Rozważania transferowe (dyskusja)

Tu nie będzie czego oceniać, przecież ten Endo jak łącznie rozegra 5 meczów w sezonie to będzie kompletny maks.

1 polubienie

Czyli transfer numer 2 wiem kto będzie xD

Robić wielka przebudowę, mając ponad 100 do wydania i 2 miejsca HG… kupujemy przeciętnego piłkarza.
To jest mega żałosne. Do poszerzenia składu to powinno przyjść 2 konkretnych zawodników, a nie przepłacanie za kogoś na trybuny lub ławkę.

Czekałem i byłem pewny, ze pieniądze zostaną przeznaczone na 2 konkretnych zawodników jak np Kone i Thuram.
To co odwala ten Szmadke to nie mieści się w głowie.
Ci którzy piszą, ze poszerzenie składu, a później, ze w sumie jest Ok, bo może jeszcze ktoś odejdzie i zwolni się miejsce na HG to brakuje slow na takich.
Do tego przepłacamy.

Zycze mu świetnych meczów, ale jestem zawiedziony, a tu jeszcze straszą Amrabatem.
Strach wchodzić w newsy. Serio, zero ekscytacji tylko strach.
Jeśli teraz nie przyjdzie jakiś kozak na DM to już nawet Jurgena nie będę bronił.

2 polubienia

Najwyraźniej nie mam honoru i szacunku do siebie, ale rozumiem, że zobaczę Ciebie z widłami i pochodnią pod stadionem jak na prawdziwego kibica przystało?

@Kijoraptor jeśli bezwiedne wylewanie jadu na forum jest dla 90% życiową frajdą, to chyba warto przemyśleć swoje życie :wink: ja również nie jestem fanem tego transferu za te pieniądze, ale mam też świadomość, że Japończyk przez 2-3 sezony może być wartościowym zmiennikiem, a już na pewno zostawiać na boisku więcej serducha niż Henderson i Fabinho z ostatniego sezonu razem wzięci.

3 polubienia

Ja bym się tak nie przejmował Amrabatem i Doucoure. Jeśli tyle się o nich mówi to pewnie nic z tego nie będzie. Po transferze Endo to bardziej bym się martwił właśnie tym o kim sie nie mówi a kogo sprowadzą, bo wiedzą że kogoś muszą.

Polecam już teraz się przygotować i iść po butelkę jakiejś wódki, bo widać dokąd to zmierza.

CP, będzie chciało 70, więc o Doucouré już można zapomnieć.

Jak zakończymy okienko Amrabatem to top 4 na koniec sezonu jest bardzo mało realne. Na ŚPD w city rodi, w manu casemiro, w arsenalu rice, w chelsea caicedo i lavia. Jak my mamy z nimi walczyć w środku pola?

Ja nie mam problemu z jego transferem, jeśli będzie pełnił rolę Milnera. Mam problem, że póki co zapowiada się, że oprócz niego przyjdzie MAX 1 pomocnik, jeśli w ogóle.
Staty w BL ma świetne, kapitan reprezentacji (lubimy takich :joy: ), no i bez Japończyka Jurgen nie zdobywa mistrzostw, ale czy to pierw nie powinniśmy robić transferów do pierwszej XI, a potem uzupełniać kadrę? Zwłaszcza, że to nie jest początek lipca, a połowa sierpnia.

Daj Boże, by Endo był solidnym uzupełnieniem kadry, a poza nim przyszedł Doucure, jeśli już na nim tak w Liverpoolu zawiesili oko i prawdą są plotki o cenie poniżej 50mln euro. Wtedy będę zadowolony (bo na pewno nie jestem zadowolony z 20 baniek za 30latka z rokiem kontraktu, który nie przychodzi tu jako zbawca).
Poza tym pamiętajmy o obrońcy, gdzie coraz rzadziej słychać konkretne nazwiska. Niby to powinno cieszyć, bo historia pokazywała pracę w ciszy nad transferami, ale patrząc co się dzieje ostatnio i to jak wszystko wycieka, to nie wróży niestety dobrze. Obym się mylił!

