Rozważania transferowe (dyskusja)

Czyli Twoja konkluzja z ostatnich wydarzeń jest taka, że Caicedo to spisek- złożyliśmy ofertę, ale wiedzieliśmy już wcześniej, ze i tak nie zostanie przyjęta- więc FSG zrobili to tylko po to, żeby moc teraz obwiniać Kloppa za brak transferów, a samemu zrobić sobie ochronkę w postaci tego, ze chcieli wydać duże pieniądze, ale im się jednak nie udało. Potajemnie natomiast powiedzieli Kloppowi, ze ten ma tylko 20 mln.

Liczę, że te produktywne rozmowy wyglądały tak:

  • Dzień dobry Panie Gravenberch.

  • Dzień dobry Panie Schamdke

  • Czy pana kolega z reprezentacji
    Frenkie de Jong wspominał coś żeby chciał u nas grać?

  • Tak, chciałby kiedyś spróbować sił w Premier League

  • Ok, to dzięki za info, nara.

A co do pomocnika Crystal to coś w kościach czuję pójdzie oferta około 60 baniek funów na koniec okienka, z tego co zostało z Caicedo, jeżeli z innymi pomocnikami nic się nie ruszy.

1 polubienie

Jesli mialbym strzelac po co byla sytuaca z Caicedo. To bym ocenil, ze to jakies gierki na linii Henry-Boelhy. Chcieli sobie udowodnic kto ma wiekszego. Może w ten sposób chcieliśmy odciągnąc Chelsea od LAvii, a może rzeczywiśćie próbowaliśmy go podebrać, żeby im zagrać na nosie. W każdym razie wygląda to słabo i na mocno nieprzemyślane.

Też jeszcze zależy od tego, czy my może sie jakos nie dogadalismy po cichu z agentami i rzeczywiście tego Hincape wyciagniemy, to by mialo duzo sensu dla nas. Ten transfer, a zagrywka, żeby go zrobić to byłaby naprawdę sprytna. JEdnak chyba za dużo wymagam kombinowania :smiley:

Ale z pewnoscia pokazanie, że niby mamy kase, a Jurek nie chce wydawac brzmi idiotycznie i to nie było celem. Raczej tylko pierwsza część jest realna w jakimś stopniu, jak juz na siłę mamy w takim kierunku iść. Jednak nie uważam, żeby to miało miejsce.

Liverpool nie zamierza zatrudniać kolejnego specjalisty nr 6 tego lata.

Endo został kupiony, aby rozpoczynać mecze.

Idźcie sobie do wątku Jurgena, a nie spamujecie tutaj tymi wysrywami, ok?

@Lapaino co ma dyskusja na temat Kloppa do spekulacji transferowych?

Trochę martwi mnie co raz bardziej narastające plotki o Gravenberchu, wolałbym Doucure, a Ryan Gravenberch to mógłby tu przyjść zamiast Japończyka, a nie wraz z nim. Mam poczucie, że to też nie ten typ pomocnika którego powinniśmy zabiegać, ale jesteśmy na niego uparci od samego początku tego okienka, plus fakt, że odpuściliśmy go rok temu też jakoś nie nastraja mnie optymizmem.

2 polubienia

:stuck_out_tongue:

@Cocajunior masz rację, że dyskusja odbiega od tematu, ba mój post jest sam w sobie zaśmieceniem, ale w wykonaniu Liverpoolu mamy sezon ogórkowy, ciągle pojawiają się te same newsy i ci sami zawodnicy, artykuły kopiuj, wklej , nie denerwował bym się tak bardzo jak temat zboczy przez jakiś użytkowników z torów , bo tutaj i tak sensownego nic się nie dzieje.

2 polubienia

Czytajcie forum zanim coś wrzucicie, robi się bałagan i ten sam news jest wrzucany po 2-3 razy- ten post od Pearca jest już wrzucony parę postów wyżej.

3 polubienia

Endo ma zapewnić doświadczenie. Gravenberch to wydaje mi się być totalnie wyssany z palca(nie gra, nic się nie rozwinąl w Bayernie, a Bawarzczycy zapłacili za niego mniej niz niby teraz chcą). CO do Doucoure to fajnie byłoby go zgarnąc, albo kogoś zbliżonego poziomem.

@Ewagim tylko o nim piszą raczej w Niemczech, może po prostu ma agentów z kontaktami w prasie i puszczają jakieś plotki. Też właśnie nie kupujemy zawodników z reguły o których się długo mówi/pisze.

Mam nadzieje, że tak jest nie mniej mam zupełnie inne odczucia. Od początku jesteśmy na niego napaleni i uparci jak tylko bardzo potrafi być uparty na coś/kogoś Klopp. A te plotki zaczynają narastać wraz z tym, że Ryan zaczął być dostępny.

Nie ma akurat znaczenia, o Alexisie nie pisało się długo czy o Konate, a znowu o Szobo i Diazie nic.

jaki tam z niego rasista. Raczej jajcarz z czarnym humorem.

BTW dlaczego Seba dostał peermanentnego? :confused: On by nam wywróżył kogo sprowadzimy.

Jestem się wstanie załżyć, że nie przyjdzie tu ani Docoure ani Gravenberch. Docoure to naprawdę solidny DM ale mam wrażenie, że to temat zastępczy aby odwrócić uwagę. Jeśli już to pójdziemy po Kone albo Thurama. Zobaczycie :smiley:

Edit. Dajesz! :smiley: No chyba, że będę po 4paku to mogę ja,

Edit 2. Do końca okienka daje sobie na tło profilu Barona Transferów Todda III

A może dzwonimy Do Bayernu w sprawie Kimmicha :smiley:

@CzerwonyBartek Sugerowałem, że te plotki o telefonach w sprawie Gravenbercha ::stuck_out_tongue: mogły być w sprawie Kimmicha, czy coś xD Po tym jak wyciagnelismy Endo z kapelusza, to juz zaden transfer mnie nie zdziwi

Tak, dokładnie tak było. Żebyś wiedział. Nie dziwi Cię, że przeszliśmy z Caceido za 111 mln do Endo za 21? Naprawdę nie było nikogo pośrodku?

1 polubienie

Sporo oczekiwań widzę, że na przyjść jakiś obrońca. Przyjdzie … Ale sprzątaczka, umyje podłogi i zgasi światło.
Ambicji ten klub stracił aż nadto. Kasy od cholery, ale zadowalają się półśrodkami.

1 polubienie

Nie no na pewno tak nie jest. Po prostu Endo to była kradzież okienka, zjada Caicedo i Lavie na śniadanie

2 polubienia

Tak, to była kradzież. Stuttgart nas okradł. Tylko sępy z FSG zadowolone - Fabihno sprzedany za 40, Endo kupiony za 21. Są prawie 20 baniek do przodu

2 polubienia

Nie zapominaj o sprzedaży hendo za 12 mln. W bostonie szampany już otwierają z okazji tego okienka.

Ten klub zostawił ambicje 3 lata temu.

W każdym normalnym klubie, po takim transferze jak Endo, to powinno być śledztwo, w sprawie niegospodarności, czy innego sabotażu.

Także niewykluczone, że gdzieś tam kradzież była.

Endo nie ujmuje. Miły człowiek i pewnie grać będzie na przyzwoitym poziomie. Szkoda tylko, że w pierwszym składzie.

4 polubienia