Rozważania transferowe (dyskusja)

To, że nie zapierdziela na treningach to totalne dopowiedzenie sobie historii z Twojej strony i nie ma absolutnie żadnego dowodu na to, że tak nie jest.

To, że chłop narzeka na brak gry, to jedno, ale nie twórz sobie faktów wyssanych z palca, bo to absolutnie mija się z celem dyskusji.

@Loku64 Dał czy nie dał, nie wiemy co mu obiecywano przed podpisaniem kontraktu, chłop chcę grać, jest to dla niego absolutny priorytet. Widocznie końcówki spotkań to nie jest spełnienie jego marzeń.

W Ajaxie był z niego na prawdę niezły grajek, zakładam, że nie zapomniał jak się gra w piłkę.

Sprawdziłem sobie na szybko, mecze, które zagrał od deski do deski można policzyć na palcach jednej ręki.

@Loku64 Nie ma sensu się licytować na nazwiska, bo jak dobrze wiemy i Salah i De Bruyne w Chelsea kariery nie zrobili i to była wina trenerów :smiley:

1 polubienie

Klopp właśnie w tym oknie odwalił jedego smarkacza który narzekał i zaczął płakać w wywiadach by teraz takiego drugiego kupić? Nie widzę tego.

2 polubienia

Nie zrozumiałeś mnie, ale to nic xD

Gravenberch udzielił mnóstwo wywiadów w których użala się nad sobą, niejednokrotnie wspominając o tym, że jeśli nie uda się wywalczyć składu w Bayernie, zrobi to gdzie indziej (przypominam, że trafił tam latem 2022) - MENTALNY POTWÓR. A co jeśli sytuacja się powtórzy u nas i stanie się nowym Carvalho? Nie no spoczko, przecież to młody chłopak i kiedyś tam się nawróci. Może w którymś z xx klubie z kolei.

A przecież wiedział na co się pisze, przychodząc do Bayernu, czy jednak nie i skoro z marszu ustawiał siebie w podstawie w fifie i to hulało, to dlaczego teraz nie ma pierwszego placu w Bayernie?
Wyobraź sobie, że takiego wywiadu, a raczej wywiadów udziela teraz Núñez. Przecież on byłby tutaj zjedzony.

Już nawet pomijając te durne wywiady, sam transfer może nie byłby taki tragiczny, GDYBY nie był jedynym, a najpewniej tak będzie (o ile w ogóle dojdzie do skutku). Są braki na innych, kluczowych pozycjach, a my ściągamy środkowego pomocnika.

Fajnie, gdyby to było tylko UZUPEŁNIENIE składu, wtedy może warto zaryzykować, ale koleżka najwyraźniej może obsadzić kilka pozycji CM, dodatkowo CDM, LCB I RB.
Fajnie. 4 w 1. Forza FSG, Schmadtke i wszyscy inni, którzy są odpowiedzialni za transfery w tym klubie.

3 polubienia

Ponoć dwóch trenerów mu zarzuca brak pracy bez piłki i brak ogólny zaangażowania. Na pewno Jurek zdecyduje sie na takiego zawodnika…

A ten zamiast sie poprawić, to chodzi i płacze po wywiadach, cos czuję, że jego kariera się szybko skończy

@CzerwonyBartek dla mnie największy potencjalny problem z tym transferem jest taki, że prawdopodobnie jest on wyssany z palca i raczej to gra na zainteresowanie nim kogokolwiek, niż rzeczywiście się nim interesujemy

4 polubienia

Tak naprawdę jedyny problem z tym POTENCJALNYM transferem miałbym taki, że nie przychodziłby po zakontraktowaniu Caicedo a Endo którego jakość jak na razie jest dyskusyjna. Zdecydowanie spodziewałbym się kogoś o pewniejszej/wyższej klasie i umiejętnościach.

1 polubienie

Entuzjazm związany z potencjalnym transferem Gravenbercha w jednym zdjęciu:

Przechwytywanie

19 polubień

Jeżeli perspektywa na transfery jest taka, że albo Graveneberch albo nikt- to nie będę lamentował, bo gdzieś tam na innych pozycjach są braki. Co to za logika?

Jeżeli po 3 miesiącach dalej nie znaleziono right playera na inne pozycje, to pozostaje się cieszyć z jednej opcji więcej w pomocy- zwłaszcza, że może obskoczyć dodatkowe pozycje.

Taki mamy klimat.

A potem się bedziemy bując jak z Keitą i Oxem ostatnie lata, to już wole nikogo i przynajmniej mieć argument, aby kogoś kupić w przyszłości.

Khephren Thuram nadal znajduje się na krótkiej liście pomocników Liverpoolu przed Deadline Day

No właśnie, na innych pozycjach są braki, więc dokładamy toksycznego zawodnika tam, gdzie w teorii braków nie ma. Co to za logika? xD

Mijają 2 miesiące od ostatniego sensownego transferu, 3 dni do zakończenia letniego okienka, a my zastanawiamy się, czy trafi do nas odpad z Bayernu, gdzie potrzebne są minimum 2-3 kolejne transfery. Wspaniale. Uważasz, że za rok już na pewno ruszy maszyna i nie popełnimy tych samych błędów, a jeśli tak, to i tak wypada się cieszyć, bo sprowadzimy KOGOKOLWIEK? xD

Współczuję takiego podejścia w takim razie i nie, nie będę się cieszył z tego transferu, bo ten chłopek to jedna wielka niewiadoma, za którą ciągnie się nieprzyjemny zapach. Jedyny scenariusz w którym zaakceptuję ten dziwny pomysł jest taki, że (co rzecz jasna się nie wydarzy) sprowadzamy cracka na DM i LCB. RB (nie)potrzebny, bo przecież jest TAA, Bradley :wheelchair:︎ i Gomez. Łiii

1 polubienie

A wy tu się Graveneberchem martwicie xD.

