Rozważania transferowe (dyskusja)

Fabian Ruiz za 23 mln euro w PSG to jest majstersztyk. Czy my w ogóle z nim rozmawialiśmy? Kawał zawodnika.

Carlos Soler za podobną cenę wyciągnięty przez PSG (zapewne). Też bardzo dobry plejer.

Niech ten Klopp już przestanie farmazonić…

PS: Podpisuję się pod słowami wyżej, że Arsenal - nie mając LM, zrobił dużo lepsze transfery i życzę im z całego serca top4.

Nie rozmawialiśmy bo do 22 sierpnia mieliśmy składzik git majones xD Kompletny i wgl. Oxik był szykowany na nowego Gerrarda, Keita na nowego Xaviego a Thiago zamoczył się w Gangesie i pod wpływem czarów zyskał kod na nieśmiertelność xD

2 polubienia

W sumie podobny ruch jak ten Sahina pare lat temu xD

Naszą sytuację z Keitą, Oxem, Milnerem i Thiago porównałbym do dylematu polskiego janusza biznesu, który zastanawia się czy dalej może polegać na pracownikach, z których jeden za rok przechodzi na emeryturę, drugi przez pół roku leżał w szpitalu, trzeci pił w pracy, a czwarty w ogóle nie przychodził, bo nawalony był non stop.

4 polubienia

Ośmieszany się tylko tym transferem melo. Wielkie halo ze poszukujemy odpowiedniego piłkarza a teraz jak trwoga to byle kogo biora

1 polubienie

A ja tym ku@#£om życzę spadku do championship za trzymanie w składzie gwałciciela. Zresztą oni mają przeje@#ny październik, myślę że na jesień już zostaną wyjaśnieni i okaże się że Arsenal wcale nie jest w jakieś kosmicznej formie.

Tak, tylko Arsenal miał masę braków w kadrze, a nie jedną pozycję… u nas kuleje tylko środek pola.

1 polubienie

A masz jakieś dowody na to że Partey jest gwałcicielem? Bo równie dobrze ja moge napisać że ty też jesteś gwałcicielem i do tego pedofilem. Dowody są podobne, czyli puste słowa losowej osoby poparte dosłownie niczym. Od tego żeby rzeczywiście stwierdzić czy ktoś popełnił ciężkie przestępstwo jest sąd

1 polubienie

Z drugiej strony zastanawia, czemu pilnujący każdy grosz Juve, wywaliło na tego Arthura 76 mln euro?

Musiał coś w tej Barcelonie jednak pokazywać…

Są dowody, tylko piłkarzyka znowu chroni prawo

Teraz podejrzenia te się potwierdziły. Sara Bella opublikowała w mediach społecznościowych serię dowodów, które mają potwierdzać winę piłkarza Arsenalu. Kobieta opisała, że do zdarzenia miało dojść w ubiegłym roku na Ibizie, gdzie Partey świętował swoje urodziny ze znajomymi. Wyznała też, że od razu po fakcie poinformowała służby.

Partey został zatrzymany na krótko, bowiem brytyjska policja w toku śledztwa ustaliła, że miał dokonać gwałtu na 10 dni przed wejściem w życie w Wielkiej Brytanii nowych przepisów. Zgodnie z nimi, służby dopiero wtedy miały możliwość ścigania osób, które dopuściły się tego typu przestępstwa poza granicami kraju

Byla jakaś dziwna wymiana Arthura za Pjanicia, chodziło chyba o FFP. Pjanic chyba kosztował ppdobnie.

1 polubienie

Ten transfer to do dzisiaj jest z kategorii science-fiction, jakiś niewyobrażalny wałek. Barcelona miała wtedy problemy aby pozyskać Pjanica, z tego co pamiętam, dlatego w transakcję został niejako włączony Arthur. Co wydarzyło się za kulisami, już nigdy się nie dowiemy. Wg mnie to były jakieś umowy pod stołem, a ta wysoka kwota za Arthura pozwoliła Barcelonie dokonać transferu Pjanica i utrzymać się na powierzchni. W jaki sposób Barcelona sprawiła, że było to opłacalne dla Juve, pewnie już nie wyjdzie na jaw.

2 polubienia

Chlopie Ty wierzysz w to? Laska zostala załużmy zgwalcone. Nie zglasza tego na miejscu na Ibizie. Tylko wraca do kraju i dopiero wtedy zglasza. A badania lekarskie i inne dowody? Dla mnie to byloby chore jakby sąd angielski mial rozpatrywac cos co wydarzylo sie w Hiszpanii.

I gdzie są te dowody? Poza tym przestępstwo jeśli rzeczywiście miało miejsce mogło zostać również zgłoszone w państwie w którym zostało rzekomo dokonane i wtedy nie byłoby żadnych problemów z zatrzymaniem przestępcy, tylko że do tego trzeba mieć jeszcze rzeczywiście realne dowody, których nie ma

1 polubienie

Generalnie w UE jeśli się nie mylę są przepisy zharmonizowane o warunku podwójnej karalności. (Możliwe, ze w WB dalej takie są). Generalnie jeżeli dany czyn, który został popełniony poza granicami w kraju Y jest karany w kraju X, to jest także możliwe, żeby sprawca był karany w kraju X. Chyba 111 kk. Ewentualnie niech potwierdzi jakiś karnista, bo ja z karnym to miałem do czynienia tylko na studiach.

1 polubienie

Jakie umowy pod stołem? Sprytna wymiana zawodników i tyle, obu piłkarzom możliwie najbardziej podniesiono wartość, na tyle aby zysk ze sprzedaży był duży, ale nie przesadzili, żeby nikt się nie czepiał(jakieś śledztwo we Włoszech było, ale oczywiście nic nie udowodniono, bo podnieśli ich wartość rynkową o około 20mln euro, dla porównania Antony z Ajaxu ma wartość rynkową 35mln, a junajted płaci za niego 100mln). Tak naprawdę Juventus wydał na Arthura wtedy 10-15mln, nie wiem czego tu się doszukiwać. W jaki sposób Barcelona sprawiła, że było to opłacalne dla Juve? No nie wiem może wymienili 30 letniego Pjanica na świetnie zapowiadającego się wtedy piłkarza za dopłatę 10mln?

XDD To faktycznie powazna sprawa masz racje

2 polubienia

Pewnie dopiero jak wróciła to ktoś jej powiedział, że to piłkarz Arsenalu :joy:

Kiedyś już była sprawa z Neymarem, którą to on ostatecznie wygrał, a też już na nim psy były wieszane.

1 polubienie

Ok. Ale poza UE tez to tak dziala?

Sky Sports pisze, że jesteśmy w “wyścigu” po Douglasa Luiza, ale to Arsenal jest faworytem.