Rozważania transferowe (dyskusja)

Nie no Szobo może zagrać na prawej stronie pomocy ewentualnie wymieniać się pozycja z RW ale nierób z Węgra skrzydłowego…

On jest kapitalnym CM z ofensywna inklinacja i już bardziej może grać wyżej zawieszona 8 - podobnie jak Gerrarda w duecie z Torresem ale nie na skrzydle nominalnie.

Jak szukamy top RW to Jeremy Doku JESZCZE jest dostępny. To jest ten sam level co Saka i City robi kapitalny zakup.

Edit
@_pimik - sorki nie złapałem oficjalki. Więc Doku już nie jest dostępny :wink:

2 polubienia

Przecież Doku już w City

1 polubienie

I ja to popieram :wink:

Sprzedać Salaha, a pieniądze zainwestować w kobiecy golf, dla nas to interes życia.

7 polubień

Tak czytam ten temat od dwóch dni i naprawdę polecam najpierw zaczerpnąć informacji w necie, a później pisać. Wiele postów jest o niby odejściu Salaha, a ta informacja została kolejny raz zdementowana. MOHAMED SALAH nigdzie nie odchodzi. Opowiadanie o tym tylko zaśmieca TEN temat. Przewija się mnóstwo byle jakich plotek o obserwacjach, ale nic konkretnego, bardziej taka lista życzeń użytkowników. Tego bym chciał, tamten ma fajne statystyki, ten fajnie wygląda itd. Ciężko się to po prostu już czyta :frowning:

1 polubienie

Pewnie, Szobo na prawym skrzydle, skrzydłowy Gakpo w pomocy, pomocnik Mac na defensywnym, nie umiejący za bardzo bronić chłopak na prawej obronie. Jeszcze Japończyka dać na stopera jak już się Konate posypie.To może być ciekawy sezon

11 polubień

Podziwiam ze są jescze ludzie jak Ty którzy naprawdę myślą ze do klubu przyjdzie ktoś wartościowy. Patrząc na ostatnie działania to pewnie będzie to jakiś lewy skrzydłowy na ławkę. Taki drugi Melo czy Ben Davies - niby jest ale nigdy na boisku go nie zobaczymy.

2 polubienia

wcześniej były plotki, teraz są informacje o poważnym zainteresowaniu i zdementowane sa póki co jedynie nasze chęci do sprzedaży. Z Fabinho, czy Hendo też na początku niby nie chcieliśmy sprzedać, niby plotki, a skończyło się, jak skończylo. Nie dałbym sobie ręki uciąć, że Mo nie odejdzie.
Szczególnie, że on wywodzi się z tamtego rejonu/kultury, więc to by wydawało się nawet naturalnym ruchem w jego przypadku i nikt nie mógłby mieć do niego specjalnych pretensji.

No, ale to tak jakby kluczowe jest xD Szczególnie na 7 dni przed zamknięciem okienka.

Z Fabinho, czy Hendo też na początku niby nie chcieliśmy sprzedać, niby plotki, a skończyło się, jak skończylo.

Nie porównuj Salaha do Hendersona, który powoli stawał się bezużyteczny i wypalonego Fabinho.

Wcześniej agent Salaha zdementował jakiekolwiek odejście, teraz klub nie rozważa żadnej sprzedaży, a Araby wysyłają w świat plotkę, w którą wierzą niektórzy na tej stronie. Jak to łatwo zmanipulować.
PS. podobnie miała się sprawa Mbappe, którego już wszyscy wysyłali do Realu, aż tu nagle Carlo oznajmił, że ma skład pełny w 100% i żadnego Francuza nie przyjmą.
Naprawdę polecam większy dystans do ploteczek i czytania tylko sprawdzonych źródeł.

Jasne, nie zrozumcie mnie źle. Ja nie mówię, ze jego transfer jest przesadzony, ale czuje, ze raczej spróbują Arabowie Mo ściągnąć jeszcze. Tylko ciekawi mnie jakie to będą kwoty i jak zareaguje klub i jak zawodnik.

@Kijoraptor ale ja nie wiem jak klub zareaguje, a sama reakcja mnie ciekawi. Nawet jak klub nie będzie chciał go puscic to Mo może da się przekonać ta najwyższa pensja w historii, plus może liga mistrzów w przyszłym sezonie. Do tego statusem „idola/bohatera wszystkich Arabów” czy coś.
Ja po prostu wychodzę w życiu z założenia. „ Spodziewaj się wszystkiego, nie oczekuj niczego”

Naprawdę nie wierze, że rozważasz takie scenariusze. I że jak ? Araby dają 100 mln i klub od razu jest chętny do sprzedania najlepszego zawodnika bez jakiegokolwiek zabezpieczenia ? I co po klubowi tyle kasy ? Jak sami pokazali mają pieniądze na transfery tylko z nich nie korzystają.

2 polubienia

Idealny komentarz nie istn… Mistrz :smiley:

1 polubienie

Jeżeli była kasa na Lavię, doszło 60 mln za Fabinho i Hendo, po czym nie ma Lavii, a za całą tą kasę przychodzi Japończyk za 20 mln to podobnie może być z kasą za Salaha

Przede wszystkim to było 111 mln na Caicedo, więc spokojnie klub może rzucić 50 milionów na obrońcę / pomocnika i dać mu duży kontrakt. Więc sorry, ale nie rozumiem kibiców, którzy są za odejściem Salaha, bo będzie kasa na transfery lol

2 polubienia


Wyjaśnienie dlaczego im się spieszy z Mo


Za tyle to by była niezła promocja :sweat_smile:

1 polubienie

Hipotetycznie gdyby Salah odszedł to już można by się tylko śmiać, to byłoby historyczne okienko.

  1. Rezygnujemy z Bellinghama bo za drogi i priorytet to DM
  2. Sprzedajemy dwóch zawodników mogących obskoczyć DM
  3. Walczymy o zawodnika, który nie chce u nas grać i oferujemy więcej niż za Bellinghama
  4. Kupujemy średniaka z Bundesligi na priorytetową pozycje
  5. Sprzedajemy najlepszego zawodnika pare dni przed końcem okienka pozostając bez wzmocnienia i z dziurą na PS

Póki co jesteśmy memem dopiero w 80%

2 polubienia

Na moje to Salah może odejść, ale tylko i wyłącznie w następnym letnim okienku i absolutnie jego zastępstwo musi być już w klubie po testach medycznych przed jego odejściem, nie chciałbym powtórki z tego lata, gdzie po opuszczeniu klubu przez Hehendersona i Faba, klub przez bity miesiąc nie potrafi znaleźć zastępstwa.

No, ale ten klub potrafi zaskakiwać… I to nie pozytywnie.

A ja bym bardzo chciał, żeby przedłużył kontrakt i zakończył u nas karierę…
Piękne zakonczenie kariery by to było, a chłop ma takie zdrowie, że następne kilka lat jeszcze spokojnie by pociągnął na poziomie przynajmniej super zmiennika