Rozważania transferowe (dyskusja)

Szkoda, że przez całą karierę nikt się na nim poznał i buja się na granicy 1. i 2. Bundesligi

1 polubienie

To skoro mamy już here we go. Jak z perspektywy czasu (krótkiego :smiley: ) oceniacie odejście Fabinho? Pamiętam entuzjazm związany z jego odejściem i jak ludzie rozplanowywali wydanie zarobionych pieniędzy na Caicedo i Colwilla…

Ja osobiście wolałbym Flaco od tego Japończyka.

3 polubienia

No ceny też nie rozumiem. Kupmy jeszcze pomocnika i będzie ok bo jeśli nie kupimy to tylko się zblaznimy

Ale my wszyscy się zgadzamy tylko że my potrzebujemy klasowej 6 i so jak zrobimy te ruchy to potem można myśleć o takim Endo

Milner to chociaż miał HG. Mój Boże. Chelsea nie tylko podkupiła nam Lavie i zbiła w walce o Caicedo. Oni wyrwali nam dusze… jak to dojdzie do skutku to ja odpuszczam do czasu poważnych zmian wewnątrz klubu. Przecież to jest drugi rok z rzędu to samo.

Najgorsze co mogli zrobić to oddać Fabsa bez zastanowienia

2 polubienia

Moj post nic nie wniesie, ale kurła to są piłkarskie jaja w klubie wartym 4mld. Nowy klub mem w Premier League. Oby Chelsea nam go podkradkla :rofl:

Teraz to my sie stajemy klubem memem

Kontrakt podobno tylko na rok to nie ma tragedi

Chelsea!! Gdzie jesteś jak Ciebie potrzebujemy żeby podkraść zawodnika!

7 polubień

No i fajnie se pomarzylem o Doucoure. Przez chwile myslalem, ze jest szansa na mojego wymarzonego DP. Kiwo Jako-Tako bedzie musial nam wystarczyc przez najblizszy sezon, cudownie. xD Niech jeszcze Szmadtke zastapi jakis Japonski dyrektor sportowy, np. Kacamai Jebiedeski i bedziemy miec i kadre i sztab kompletny,. xD Ten sezon bedzie fantastyczny.

Szkoda, ze tego Arthura Melo nam powineli bo moze bylby dostepny za friko do wypozyczenia, a tak trzeba bylo sypnac spora kase jak na FSG. Alez przebudowa wyszla, ile emocji, mega okienko. Radbug jak wroci to nam dopiero pokaze po tym jak nas FSG wyjasnilo. Chlopak mial od samego poczatku 100% racji, kazdy kolejny ruch to potwierdza. <3

6 polubień

No tak, zapłacimy 19 mln, zagra z 5 meczów i później odejdzie za darmo…

2 polubienia

18 milionów? Myślałem że da radę to w 10 zamknąć.

Ściągamy gościa za 15 mln funtów i podpisujemy go na rok? Jest jeszcze zabawniej. Czy to jakaś pralnia brudnej forsy? Bo inaczej ciężko znaleźć choc jeden argument za tym ruchem

Jak klub chciał się po prosty wyrzucic hajs w błoto to mógł mi część tej kasy na konto przelać :smiley:

Ahhh jeśli to prawda to znaczy ze faktycznie chcemy przeczekać XD Nie mogę się doczekać jakich to right playerow nie uda się nam nabyć w lato sezonu 24/25

Ambitne kluby kupują Rice, Lavie,Caicedo
My natomiast kupujemy Enzo fernandeza z AliExpress

5 polubień

Jeszcze inna teoria, zostało nam ostatnie miejsce dla obcokrajowców a czasu mało. Także jutro pelne biurko bedzie CV u Bosa, tak się na ten wakat rzucą. A on sobie elegancko wybierze najlepszego. Ha, szach i mat!

To juz jest zawodnik nie sprzedawalny i odejdzie za darmo prędzej czy później

Nom to nie jest tragedia, to jest katastrofa xD Gość będzie kosztował +300k futów na tydzień. 30-letni gość ze średniaka bundesligi.

Edit: nawet nie średniaka, bo w dwóch ostatnich sezonach Vfb zajmowało 15 i 16 miejsce (na 18) xD

4 polubienia

Niby Endo a czuję się jak po Bukkake.

Odbanujcie Radbuga, bo tutaj trzeba zrobić porządne salto żeby to jakoś usprawiedliwic.

8 polubień