja.

Varela, Barella, dla mnie ok, byle tylko sie na Barilli w stołówce nie skończyło.

1 polubienie

@Loku64 in Barca we trust.

Wygląda na to że w przyszłym tygodniu możemy się spodziewać oficjalki w sprawie Seppa, skoro dzisiaj nie wstał z ławki nawet po kontuzji Nata.
A Diaz to w tej chwili nasz No.1 na lewe skrzydło u Slota bo wyszedł w pierwszym składzie i po tym co pokazał dzisiaj a co Gakpo to raczej tak zostanie od początku nowego sezonu.

@Beol Jakoś nie kupuję tego, skoro nie byl gotowy kondycyjnie nawet na 20 minut (tyle dostał Nallo) to jaki był sens go w ogóle sadzać na ławce? No ale zobaczymy.

@everlast Jeśli masz na myśli Nata to nic mu nie jest, miał tylko rozciętą głowę bo dostał z łokcia, nawet grał jakiś czas z bandażem. Nie sprzedamy go bo za dużo za niego chcemy, jak był moment że ktoś dawał za niego 12 to wołaliśmy 15 a teraz to nawet połowy z tego nikt nie oferuje.

1 polubienie

Slot na konferencji powiedział, że to kwestia kondycyjna, która ma zapobiec potencjalnemu urazowi, ile w tym prawdy pewnie się niedługo okaże, ale nie byłbym pewny transferu.

Udało się uniknąć urazów przez cały okres przygotowawczy, może to nowe metody, które działają i pomogą nam w dalszej części sezonu utrzymać świeżość składu.

czyli znowu go nie sprzedamy. dramat.

Kontrakt ma do końca sezonu w razie w, więc już niedługo skończy się naszą wspólną przygodą, w ten, czy inny sposób :sweat_smile:

W niedzielnej rozmowie z reporterami Van Dijk powiedział: „Oczywiście uważam, że powinniśmy dokonać pewnych transferów w zależności od tego, jak długo potrwa sezon, ale myślę, że oni pracują za kulisami i jestem całkowicie przekonany i ufam klubowi, że zrobią wszystko, co w jego mocy”. właściwą dla nas decyzją i pozyskać najlepszy możliwy skład, aby móc rywalizować w każdych rozgrywkach, w których bierzemy udział.

Główny trener Liverpoolu Arne Slot upiera się, że chce wzmocnić swój skład po dwóch przedsezonowych meczach towarzyskich na Anfield w niedzielę.

I choć Holender jest pewien, że na Merseyside pojawią się transfery, szybko docenił silny skład Liverpoolu, który odziedziczył.

„Myślę, że jako klub taki jak my zawsze szukamy możliwości wzmocnienia składu. Jednak wzmocnienie składu nie jest takie łatwe, jeśli ogląda się dzisiaj oba mecze” – powiedział Slot.

„Mówiłem wcześniej wiele razy, że odziedziczyłem naprawdę silny zespół i jeśli możemy i jeśli uważamy, że jest to możliwe, wzmocnimy skład. Ale tylko wtedy, gdy myślimy, że możemy i jeśli jest to możliwe.

1 polubienie

Nitram Idnemibuz

Oficjalka na dniach. Nie dziękujcie.

Może wpadnie kolejny łatwy hajs. Podobno mamy 15% zysku z transferu. W sam raz na nową łódkę do Henrego. Swoją drogą to, że wzięliśmy za chłopa 20 mln było oszustwem a teraz mielibyśmy jeszcze wziąć kolejne pieniądze.

image

zgadzam się, moim zdaniem Díaz dużo bardziej pasuje do EPL niż Gakpo. Holender z pewnością ma swoje atuty- dobra technika, niezły drybling, potrafi się utrzymać na nogach, jednak brakuje mu takiego przyspieszenia gry podaniem, nagłego zerwania się od obrońcy. Jest z niego taki trochę pasywny zawodnik bez piłki i myślę, że można pomyśleć o wymianie go na kogoś o bardziej dynamicznej charakterystyce.

Díaz mimo swoich wad, tu moim zdaniem największą, że próbuje za dużo grać sam, to strasznie się ciężko na niego gra. Ma świetny drybling, jest szybki, lubi nieszablonowe zagrania, świetny pierwszy kontakt i żelazne płuca. Co by o Diazie nie gadać to jest to z pewnością wrzód na dupie obrońców.

