Rozważania transferowe (dyskusja)

1 polubienie

XDDDDDDDDDDDD
Naprawdę staram się być otwarty na różne możliwości i opinie, ale no takie kwiatki to jest już za dużo.

18 polubień

:smiley: Po prostu chcieliśmy zawodnika na już o konkretnych parametrach. Widać Endo nam przypasował. Z wypowiedzi Jurka można wywnioskować, że nie chciał Stuttgartu zostawić na lodzie, stąd wysoka kwota jak na nich. Patrząc na nasze wydatki, to te około 16 mln funtów nie wydaje się wielkim transferem. W sumie od kilkunastu lat robimy wyższe transfery i to nierzadko z zawodnikami o dyskusyjnej klasie sportowej. Po prostu zamkneliśmy transfer w takiej kwocie, żeby wszystkie strony były umiarkowanie zadowolone.
Jeśli spędzi u nas Endo owocne 3-4lata, to kwota nie okaze się wcale wysoką z perspektywy czasu. Też na pewno nie ma kontraktu wysokiego, więc to co za niego zapłaciliśmy, zwróci się w niższej pensji.

Wg Capalogy Endo zarabia 50k/week, nie jest to potwierdzone nawet. Patrząc na to, że “większemu” nazwisku musielibyśmy zapłacić co najmniej 2x tyle. Daje to roczna oszczędność na poziomie minimum 2,6 mln.

IMO - ja obstawiam, że pod koniec okienka przyjdzie jeszcze jeden zawodnik typu Melo, jakieś wypożyczenie, czy inny transfer za maks 5-10 mln i to będzie na tyle. I do tego będzie komunikat propagandowy typu: “Przebudowa pomocy zakończona, jesteśmy zadowoleni, chcieliśmy jeszcze right playera, no ale poszedł do Czelsi, nic nie mogliśmy więcej zrobić, ale cały czas śledzimy rynek i jak ktoś się pojawi o odpowiednich umiejętnościach to nasz team od transferów będzie działał, cały czas śledzimy i monitorujemy rynek w celu pozyskania graczy o odpowiednich umiejętnościach”
Róbcie screeny :wink:

1 polubienie


może Wini z wolnego transferu :crazy_face:


albo jeszcze lepiej…

4 polubienia

Czy były jakieś plotki łączące LFC z Amadou Onaną?? Czytam AE i tam red. pisze, że ten myślami jest przy transferze do LFC… o.O

Z Evertonu ostatni transfer zrobiliśmy 21 lat temu, czyli jakies tam prawdopodbienstwo jest. Wieksze niz z zawodnikami Manu przynajmniej :smiley:

1 polubienie

Onana to wybitny materiał na defensywnego pomocnika (lub box-to-box). Kapitalny piłkarz. Młody, bardzo wysoki i silny, a przy tym dynamiczny i dobry technicznie. Bardzo Evertonowi zazdroszę tego zawodnika. Szkoda, że rok temu się nim nie zainteresowaliśmy. Teraz jest to piłkarz skreślony jeżeli chodzi o dołączenie (prawdopodobnie kiedykolwiek) do LFC.
Swoją drogą dziwne, że takie kwoty padają za Caicedo, Lavię, czy Doucoure, a nikt nie chce wyciągnąć Belga, który jest piłkarzem co najmniej tak samo utalentowanym.

1 polubienie

Nie kupimy juz nikogo i tyle Szkoda tylko patrzec na te spekulacje xD DRAMAT

Bardziej to mi się śmiać chce z tych spekulacji xD

Jesteśmy Liverpoolem i każdy kibic z dłuższym stażem wiedział czego się spodziewać w tym oknie transferowym pomimo tych pozytywnie prognozujących spekulacji. Mam nadzieje, że przed końcem okna przynajmniej ściągniemy jakiegoś obrońcę. Klopp widział co działo się w meczu z Bournemouth. Ciary gdy TAA I DIAZ schodzą z urazami. Przez pierwsze 10 minut na obronie chyba grali dzieci z przedszkola cudowne słońce na Anfield, oraz bramkarz w stylu szanuj zieleń na boisku, który pokazał pod koniec meczu, że jednak ma jaja. Co do Endo miał kilka fajnych wejść ale widać że to królowa wszystkich lig na świecie. Trzeba popracować bo momentami spóźniał się. Nie warto oceniać go w momencie gdy oglądasz stadion i masz jeden trening z drużyną zobaczymy po 10 spotkaniach na co go stać.

