Rozważania transferowe (dyskusja)

Tylko gdy oni przychodzili do nas to byli młodsi niż Japończyk.

2 polubienia

Chat GPT - Proszę o wygenerowanie wypowiedzi stereotypowego kibice LFC, który wszystko przyjmuje co klub robi, gada jakieś rzeczy od rzeczy sprzed xxx lat których możę nikt nie pamiętać, no i nie zapomnij i You’ll Never Walk Alone na koniec.

A teraz poważnie, do cholery nie widzisz, że do samego Japończyka nikt nie ma problemu, jest to ruch w stylu Melo z rok temu co jest kompromitacją naszego zarządu, może wypali, ale cena za typa co rok przed końcem kontraktu nie kosztował by i tak w normalnych warunkach 20 milionów ze spadkowicza Bundesligi w wieku 30. Bellighama, na Caicedo i Lavię przechodzimy na typa 30 LETNIEGO ze SPADKOWICZA.
Jeśli nie widzisz co się odwala w klubie to dalej udawaj że deszcz pada jak na ciebie plują.

6 polubień

Bzdura. Zrównujesz pojedyncze głosy na forum z całym środowiskiem. Zdecydowana większość forum cieszyła się i chwaliła te transfery.

YNWA nie oznacza też, że mamy celebrować nieudacznictwo, które jest nam serwowane w ostatnich tygodniach.

Ze względów ekonomicznych rezygnujemy z niektórych transferów lub psujemy sobie sami możliwość transferu jak z Lavią, a dzisiaj bierzemy zawodnika po trzydziestce za 20 mln. Już większy sens byłby w zatrzymaniu Milnera, przynajmniej zna drużynę i ma status HG.

Znając opieszałość Kloppa w wprowadzaniu niektórych zawodników, to Endo za wiele sobie nie pogra w lidze, tak jak niegdyś Tsimikas. A my potrzebujemy defensywnego pomocnika na wczoraj. Będziemy grać Gakpo na 8 i Alexisem na 6, to będziemy dalej sami sobie podcinać skrzydła.

5 polubień

Ja jestem w szoku, że ktoś transferu Endo jeszcze broni. Tego się nie da obronić:

  1. 20 + 5 mln (rok do końca kontraktu).
  2. 30 lat.
  3. Slot obcokrajowca.

To już naprawdę trzeba nie mieć honoru i szacunku do siebie, żeby taką głupotę usprawiedliwiać.

A prawdziwi kibice, powinni iść z widłami i pochodniami pod stadion.

12 polubień

https://twitter.com/brfootball/status/1691913300475302277?s=20 nawet huknąć z dystansu potrafi :slight_smile:


Jurek zaczyna chorować na głowę i to dość poważnie.

4 polubienia

powodzenia w szukaniu takich komentarzy

miłej zabawy w szukaniu w morzu zachwytów

Wiadomo, że przy Robertsonie nie było takich zachwytów, ale naprawdę negatywne komentarze zamieściło dwóch użytkowników - Orionos i… Radbug

9 polubień

Racja. Lepiej napisać posta w stylu “Kiedy dobrze się transfery nie zaczęły porzuciliśmy chęci na sprowadzenie Jude’a Bellingama, bo był za drogi. Pomyślałem wtedy, że jak to ? Cała kasa miała być przeznaczona właśnie na niego, a teraz nagle odpuścimy? Byłem wściekły, bo fsg mydlilo oczy. Na wczesnym etapie okna transferowego przyszedł jednak do nas Mac Allister. Byłem zachwycony, bo to gracz do środka pola, którego nam brakowało. Fajnie, że mistrz świata zasilił nasze szeregi. Ale nagle pojawiły się plotki, że Hehe i Fab mogą odejść. To sprawiło, że brakowało nam dwóch defensywnych pomocników. Kibice byli wkurzeni na fsg za opieszałość na rynku. Zatrudniliśmy Dominika Szoboszlaia, ale to nie był idealny zamiennik. Fsg zaczęło robić podchody pod Romeo Lavie, ale okazał się za drogi, Soton chciało 50mln, my chcieliśmy dać mniej, potem próbowaliśmy podbić o 3 mln, potem znowu o 2mln i skończyło się ofertą za Caicedo w wysokości 110mln. O wow. Jednak mamy kasę. Fsg jest super, należy im się pomnik, cofamy te wszystkie źle słowa. Nawet pojawiła się informacja, że jest nasz. Jednak on nie chciał. Na drodze stanęła Chelsea, z którą był dogadamy już wcześniej. Byłem zły na fsg, bo nie dograli warunków indywidualnych, a pokazali ile to kasy nie mają. Transfer upadł. Następnie wróciliśmy po Lavie i co ? Okazało się, że już nie chce do nas tylko do … Chelsea. O masz ci los. Znowu byłem zły. Po etapie fiask przyszedł czas na transfer. Zawita do nas starszy kuzyn Minamino z Japonii, który ma 30 lat i jest kapitanem reprezentacji. Wow. Toż to dopiero początek przebudowy. Ale ma on być tylko rezerwowym i to jeszcze za ponad 20mln. Nie, jednak fsg i Szmadtke nie potrafią robić transferów”.

