Rozważania transferowe (dyskusja)

Może jednak trzeba mu przypomnieć, że tu należy kupować, a nie tylko obserwować. To, że pomyśli o jakimś transferze nie znaczy, że jest już w naszej drużynie.

Nasz cel transferowy Belligham 2 gole dziś. A, nie poczekaj :smiley:

1 polubienie

Schmadke to pracuję w te lato , jak ja w piątek, tu do kibelka, tu poudaję, że coś na kompie robię, jedna rundka na rozprostowanie kości i nagle oooo to już 8 h, w jego przypadku, oooo to już 3 miechy, no to czas iść do domu i fajrant!

1000020070

4 polubienia

Dzisiejszy mecz pokazał, że jesteśmy głęboko w d…
Potrzebny jest DM, SO i PO. Mamy jeden slot non-HG po ściągnięciu emeryta z 2 bundesligi i w sumie ja nie wiem na którą pozycje z tych 3 tego cracka powinniśmy ściągnąć.

Jak awansujemy do LE to będzie cud. TAA to jest jakaś tragedia, środek obrony to jest dramat a środek pola to padaka.

NUFC robi nam jesień średniowiecza…

A kogo my ściągnęliśmy z 2 Bundesligi?
Brakuje nam niby miejsc nHG, ale nawet gdybyśmy je mieli to wierzycie, że klub ściągnąłby 2-3 zawodników?
Zastanawiam się, czy faktycznie nie lepiej wziąć obrońcę (SO/PO jak Gomez), a Trenta dać na stałe do pomocy, gol i okazje bramkowe dla gości dzisiaj prokurowane głównie przez TAA.

Patrząc na to jakie wejście ma Jude do Realu i wiedząc że pieniążki na Caicedo sie znalazły boli że nie gra u nas. Pomoc Jude-Mac-Szobo pięknie by chodziła

1 polubienie

Prześledz wyniki Stuttgartu to zrozumiesz.

Ale na jakiej pozycji widzisz TAA? DM? Typa, który bronić nie umie? Czy może w miejsca Szabo kim Maca?

Właśnie o to mi chodzi, z my mamy za dużo potrzeb, a brak nonHG sprawia, że to staje się mega trudne bo nawet mając $$$ znalezienie odpowiednio dobrego SO, PO albo DM że statusem HG graniczy z cudem.

@JakubLFC zobaczymy czy na koniec sezonu będzie Ci tak do śmiechu. Uważasz, że TAA zagrał dzisiaj dobrze? Konate i VvD to dziś wzorowo? Endo to wydolnościowo I szybkościowo top EPL?

Gościu transfer Belingham był nie na nasz budżet … opłata dla agenta, ojca i ogromną tygodniówka 400 tys funtów … Transfer to nie tylko opłata za zawodnika

2 polubienia

A co mają wyniki do poziomu rozgrywek? Chcesz być na siłę zabawny, ale ci słabo wychodzi.

Trent na PO to tykająca bomba, w tej chwili powinien albo skupiać się na obronie, albo grać w drugiej linii, a na PO postawić Gomeza dając mu głównie zadania defensywie. Mimo swoich braków lepiej zabezpieczy tyły niż Trent.
Trent na PO wymaga swiatowej klasy DM, który mógłby zabezpieczać strefy odpuszczane przez TAA, a takiego nie mamy.

1 polubienie

To bierzmy sobie z okręgówki…nie no poziom rozgrywek nie ma nic wspólnego :joy::joy::joy::exploding_head::exploding_head::exploding_head:. Próbujesz być znawca piłki tylko słabo Ci wychodzi.

Gomez na PO :face_holding_back_tears::face_holding_back_tears::face_holding_back_tears: Ty oglądasz czasem mecze LFC? Obejrzyj skroty meczy z pre-sezonu oraz poprzedniego gdy Gomez grał. Mecz z Realem na Anfield był “ukoronowaniem” jego kariery. Sam wyciągnij wnioski. On w każdym meczu zawalił przynajmniej 1 bramke.To już wolę TAA albo Philipsa

Mówisz, że Trent ma iść do pomocy ale jakoś nie odpowiedziałes na pytanie, na której pozycji.