No pewnie, mamy 110 na Caicedo, 25mln na jakiegoś no name’a z Japonii blisko emerytury z rocznym kontraktem, ale brakuje z 5mln do solidnego zawodnika, co tam damy radę z Japoncem, obskoczy dwie pozycje.

3 polubienia

Tego można było sie spodziewać jak sie bierze dyrektora ze średniaków ligi niemieckiej to on kupuje właśnie srednich zawodników a nie gwiazdy na daną pozycję

1 polubienie

Nie zapominajmy, że jeśli przyjdzie Doucoure albo inny śpd to ten obrońca musi być HG. Wymiana Matipa za nowego obrońcę też dużo nam nie zmieni bo nadal będzie VVD Konate Gomez + nowy, to trochę mało patrząc jak często Gomez jest kontuzjowany.

Nie mam nic przeciwko Endo po za jego cena tym ze zajmuje miejsce NON HG i jeżeli jest jako uzupełnienie składu a nie jako pierwszy wybór na pozycji DM. Dziwny transfer jak na LFC , który ostatnimi czasy ściągał młodych perspektywicznych zawodników.

Może po prostu przyjdzie prawy obrońca a Trent na stałe będzie grał jako pomocnik.

Amarabat przerzuci piłkę nad nimi. To oczywiste xD

1 polubienie

Spójrzmy na to z tej strony - mając już Japończyka, klub będzie mniej zdesperowany w negocjacjach, a co za tym idzie jest mniejsza szansa na realizację kolejnych dziwnych ruchów.

Moja wina, że oni sobie to tak spierdolili biorąc pierw nowy kontrakt pod nos Adriana, a teraz Wataru Endo? No chyba, że obrońca będzie chyba U21, to wtedy w tym sezonie jeśli dobrze kojarzę nie robi problemu, ale kogo takiego mamy do kupienia, co jednak ma perspektywę Nas w jakikolwiek sensowny sposób wzmocnić?

Adrianowi dali nowy kontrakt bo kellehera mialo nie byc ale brat chętnych na niego

Raczej jak lament rozżalonego dziecka które widzi jak jego koledzy dostają od mam wszytko czego tylko zapragną kiedy jego mama mu gada, że najpierw musi mieć dobre stopnie etc i kupuje mu coś raz na dłuższy czas :man_shrugging:t2:

Ciężko nie jadzić kiedy wielki klub z dużymi sukcesami w ostatnich latach, jawnie wsadza sobie patyk w szprychy i jeszcze idzie narracja, że wszystko jest Ok pięknie i wgl nie ma powodów do zmartwień. Gdyby przyszedł tu Caicedo nie byłoby tu sprowadzanych żadnych rezerwowych. Wiec skoro zobaczyliśmy ofertę 111 mln funtów których rzekomo klub nie miał, chyba naturalnym jest, że spodziewaliśmy się dużego transferu. Japończyk może odpalić i miło nas zaskoczyć. Ale wtedy będzie to coś ponad stan i oczekiwania. Na papierze działania klubu który jest bogaty, bo taka jest prawda, to zwykle robienie sobie jaj z kibiców. Ja po tym okienku jeśli nie wydarzy się już nic ekscytującego, będę przeciwnikiem nie tylko FSG ale również Kloppa i całego sztabu. Bo ro obi odpowiadali za to co się działo przez ostatnie kilka miesięcy. Jak wgl Klopp mógł mówić ze 90 % pracy na rynku została wykonana a potem klub sprowadza 2 piłkarzy w miejsce 7miu :sweat_smile: i do tego ani jednego najprawdopodobniej celu nr. 1

1 polubienie

Skoro obrońca musi być HG to może złożymy ofertę Crystal Palace na ich dwóch zawodników. Mianowicie Malijczyk i Guehi, który jest anglikiem i lewonożnym ŚO :slight_smile:

Zobaczymy co nasz zarząd wymyśli - mimo wszystko czuję, że Japończyk to tylko uzupełnienie składu i ktoś jeszcze u nas wyląduje. Oby nie Amrabaat.

Moje spekulacje? Ani Doucoure, ani Ambrabaat. To będzie zaskoczenie, ponownie.

1 polubienie