W każdym razie pod nowym menago warto każdego jeszcze raz obserwować. Role się mogą zmieniać. Jednak raczej my planujemy szybkie ataki, to nam Gakpo może lekko zawadzać. Też pytanie jak Nunez się będzie w tym czuł. Bo mam wrażenie, że Darwin „za dużo myśli” jak ma trochę czasu.
Arne go będzie musiał przestawić na reagowanie zamiast myślenia, że tak to skrótowo ujmę.

@adamne tylko wielu znacznie lepszych nie ma. Marzyłby mi się ten Nico Williams, ponoć klauzulę ma i w rejonie tym samym się znajduje, co Zubi, może warto go odwiedzić. Jak chce te około 300k tygodniowo to bym mu dał, drugiego takiego można nie trafić, szczególnie za te niecałe 60 mln.

1 polubienie

To dużo nie zarobimy, właśnie dlatego że stosunkowo drogo go sprzedaliśmy. Nawet jak pójdzie za 30 milionów to my z tego dostaniemy niecałe 2. Ale zawsze coś.
@Loku64 Ja nawet nie jestem fanem Diaza, uważam że powinniśmy mieć tam kogoś lepszego. Ale nie zmienia to faktu że na dzisiaj to on jest pierwszym wyborem.

Meczaca jest juz ta saga z Zubim, mam nadzieje ze jutro zapadnie finalna decyzja bez znaczenia czy bedzie ona oznaczala ze Martin do nas przyjdzie czy nie. Za chwile startuje sezon a my mamy do wzmocnienia jeszcze inne pozycje i nie ma juz czasu na zabawy i rozmyslanie ze strony zawodnika. Jak bedzie chcial zostac to bierzmy Varele i wzmocnijmy inne wymagajace tego pozycje.

1 polubienie

RB Salzburg ma wrócić z kolejną ofertą. Wyciśniemy z niego 15 milionów czy raczej bliżej 12?

1 polubienie

18:28 Romano mówi o Zubimendim… Koleś się dalej zastanawia i naradza z rodziną xD
21:25 Mamardashvili

*Romano Tier 2/3 z tego co pisali.

1 polubienie

Coraz bardziej obawiam sie ze skonczymy z tym co mamy. Ewentualnie jakis paniczny ruch typu endo rok temu. Nie mamy złej kadry ale braknie nam jak zwykle paliwa na koncowke sezonu. Zubimendi to swietny gracz z potencjałem i cena bardzo rozsadna ale te wszystkie doniesienia ze dorosły chłop sie waham tyle czasu mnie optymizmem nie napawaja. Boje sie ze jesli przyjdzie to rok/dwa i bedzie mu smutno i zacznie pajacować u nas ze chce do domu

3 polubienia

Jak na razie to okno można ocenić na 1/10. Cztery dni przed startem ligi jesteśmy jedynym zespołem, który nie zrobił wzmocnień, w dodatku naszym trzem kluczowym graczom za rok kończą się kontrakty, VVD mówi że nawet nie otrzymał oferty. Za pomniejszy sukces można uznać sprzedaż Carvalho, ale to jest jakaś bezprecedensowa sytuacja że nowy trener przychodzi do klubu i dostaje od zarządu zero wsparcia.

15 polubień

Po pierwsze - jak się wczoraj dowiedziałem - coś się nie podoba to możesz zacząć kibicować innej drużynie.

Po drugie - stanowczo za ostra ta ocena, takie 6/10 jest zdecydowanie bardziej adekwatne, widać że nie dostrzegasz pracy i wysiłków w ściągnięciu nowych graczy.

3 polubienia

Okienko w naszym wykonaniu to nawet nie jest dramat. To jest komedia. Pierwsze ruchy robimy na kilka dni przed sezonem. Może wcześniej były jakieś próby o których nie wiemy. ( może to i dobrze) bo jak widać nie wypaliły. I nie widzę powodu by na stan 12.08.2024 bronić w jakikolwiek sposób tego co się dzieje. Jedyny bez winy jest tutaj Slot.

Oczywiście może się to zmienić na 10/10. Do zamknięcia okna transferowego. I o tyle plus że mamy prosty terminarz.

4 polubienia