Rozważania transferowe (dyskusja)

Lavia zaś poza składem Chelsea , niby źle przygotowanie do sezonu ale gość ma za sobą okres przygotowawczy+ grał w sparingach w Southampton… Coś mi się wydaje, że Chelsea kupiła go tylko dlatego a raczej Tadek na złość Liverpoolowi go ściągnął a Pochetinnio wcale go nie chciał …

Tu jesteś w błędzie, nikogo nie będzie i Szmadtke się do tego idealnie nadaje

No no, już teorie wymyślajcie. To samo było z Caicedo, wszedł - zagrał źle - i już wiecie jak to będzie słaby transfer. Dla przykładu, po meczu o Tarcze Wspolne rok temu, też pisaliście że Darwin zjada na śniadanie Haalanda, no to teraz gdzie jeden a gdzie drugi - więc to są wasze teorie. Lavia będzie grał, Caicedo będzie miewał słabe momenty, ale będzie sporym wzmocnieniem Chelsea. Jeden mecz niczego nie weryfikuje .

8 polubień

Nie bądź dziecinny. Jestem w stanie uwierzyć, że ten wieprz z Chelsea mógłby kilka milionów poświęcić, żeby zrobić nam na złość, ale 62 mln? Nawet kluby bez dna finansowego nie mogą takich rzeczy robić.

Jesteś chyba jedynym, który tak wierzy w transfer top zawodnika.

Jest jedna gruba rzecz, która może się wydarzyć, ale nie jest to transfer do klubu, tylko sprzedaż Salaha do Arabii. Jeżeli chodzi o pomoc i defensywę to nic się już nie wydarzy (chyba, że ktoś z zespołu zerwie więzadła przed końcem sierpnia)

Bez przesady, Salah na pewno nie wymusi transferu przed końcem okienka, a skoro klub jasno zakomunikował, że nie jest na sprzedaż to nie ma się co przejmować. Tak właściwie to skąd pewność, że Salah tam kiedykolwiek pójdzie? Wiadomo, że zarobki kuszą, ale to, że będzie grał “u siebie” promując tam piłkę to dla mnie jakieś banialuki.

Polityka rekrutacyjna The Reds została dobrze ugruntowana pod rządami właścicieli Fenway Sports Group, a gracze kupowani są młodzi i posiadają potencjał, który, miejmy nadzieję, przyniesie im poprawę na Anfield lub przynajmniej zapewni wartościową potencjalną wartość sprzedaży.

Trudności w pozyskaniu defensywnego pomocnika po odejściu Jordana Hendersona, Fabinho i Jamesa Milnera skłoniły The Reds do porzucenia tradycyjnego podejścia i sprowadzenia 30-letniego Wataru Endo ze Stuttgartu – trzeciego najstarszego zawodnika zakupionego za opłatą podczas 13-letniej ery FSG.

Możliwe, że Liverpool po raz kolejny będzie musiał odejść od ustalonych praktyk i sprowadzić w następnym tygodniu środkowego obrońcę. Tak, jedno oko powinno patrzeć długoterminowo – nikt nie sugeruje podpisywania kontraktu z kolejnym trzydziestolatkiem – ale The Reds nie mogą narażać teraźniejszości poprzez nadmierne koncentrowanie się na przyszłości.

Biorąc pod uwagę, że Liverpool nieco pokazał swoje możliwości we wcześniejszej próbie podpisania kontraktu z Moisesem Caicedo za kwotę 110 milionów funtów, mają środki, które pozwolą na dokonanie jeszcze co najmniej jednego dużego transferu w tym oknie, nawet jeśli Klopp przyzna, że ​​dostępne pieniądze nie będą aż tak dużą różnicą między ofertą Caicedo i wynagrodzeniem Endo.


Czyli pobicie rekordu transferowego PL za Caicedo jest możliwe ale wydanie po kilkadziesiąt milionów na dobrego ŚPD i stopera żeby pół sezonu nie grać Gomezem czy Matipem jest już niemożliwe. Ok

4 polubienia

Ostatnie artykuły o tym jak się wzmocnimy. Od poniedziałku zaczną wlatywać, że mało czasu już pozostało, a klub nie chce wykonywać nieprzemyślanych ruchów

4 polubienia

To jest wręcz obżydliwe. Po co ściągnąć Hincapie i Thurama żeby mieć spokój na lata skoro można przewalić kolejny sezon zbyt słabą i zbyt wąską kadrą.