Zapytaj się ludzi, którzy są odpowiedzialni w tym klubie za transfery.

Zastanawiamy się nad tym co realnie ma największa szanse się wydarzyć. Falk to może nie tytan informacji transferowych, ale całkiem dobrze się orientuje w kwestii Bayernu. Jeżeli mówi, ze jest coś na rzeczy w kwestii Bayernu- to prawdopodobnie tak jest.

No, inne transfery tez są potrzebne- tylko jakie to ma znaczenie w kontekście potencjalnego transferu Ryana?

Ryan to fajny piłkarz, czemu mielibyśmy się nie cieszyć, że do nas przychodzi - abstrahując od kwestii pozasportowych, które mogę zrozumieć- niemniej oceniamy teraz aspekt sportowy. Jeszcze całkiem niedawno- nasza pomoc nie istniała. Po transferze Ryana mam wrażenie, ze Klopp mógłby z niego ulepić ciekawą 6 i całkowicie przebudowalibyśmy tę formację.

I czego mi chcesz współczuć? To Ty chodzisz obrażony i nadąsany na cały świat- nie ja.

@imacooci hmm? Mało to jest zawodników, którzy nie radzą sobie w młodym wieku? Gravenberch dostał do rywalizacji Kimmicha i Goretzke- w jednym z najlepszych klubów na świecie. To naprawdę nie jest sytuacja wyjątkowa, niesamowita czy jakkolwiek dziwna. Młodzi gracze mają problemy- czasem mentalne, a czasem z po prostu konkurencją. Nie jest to wyznacznik słabości czy jakości.

Wydawało mi się, ze to są kwestie dosyć oczywiście w piłce nożnej, ale zawsze można się zaskoczyć.

Skąd wnioski, ze nie ma dla mnie znaczenia jakość transferu? Przez pół roku na forum latał płacz za Tielemansem i był to mokry sen wielu krytykujących dzisiaj.

Czy Ryan to jakiś niesamowity talent? Nie wiem. Ale przeczytałem kilka artykułów i wydaje się ciekawa opcją. W Ajaxie grał bardzo dobrze.

Niesamowite są nastroje i stanowiska, które tutaj padają. Poziom labilności od niektórych ludzi przekracza jakieś punkty Nemezis xD

Ludzie, którzy potrafią jednym tchem w jednym dniu wymienić kilkanaście średnich czy kiepskich nazwisk, w następnym zarzucać, ze ktoś się podnieca jakimś nazwiskiem. XD

His successor, Tuchel, quickly reached the same conclusion, arguing that Gravenberch is not a No.6 - but a No.8.

2 polubienia

No nie.
To ja już wolę grać Endo, niż Tym klocem.

Liverpool już myśli o życiu poza Mo Salahem i szuka potencjalnych następców swojego stałego strzelca bramek, a Jarred Bowen jest jednym z nich.

1 polubienie

Lepszy Bowen niz Joao Felix, chociaż West Ham pewnie zażyczy sobie cenę 90mln funtów, a my wyceniamy zawodnika na 63 + 2,37 w bonusach. Przez następne 2 dni przewinie się 30 zawodników, póki co mamy Rayna i Ndidiego. Za chwilę plota o Thuramie, Florentino Luisie, z Doucoure już będziemy PRAWIE dogadani! Żeby na koniec nie przyszedł nikt

4 polubienia

jak ktoś kto praktycznie rok nie grał w piłkę to super transfer ? Facet jest cienki jak Van de beck, sądzę że kolega współczuje ci odklejenia od rzeczywistości, nie ma dobrych i słabych graczy dla ciebie, liczy się byle był transfer. Wyjdzie na to że fabsa i hendo zamiast na jakiegoś fajnego DM to wymieniliśmy na Endo i odpad z Bayernu, smutne że są ludzie którzy się tym podniecają. Współczuję ci.

Ox czy Keita byli nieprzydatni bo wiecznie kontuzjowani. Jak już grali jakiś tam jako taki poziom dawali.

1 polubienie

Szczególnie w zeszłym sezonie… Po prostu od kilku lat, byli tylko niepotrzebnym bagażem. Ox od momentu kontuzji, a Keita jakoś ze 2-3 lata.

Bowen to taki odgrzewany, stary spleśniały kolet którego ktoś na jakiś czas próbuje odgrzać który nie nadaje się do niczego. Jak swego czasu Simao Sabrosa czy Gaston Ramirez.

Oczywiście, że był szczególnie na tamten Liverpool miałby pierwszy skład.

Nie moja wina, że nie załapałeś, że to nie jest porównanie tych piłkarzy.

2 polubienia