I teraz wyobraź sobie, że każdy wywala takie bzdury jak ja teraz na koniec okienka i je ocenia, skoro nie chcesz, by ktoś to robił na bieżąco. 90% piszących teraz kieruje się emocjami, piszą na gorąco o danym transferze, danym zawodniku, ocenia działania fsg, Szmadtke czy Kloppa. Chcesz czekać do końca okienka, by je ocenić? Tak zrób, przestań pisać do 1 września, ale daj może innym trochę frajdy.

Szacunek dla tych, co to przeczytali. :beers:

2 polubienia

wróce na to forum za kilka dni jak ochłonę po tym niedorzecznym transferze starego Japończyka za 25 mln.

1 polubienie

3 lata temu Stuttgart sprowadził go za 1.7mln euro, my mnożymy to x14.7 xD
Stuttgart znalazł frajera i na tym skorzystał. Brawo Panie Schmadtke, brawo FSG, a i na pewno Klopp maczał w tym palce. Co za czas, by żyć!

2 polubienia

Myślałem, że wczoraj osiągnęliśmy apogeum absurdu, tymczasem dzisiaj pojawiają się przecieki dotyczące kwoty transferu w wysokości 20+5mln euro. Jeśli nie daj Boże dołożą do tego Amrabata, to pozostanie trzymać kciuki za dobre losowanie grup LE i wyjazd Liverpoolu na mecz z Rakowem do Sosnowca.

3 polubienia

@everlast No płacimy za 30 latka 20 baniek i co z tym zrobisz? Przecież nie podważam tezy, że są lepsze opcje, a jedynie zaznaczam lament, mimo, że koleś i tak najprawdopodobniej będzie opcją w rezerwie.

@Ewagim hurrr durrr wyrażę srogie i dosadne zaniepokojenie, niech widzą jak zaciętym kibicem jestem i jak bardzo mi zależy. Czy to będzie ruch w stylu Melo, to się okaże w trakcie sezonu. Ludzie zesrali się tu o to, że klub nie wydaje, więc jak zaczął wydawać, to zaczęli się zesrywać, że nie wydaje na takie zabawki, jakie oni sobie wymyślili. That’s the point.

@theshowmustgoon jak wyżej. Mój post to nie jest celebracja transferu Japończyka i nawet nie jest temu bliska. Ot próba racjonalnego podejścia/szukania motywów takiego transferu przy jednoczesnym zwróceniu uwagi na przesadną reakcję ludzi. No ale jak widać prosty post jest Everestem dla niektórych, bo już są tak zaślepieni hejtem na działania klubu, że jeśli coś nie idzie z nurtem ich myśli, to znaczy, że trzeba taki post skrytykować bez większego zastanowienia nad przesłaniem.

@roberthum dajesz odnośniki do komentarzy na stronie głównej, podczas gdy pisałem o forumku.

