Rozważania transferowe (dyskusja)

Wcześniej sprzedając jego najdroższe zabawki, jeśli chce nową, drogą :joy:

i tak i nie. W lidze graczy U-21 nie trzeba rejestrować, natomiast w rozgrywkach europejskich zawodnik poza kryterium wiekowym musi spędzić minimum 2 lata w danym klubie, aby być traktowany jako U-21

To może jest szansa, że po prostu nie zgłoszą Adriana, chociaż nie wiem w takim razie po co on zabiera tygodniówkę. Albo (nie wiem czy tak można) Adrian będzie zgłoszony do grywania w EL kosztem innego zawodnika a Kelleher w PL.


Mam nadzieję, że ktoś się bardzo pomylił.

Na pewno się nie pomylili. Walka o TOP6 wygląda ciekawie.

Inacio możemy już sobie odpuścić. Chyba wciąż czekamy na „right playera”.

No i pięknie, nie ma co blokować Japończyka jakimś innym zawodnikiem, kolejna rozsądna decyzja zarządu

2 polubienia

Z tego całego bałaganu, który u nas panuje można wywnioskować że albo faktycznie podpiszemy kogoś wartościowego na CDMa albo odsuniemy wzmocnienie na zimowe okienko. Przychodzi Endo, że statystyk wynika że jakieś rozeznanie w grze jako CDM ma (oczywiście inny poziom, wiek i inne zmienne biorę pod uwagę) ale lepsze to niż kompletny brak wzmocnienia chociaż do rotacji. Zostane jeszcze Bajcetic…

Dlaczego odpuścić? 60 milionów jest w zasięgu klubu.

Aż się zalogowałem, po bardzo długim czasie. Czyli generalnie dokonania Pana Schmadtke:

  • MacAllister - koleś plus minus dogadany od mistrzostw w Katarze
  • Szoboszlai - wpłacona klauzula czyli coś jak kupić towar z półki po cenie z półki
  • Endo - czyli totalny no name, w wieku 30 lat za 20 mln

Raz mamy taktykę gdzie oddajemy Wijnalduma bo jest za stary a za chwile kupujemy Endo który jest za stary. To jest totalna kompromitacja, ten sezon będzie gorszy od poprzedniego. Nie załapiemy się do top10 odejdzie trzon - Alison, Salah już są plotki z Arabii. Niestety klub z obecnymi włascicielami wraca prosto do ery Hodsona, Downinga, Speringa, Shelveya i Walijskiego Xaviego :slight_smile:

3 polubienia

Jeżeli będzie ostatnim to mega ta przebudowa. Fsg zamknęło mi ryj.

1 polubienie

W zimowym okienku ciężko będzie kogoś ściągnąć. Nikt nie chce tracić kluczowych zawodników w środku sezonu.

Nie wiem, ktory to juz wymiar szachow FSG, ale rozgrywaja wszystkich w tym okienku elegancko. John W. Henry niczym Magnus Carlsen w szachach, obija przeciwnikow na rynku transferowym co rusz wpuszczając ich w maliny i bezlitosnie niszczy. :sunglasses:

Dzięki Kiwo Jako-Tako wszyscy odetchnęli - zarząd, sztab, przede wszystkim kibice. Dał tą pewność, to poczucie, że teraz już nic nie musimy, teraz możemy co najwyżej chcieć bo w zapleczu mamy jednego z najlepszych DP w Europie. Teraz to my rozdajemy karty na rynku transferowym, niesamowita zagrywka z 30 letnim Japończykiem za 25 milionów. Chepau bas.

Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama Teda Boehly, okazało się, że chłopak popełnił samobójstwo. Powiesił się, zostawił list pożegnalny, w którym napisał, że nie może znieść poniżania go przez FSG. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie prokuratury. Czemu w Liverpoolu nie mogą ściągać zwykłych zawodników tylko podbierają wszystkich najlepszych cracków z rynku? Nawet sobie nie wyobrażacie co ten chłopiec przeżywał - nie miał żadnych znajomych, był autystykiem i bał się wychodzić ze swojego biura. Jedyne co miał to Chelsea, Abamarata i Watanake Enzo, a nawet to mu zabraliście…
Nie pierwszy raz spotykam się z takim aktem przemocy na rynku transferowym. Rok temu również mój znajomy z EPL popełnił samobójstwo bo Liverpool ukradł mu Artura Menelo, myślałem, że ten przypadek był wystarczająco nagłośniony, ale mylę się. Brawo Liverpoolskie trolle, tak trzymać.

Mi tez, mozna sie bylo spodziewac gowna nie przebudowy, ale az tak grubo to sie chyba nikt nie spodziewal, ze bedzie.

No tak zapłaćmy 60m zamiast 40.

Nie moge się doczekać kiedy wyjdą na jaw kulisy zatrudnienia Schmadtke, historia tego okienka, (pomysły Kloppa?) Itd

Jeśli przyjdzie poważniejszy DM to jako zmiennik powinien grać Bajcetic… chyba, że Endo od razu jest transcerem na obrone :confused:

Ja to wiem, Ty to wiesz i reszta forum podejrzewam, że też ma tego świadomość. W zime trzeba zawsze dobrze posmarować klubowi z którego chce wyciągnąć się zawodnika.

Ja tam wole Bajcetica od Amarabata tak szczerze. Sufit wyższy.

2 polubienia

Ja tak szczerze to myslę, że od tego Amrabata to i Endo może być lepszy :smiley:

1 polubienie


W bezpośrednim porównaniu Doucoure wypada dość dużo lepiej od Lavii, jakby udało sie go klepnąc, to pomoc jako taką mamy kompletna na sezon.

Jeszcze taka ciekawostka, Doucoure został wybrany najlepszym zawodnikiem Crystal Palace za zeszły sezon.

4 polubienia