Daliśmy 111 mln na Caicedo więc następnie byliśmy dać jedynie 16 za Endo i zamykamy okienko. Czego nie rozumiesz?

Przecież to już w lipcu było oczywiste, ze tak sprawy się potoczą.

@CzerwonyBartek - Lavia i Caicedo było zasłoną dla Endo, czego nie rozumiecie?? :joy::joy::rofl:

1 polubienie

FSG to najgorsze dziady i pisałem tu o tym jako pierwszy już dawno temu gdy nikt nawet nie podejrzewał że klub znowu zacznie sie staczać, ale te okienko to jest akurat błazenada głównie w wykonaniu Kloppa i jego kolegi który jest słupem.

Zero jakiegokolwiek planu, brak dyrektora sportowego bo Jurgen sie z kazdym poklocil i chce miec pelna kontrole nad transferami, idiotyczne negocjacje za Lavie ciagnace sie przez miesiąc, wyslanie z dupy oferty za Caicedo, wszystko robione chaotycznie na kolanie.

Płacz o budżety to jest teraz ostatnia rzecz którą Klopp powinien sie zajmowac

5 polubień

Ja jestem fanem teorii spiskowych i moim zdaniem nigdy nie mieliśmy tej kasy na Caicedo Akcja z Caicedo pojawiła się w momencie, kiedy kibice, dziennikarze zaczęli kwestionować i krytykować FSG za podejście do transferów i obiecanej przebudowy po kolejnej żenującej próbie ugrania 4 mln na Laivi.

Nagle pojawia się rekordowa oferta za zawodnika jak się okazuje ugadanego i chcącego iść do Chelsea i Liverpool o tym wiedział.

Nawet jakbym Chelsea odpuściła i miał trafić to zaraz by wymyślili, że nie mogą się dogadać w kwestii pensji albo, że ma krzywe łydki i słabe kolana.

Ostatnie lata pokazują, że jeśli chodzi o finanse FSG jest nieugięte i tutaj nie ma co spodziewać się cudów, chyba że kogoś sprzedamy albo wpadnie jakiś inwestor który pokryje dodatkowe koszty transferowe.

3 polubienia

Niesamowita historia. Otóż okazuje się, że mogliśmy dać 120 mln euro za Caicedo, ale nie mogliśmy dać 30 mln za Lukebe i mielibyśmy 90 mln euro na porządnego DM, który na 100% nie kosztowałby aż tyle. Przypominam, że Lukeba plus Ugarte to byłoby łącznie 90 mln euro. Wiem, że zaraz ktoś przyjdzie i powie, że Klopp nie miał zamiaru wymieniać Fabinho. Oczywiście, że miał taki zamiar, bo chciał kupić Tchouameniego. Poza tym sam Klopp powiedział, że interesują go tylko right playerzy. Widocznie Ugarte i Lukeba takimi nie byli. Klopp odlatuje coraz mocniej.

7 polubień

Ja też nie potrzebuje wymieniać telefonu, ale jak telefon zgubię/sprzedam/zepsuję to go kupuje bo jest niezbędny w dzisiejszych czasach, ale Klopp też podobnie tak uznał, tylko zamiast smartfona kupił nokię3310(Endo) Zamiast zainwestować w coś dobrego co się zwróci i do tego przepłacił o ponad 2krotną wartość tego średniaka.

Ciagle mają do wyciagnięcia Hincapiego ale lepiej walić w kule, że John Terry 27 lat temu spotkał na molo w Sopocie matkę Joe Gomeza i chłopak ma uśpione geny defensywnego potwora :sweat_smile: ja tego Endo zamiast młodego dobrego DM bym nawet przebolał ale pid warunkiem, że przyszedłby chociażby jakiś nowy młody box to box a nie nikt.

1 polubienie

Jutro sroki wpakują nam ze cztery sztuki i dalej będzie jestem zadowolony z obecnej kadry … masakra

4 polubienia

Może srogi łomot 4-1 dla Srok odblokuje którąś klapkę w głowie Kloppa…

@josif - tez dochodzisz do wniosku, że największym problemem tego klubu staje się nie FSG a sam Klopp???

Tak tak, odblokuje wersje, ze wrócimy silniejsi i musimy być zjednoczeni bardziej niż kiedykolwiek. Transfery? Monitorujemy sytuacje i szukamy wyjścia, ale nie żyjemy w idealnym świecie, rynek jest szalony. Zobaczymy co się wydarzy

3 polubienia