Po zobaczeniu filmików z jego udziałem na twiterze i przeczytaniu opinii że to twardy waleczny zawodnik, pomyślałem sobie dobry transfer na 2-3 lata rezerwowego który pokryje nawet 3 pozycje. W końcu lepszy japończyk który chce grać i nie lezy coiągle w szpitalu niż keita czy ox którzy pobierają pensje za lciągłe l4. Dziwiłem się temu hejtowi wylewającemu się na ten transfer. Do czasu. Do czasu aż zobaczyłem dzisiaj że chłop tu przychodzi za 25 mln. Tak jak ktoś wyżej pisał - w tej cenie Adams i mamy i HG i pokryte PO i ŚPD.

4 polubienia

Ale zdajesz sobie sprawę, że użytkownicy na stronie i na forum to te same osoby? Chyba nie sądzisz, że na stronie głównej pisza cos przeciwstawnego do tego co piszą na forum. Wygodna linia obrony, bo nie da się odpalić starej wersji forum :slight_smile:

2 polubienia

Mijasz się z prawdą co do tego o czym pisze forum.

Większość nie krytykuje samego piłkarza i jego umiejętności, na ocenę przyjdzie czas, a na to, że my powinniśmy ściągać innych piłkarzy!

Najpierw powinniśmy ściągnąć jakiegoś kozaka do pierwszego składu, a potem bawić się uzupełnienia składu.

Bo zaraz będzie śpiewka, w sumie już jest , że ten czy tamten za drogi, a 20.baniek piechotą nie chodzi.

Taka zapowiadana rewolucja w składzie, że mamy 2 tyg okienka, a my potrzebujemy prawego obrońcę zmiennika , obrońcę do podstawy, zmiennika Salaha, ŚPD do podstawy i ŚPD na zamiennika ( tutaj japończyk)

To jak z samochodem nie kupujesz nowych opon, jak silnik jest zepsuty. Bez niego nie pojedziesz, a być może nie masz budżetu na naprawę i nowe gumy.

Z oceną okienka jeszcze trzeba się wstrzymać do 1 września, ale liczę , że japończyk wylądował po to, żeby przy negocjacjach nie być już zdesperowanym i ściągnąć z ceny naszego prawdziwego transferu na środek.

Ale Raków to będzie w lidze mistrzów grał :D, chyba że trafimy na nich w fazie pucharowej :smiley:

1 polubienie


To się dzieje.

Też z ocenianiem kwoty bym poczekał do jej potwierdzenia. Do 10 baniek, to może być dobry transfer, a za 20, to by musiał sie okazać przekozakiem, żeby usprawiedliwić tą kwotę.

Z Maciem też były gadki , że 60, 50, a okazało się 35.

Tak. Z pewnością CP, które nie chce się rozstawać z Cheickiem Doucoure i spróbuje wyciągnąć za niego max kasy, od razu zmięknie widząc, że mamy w składzie Wataru Endo.

Dziś ogłoszenie Lavi prawdopodobnie.

1 polubienie

Dokładnie. Ja nie rozumiem, [edit] żeby krytykować kibiców, którzy są wściekli po tym transferze. Tu nie chodzi o negatywne nastawienie do tego Endo, bo japońskich piłkarzy wyróżnia niesamowita mentalność i pracowitość co powoduje, że kibice piłkarscy bardzo szybko ich doceniają. Tutaj chodzi o to, że w NASZEJ OBECNEJ SYTUACJI taki transfer ( i za takie pieniądze) po prostu nie miał prawa się zdarzyć i co by ten człowiek nie wyczyniał na boisku to zablokowaliśmy sobie miejsce dla NON-HG, które powinno zostać przeznaczone na w miarę klasowego ŚPD, a w następnej kolejności na w miarę klasowego ŚO. Dla mnie po tym co zostało odwalone podczas tego okienka to takie nawoływania w stylu , zobaczycie, że będzie dobrze" świadczą o kompletnym odklejeniu i braku logiki. Dopiero za rok po odejściu Matipa i Thiago będziemy mieli kolejne wolne miejsca NON-HG, więc w zimie też raczej Ameryki nie odkryjemy pod kątem transferów. Tym wszystkim OPTYMISTOM radzę uważnie pooglądać nasz mecz w 3 kolejce na wyjeździe z Newcastle, bo jak nie wyjdziemy tam z w miarę ogarniętym ŚPD w składzie to będzie bardzo, bardzo ciekawie…

4 polubienia