Rozważania transferowe (dyskusja)

Abstrahując od Gravenbercha, bo z takim mentalem to go tu nie chcę, chciałbym przypomnieć, że De Bruyne i Salah byli “odpadami” z Chelsea, Pogba “odpadem” z United itd. To, że ktoś na ten moment grzeje ławę w wielkim klubie nie znaczy, że nie ma potencjału żeby stać się topowym piłkarzem, zwłaszcza będąc w tak młodym wieku.

Simao w Benfice i reprezentacji to był mega kozak, stawianie go obok Gastona Ramireza skomentuję tylko tak - XD.

Simao to był bardzo dobry grajek nawet na Anfield nam bramkę zapakował, wyrzucając nas z ligi mistrzów :stuck_out_tongue:

jakby był dobry to by grał, jak można tego nie widzieć i inaczej interpretować, liga holenderska jest słabiutka poza tym, max go wypożyczyć jak Melo

1 polubienie

Nie napisałem, że to mój wymarzony cel transferowy jako zamiennik Salaha, ale w porównaniu do innych sugerowanych zawodników jak np. Felix uważam, że jest lepszą opcją, wchodzi powoli w swój Prime, a liczby zaczynają to potwierdzać

1 polubienie

Ja z tym nie polemizuje, bo jak bym miał wybierać to też wybieram Bowena choćby z powodów mentalnych, po prostu dla mnie to jest odgrzewana plota, a nie to czy go chcesz czy nie.
A że są plotki, że Salah może odejść to odgrzewają badziewia.

1 polubienie

Hahaha już widzę te nagłówki 1.09

„FSG dba o kadrę Liverpoolu co potwierdza brak akceptacji oferty za Mo Salaha i Joe Gomeza”

Bohaterzy, na jakich nie zasługujemy

1 polubienie

Normalnie, wystarczy mieć troszkę szersze spojrzenie na tą sytuację, mianowicie trzeba by włożyć wysiłek w wejście na parę stron i wiedziec jak obecnie gra Bayern i jakich posiada zawodników nie ujmując presji, która ciąży na Tuchelu, który musi wygrywać każdy mecz i nie ma miejsca na błędy i wpadki.

Chłopak tam grać raczej nie będzie, ale czy u nas pogra też wątpie, pewnie w rotacji składem.

W futbolu trzeba mieć trochę szczęścia i głowę do tego jak prowadzić swoją karierę i to z jakiej ligi ktoś pochodzi nie ma znaczenia, bo taki Caicedo jeszcze niedawno kopał w lidze Ekwadorskiej.

Taki Gravenberch jakby wybrał takie Brighton, a nie Bayern, gdzie mógłby pokazać skrzydła, to być może Chelsea za niego by w tym roku dawała 100 mln.

Ja osobiście cały czas łudzę się, że kupimy obrońce, bo przy pomocy ta linia wygląda tragicznie, przy jednej, a nie daj boże 2 dłuższych urazach.

1 polubienie

Coraz ciekawiej.

Super. Niech od razu ze sobą Frimponga zabierze.

2 polubienia

Szpital im. Naby’ego Sturridge’a widząc tę ploteczkę:

^

Zgaduję, że przy intensywności jakiej wymaga Klopp, ta lista będzie się stale aktualizować i przypominać będzie tę:

Frimpong, to by wszystkie nasze problemy rozwiązał. Mielibyśmy na DM Trenta i jednocześnie, nie mielibyśmy Trenta na PO. Ale no LFC nie interesuje takie rozwiązanie.

5 polubień

Ogląda ktoś Bundeslige i jest w stanie coś o nim powiedzieć? Crack czy przysłowiowa sraka?

@w1cked93 O dziękuje za odpowiedź. Martwi tylko to co wrzucał Glajskor czyli jego historia kontuzji.

Oj nasza uwagę już przykuwało w tym sezonie ze 40 zawodników, szkoda ze przyszło 3.

Bardzo dynamiczny, mlody i swietny w ofensywie prawy obronca. Lepszy w obronie od Trenta (ale to nie jest duzy wyczyn)
Tak jak pisze @scorpionlfc5 ja juz dawno proponowalem takie rozwiazanie, ale jesli nasi wczesniej go nie rozkminiali, to sa po prostu idiotami. Bayer nie pusci jednego ze swoich kluczowych graczy 29.08.

Gravenberch kiedy grał w Ajaxie zawsze był uważany za jeden z największych talentów do środka pola. Jeden sezon nie może tego przekreślić. Praktycznie nie ma ryzyka w tym transferze oprócz tego, że zajmie nam jeden slot. Kosztuje niewiele i nawet jeżeli okaże się, że nie do końca tego szukamy to będziemy w stanie go sprzedać nie tracąc na wartości. Ale być może poszukamy czegoś lepszego do końca okienka. Ostatecznie nie będzie to zły transfer jako uzupełnienie.

1 polubienie

To ty nie wiesz @josif ,że sporo osób poważnie traktuje doktrynę ‚jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz’? :sweat_smile:

2 polubienia

Obstawiam, że skończy się na “odwróconym Caicedo” xD

Źródła słabe fes. #znaki