Rozważania transferowe (dyskusja)

Poprostu on by tu zbyt pasował niestety nie przepłacilibyśmy pozycja warunki fizyczne ble lepiej Japona ze Stuttgartu

1 polubienie

I co tam krytycy? W budzie! Wielki Endo pozamykał jadaczki niejednemu sceptykowi.

1 polubienie

Człowiek jedzie sobie na wakacje i ma lekki detoks a tu transferowe boom.

Szkoda że to śmierdząca bomba a nie petarda.
Z całym szacunkiem do tego Japończyka to wołałbym za darmo Góralskiego. Jacek to przynajmniej byłby klasyk w tamim stylu:

Jest tanio? Jest tanio.
Jest dobrze? Jest tanio.

Jak nie Jaca to może lepiej jakiegoś młodego Polaka z Ekstraklasy. Slisza z Legii czy Ledermana z Rakowa. Byłoby taniej a zawsze jest perspektywa rozwoju. A taki 30 latek to co ma wnieść?

DOŚWIADCZENIE, rotację w pucharze i LE. Granie na jakieś Rakowy Częstochowa itp nas czeka w tym sezonie. Granie rytmem czwartek-sobota/niedziela nieco różni się od tego z LM.
A jak się sprawdzi na coś więcej to tylko na plus.

Podejrzewam, że to opcja rezerwowa. Głównie na Puchary(Anglii, ligi, jakieś mecze w LE, czasami wejście na zabetonowania wyniku w lidze). Nie ma sensu się przejmować ceną. Pewnie można było kupić młodszego i lepszego, ale nie każdemu taka wizja gry by odpowiadała. Pewnie przedstawiono mu właśnie taki plan i on to zaakceptował. Zgłasza się Liverpool, masz 30 lat, klub życia, to już nie kalkulujesz a spełniasz marzenia. Byłbym bardzo zdziwiony, gdyby to była ostatecznie nasza 1 na DM. Do tego klub nie dopuści.
Co prawda mamy jeden wolny slot na non HG, więc w przypadku kupna dwóch zawodników bo doliczyłem jeszcze SO trzeba kogoś spieniężyć lub nie zgłosić Adriana?

Dziwne ja zawsze myślałem, że mecze LE i krajowych pucharów są idealne by ogrywać młodych, a nie 30 latków.

4 polubienia

Ktos doświadczony musi ich poprowadzić na boisku.

1 polubienie

Nie po to przedłużali mu kontrakt, żeby go nie zgłosić. Wierzysz, że FSG, które liczy kazdeco centa zgodzi sie na sytuacje w której gość zarabi ponad 3 mln funtów za sezon, za błaznowanie w szatni i na treningach? Gośc jest chyba najlepiej zarabiającym trzecim bramkarzem w lidze, nie zgłoszenie go do rozgrywek byłoby wręcz niezrozumiałe.

W grę wchodzi tylko sprzedaż. Jednak jedyną opcją w miare możliwą jest opchnięcie Thiago, bo na niego mamy chętnego. Po Matipa nikt nie zgłosił sie przez praktycznie całe okno. Podejrzewam, że dopiero za rok zwolnią nam sie 3 miejsca jak odejdą na wolny transfer w/w piłkarze

Obserwacji ciąg dalszy, kupowania zero. Schmadtke pomylił okienko zakupowe z okienkiem obserwacyjnym, żenada !

1 polubienie

CP zapowiada, że Cheick Doucoure, chcą przede wszystkim zatrzymać. A jeśli nie, to będzie on drogi.

1 polubienie

Czyli wiadomo, że go nie kupimy :smiley:

1 polubienie

Ta faktycznie na bank

Wystarczylo by dołożyć 10/15 mil do Ibrahim Sangaré niż do Endo no wstyd po całości.

Doucoure możliwe że kupimy go ale obstawiam że trzeba będzie wydać ponad 60 mil żeby do nas przeszedł. A jest możliwość ściągnąć gościa co ma kluzure 35 mil. A my endo sprowadzamy. Dla mnie to nie porozumienie.

A z tym Arthurem to pewne czy jak ?

Imo pewnie przyjdzie jeszcze jeden defensywny pomocnik i Endo ma z nim walczyć o pierwszy skład. Na LE i krajowe puchary to lepiej było ściągnąć jakiegoś utalentowanego juniora i go ogrywać.

Pewnie kupimy jeszcze jednego pomocnika i na tym się skończy. Z racji braku miejsca na rejestracje dla NHG żaden obrońca chyba do nas już nie przyjdzie, bo w końcu mamy przecież czterech aż :smiley:

Przecież takiego juniora mamy - Bajcetic.

4 polubienia

Nie znam źródła ale realne ?


Jeszcze co do Doucoure podobno ma klauzulę odejścia wynoszącą 47 milinów funtów.

Chyba kogoś procenty trzymają jeszcze po długim weekendzie…
PS w kontakcie ktoś może mieć klauzuLe, bo to aż kłuje w oczy
Co do Endo, dajcie mu się pokazać, cena trochę za wysoka, ale trochę doświadczenia chłop wniesie (kapitan vfb), jeśli to nie będzie nasz ostatni transfer, to jestem jak najbardziej na tak

1 polubienie