A zdajesz sobie sprawe ilu zawodnikow od nas odeszlo tego lata i jak bardzo zluzowal sie budzet jesli chodzi o tygodniowki? Na spokojnie mógłby dla nas grac i bylibysmy w stanie go utrzymac bo mamy pieniadze tylko FSG niechętnie je wydaje. Ten transfer był możliwy do zrealizowania i nie powiesz mi że nie…

Widocznie zadecydowały inne czynniki niż pieniądze. Przecież wiadomo, że Liverpool mógłby kupić Bellinghama, ale coś poszło nie tak. Nie znamy szczegółów negocjacji i tego co się działo się za kulisami.

Z perspektywy czasu, to dobrze się stało. Mamy Maca i Szobo, a to zawsze dwóch, a nie jeden.

No szkoda tyle ci powiem. Dodaj do transferów tego Juda i byłoby wybornie. Ale nie jest. Na pewno on był bardziej wart 111 mln niż Caicedo ale no :dizzy_face:

1 polubienie

Chyba żartujesz. Bez DMa nie ma gry.

1 polubienie

Przecież Bellingham chciał grać dla Realu tutaj niema żadnej dyskusji.

A dla nas nie chciał? Dlaczego nie ma tu żadnej dyskusji? Poddaliśmy go walkowerem.

Właśnie to jest kwestia, która przeraża czytając wiele wypowiedzi użytkowników forum. Kompletny brak zrozumienia taktyki i profilu danego piłkarza. Mac+Szobo+Jude to by była jeszcze większa autostrada w kierunku naszej obrony i bramkarza. Grając w 4 3 3 na ósmekach piłkarzami uzdolnionymi technicznie, o nastawieniu ofensywnym ( Mac i Szobo) to za nimi na szóstce musi być ktoś stricte defensywny, którego największymi atutami piłkarskimi jest ustawienie, odbiór i asekuracja. Z padających w spekulacjach nazwisk tego typu piłkarzami są jedynie: Docoure, Palhinha, Florentino Luiz i Sangare ( TO SĄ TYPOWI DEFENSWYNI POMOCNICY, mogłem jeszcze kogoś pominąć). Nie są natomiast tego typu piłkarzami łączeni z nami Thuram, Kone, Gravenberch ( TO SĄ ÓSEMKI, I TO ŻE Z KONIECZNOŚCI ZAGRALI PO KILKA MECZÓW NA DP NIE CZYNI ICH DEFENSYWNYMI POMOCNIKAMI) . Dlatego jak ktoś w naszej obecnej sytuacji po raz kolejny pisze cyt: ,Chciałbym Thurama", to normalnie mnie nerwa szarpie. Ja też bym chciał Thurama, który na pozycjach nr 8 rywalizowałby z Makiem i Szobo ( szczególnie przy kontuzjach Jonesa i tym, co prezentuje Harvey), ale ktoś o profilu Thurama dalej nie rozwiązuje naszego problemu na pozycji nr sześć i ludzie zrozumcie to w końcu. Na ten moment najlepszą i jednocześnie najdroższą opcją jest Docoure, a jak informacje o naszej wyprawie do Monachium po Gravenbercha się sprawdzą i okażą owocne, to na szóstce będziemy mieli opcje jedynie w postaci Endo i Bajceticia ( zostaje jeszcze ciężko kontuzjowany Morton).

7 polubień

Jeśli to się stanie i będzie to nasz ostatni transfer do pomocy to będziemy w przysłowiowej czarnej dupie. Potrzebować na gwałt klasowej szóstki, a kupić ósemkę, która na ten moment jest słabsza od Maka i Szobo. Gdzie tu logika?

1 polubienie

To jest proste. Jest to 8, która może grać na 6. Nie ważne, że tam gra słabiej. Ważne, że jest wszechstronny i może grać na każdej pozycji w pomocy.