1 polubienie

Ja mimo wszystko liczyłem, że w końcu zmienią swoje podejście, nie przez wzgląd na aspekt sportowy bo na tym im nie zależy, ale przez to, że brak L.M to olbrzymie straty finansowe. Sypiąca się gra w defensywie nie ułatwi nam powrotu. Trzeba czekać do ostatniego dnia okienka, może nas pozytywnie zaskoczą.

skoro jest powiedziane, że Endo to gracz do pierwszej jedenastki, to na 99% juz transferów nie będzie.
Swoja droga za 22 letniego Kokcu nie moglismy dac 25 baniek , ale na 30 latka z rocznym kontraktem juz tak. Fak logik te nasze transfery.

1 polubienie

Czyli, ze Schmadtke nadal obserwuje!. Jak Okno to okno, trzeba obserwowac:)

1 polubienie

Kiedy wy ogarniecie, że Schmadtke nie ma nic do gadania? To zwykły sługus, a w przyszłości kozioł ofiarny, bo ktoś za ten burdel będzie musiał polecieć i padnie na sympatycznego Jorga.

Po drugie mam pytanie do ludzi, którzy chodzą na anfield i znają kibiców. Czy Liverpool ma jakiś ultrasów? Czy ktoś na trybunach się interesuje klubem? Przecież to nie do pomyślenia, że jeszcze nie było żadnego baneru krytykującego politykę klubu

8 polubień

Czyli jest tak jak mówiłem: te mityczne 250 milionów to suma wydatków i przychodów z transferów.

1 polubienie

Mamy jeszcze 1 wolne miejsce dla zawodnika bez statusu HG. Jeszcze 1 transfer do końca okienka pewnie będzie. Pytanie czy kolejny pomocnik, czy zdecydujemy się na jakiegoś środkowego obrońcę mogącego grac na prawej stronie, lub co mniej prawdopodobne po prostu prawego obrońcę.

Na początku okienka fajną opcją dla nas był Declan Rice (ze względu na status HG). Teraz nie widzę żadnego potencjalnego kandydata z Anglii, który mógłby wzmocnić nasz skład, a transfer nie jest z tych “niemożliwych” . Dlatego został nam tylko ten 1 transfer obcokrajowca. IMO jakiś pomocnik z listy zawodników które już się przez ostatnie 2 miesiące przewijały w mediach i na forum.

Jest 250? Jest. Na uj drążyć xD

“Mateusz Musiałowski opuści Liverpool, ale do Polski nie wróci. Jego nowym zespołem będzie TSV Hartberg - informuje Kuba Seweryn ze Sport.pl.”

Wygląda na to, że przygoda Polskiego Messiego z naszym klubem dobiega końca. Ciekawe czy mowa o wypożyczeniu, czy transferze definitywnym (ewentualnie może pójdziemy na rękę i rozwiążemy umowę za porozumieniem stron).

Podpinam się pod pytanie użytkownika kuczq czy na miejscu są kibice którym zależy czy może odpowiada im 1 mistrzostwo na 30 lat z różowymi okularami na nosie

W ostatnim sezonie bodajże na meczu z Totenhamem leciał nad stadionem samolot z banerem fsgout. Powoli pokazują się jakieś znaki sprzeciwu, ale nie na duza skale jakby mieli jeszcze trochę zaufania. Zobaczymy co będzie po okienku jak faktycznie nikt nowy się nie pojawi, jak narazie jankesi dobrze rozpracowują liverpoolczykow swoimi działaniami

@Bubek555 ja w miejsce HG brałbym Guehiego z Crystal Palace

1 polubienie