Rozważania transferowe (dyskusja)

Nie mam pytań, śmiech na sali :grin::grin::grin:

Za to jest Andre do wzięcia no nie …

Wow. 19 milionów za 30 letniego pomocnika z prawie, że spadkowicza z Buli, który ma rok kontraktu.

Kosmos.

3 polubienia

No to powiem szczerze, że spodziewałem się mniej. Tym bardziej średnio rozumiem ten transfer.

16 mln £ za 30 latka, który ma rok do końca kontraktu…

1 polubienie

Także tego HERE WE GO.

1 polubienie

HERE WE GO :flushed::flushed::flushed:

Ja to bym był bardzo zadowolony z transferu Endo, bo staty ma spoko, ale pod warunkiem, że przyjdzie jeszcze jeden defensywny pomocnik do składu, a Endo będzie po prostu doświadczonym zmiennikiem

Aaaaale szczerze w to nie wierzę… Sam nie wiem w co już wierzę w tym klubie, chyba w nic

2 polubienia

Przebudowę czas zakończyć. :rofl::rofl::rofl:

Myśle mimo wszystko warto spróbować ,a Tsimikasa opchnąc za ±20mln jeśli transfer by się powiódł

1 polubienie

Z nas teraz już by chyba każdy kasę zdarł. Za ludzi z wolną kartą byśmy płacili

Pisalem, ze Henry przyjechal ostatnio z walizką gotowki, teraz okazuje sie ze tam byly same monety i starczylo na taniego japonczyka. Fajna opcja na puchary, jest doswiadczenie, uniwersalny zawodnik ale prawdziwe jaja beda jak sie okaze ze to nasz ostatni transfer :laughing: Bo teraz mozna negocjowac wiekszy transfer majac opcje rezewową ale znajac zycie klub wyp**oli sie na ostatniej prostej albo znajdzie milion innych powodow aby juz nikogo nie kupowac. Ktos pisal, ze moze bedziemy czekac az na rynku pojawi sie jakis nowy crack, tylko ze o niego tez trzeba bedzie rywalizowac z innymi klubami a to nam nie wychodzi zbyt dobrze.

Edit. Okazuje sie, ze wcale taki tani nie byl :joy: myslalem ze cos kolo 5-7 mln bedzie kosztowl. Szmatke co tu wiecej dodac…

W końcu kontakty Schmadke w Niemczech się spłacą.
Teraz wszystko łączy się w całość.
Misterny plan FSG i Kloppa, szachy 5d.

Heh dobry żart :sweat_smile: w okienku gdzie była wyjątkowa hossa na pomocników nie było nikogo na rynku? Tak, racja…

1 polubienie

Wydaliśmmy 19mln na 30 letniego japonczyka blokujacego miejsce noHG, nie wiem co oni mają w głowie. Co innego gdyby kosztował grosze ale 19mln to jest przesada

3 polubienia

Teraz już nie ma. Lepiej grać takim gościem niż dawać miliony za kogoś do kogo nie jesteśmy przekonani. To że klub zawalił sprawę to jest wiadome. To jest już śmieszne ale co zrobisz jak nic nie zrobisz.

To jak mamy już hENDO, to proponuję jeszcze zaskoczyć rywali w następujący sposób:




28 polubień

19mln za 30 latka z rokiem kontraktu, bez HG, bez doświadczenia międzynarodowego, z dobrymi statystyki ze średniaka Bundesligi. Czeski film. Ledwo wróciłem z przerwy na forum, w chyha pójdę na kolejną :slight_smile:

4 polubienia

Za darmo tu jak widać nie trafi

Zwykła kompromitacja. Wstyd za takie działania klubu. Zdecydowanie to będzie niezapomniane okno i kibicom opadną kopary. Ostatnio dzięki FSG ostatnio tak mi kopara opadła po ściągnięciu Arthura Melo

Kojarzę tego Endo z mundialu, On nie jest takim złym grajkiem, jakim Go tu malujecie. Dobry następca Milnera.

2 polubienia