Rozważania transferowe (dyskusja)

Ale on opisał Frimponga a nie Palaciosa

Ludzie, naprawdę pomyślcie. Trent nie daje rady na prawej obronie, a ma grać jako DM? To by było samobójstwo.

20 polubień

Tak samo myślę.
Trent to ofensywna ósemka / dziesiątka.
Coś jak obecnie Szobo.
Ewentualnie skrzydło.
Ale ofensywne.

Coutinho to był odpad z Interu Mediolan. Tak tylko przypominam.

TAA to żadna 8ka czy 10ka. To typowy prawy pomocnik. Coś jak swego czasu Bale ale po drugiej stronie.

Gościu ma stópkę ułożoną jak Beckham. A gdzie grał Beckham? Na 8ce?

To znaczy co masz na myśli? :smiley:

Palacios widzę rozegrał 28 spotkań w Bundes w zeszłym sezonie wiec chyba ta historia kontuzji trochę na wyrost. Generalnie kojarzę, że to dość dobry technicznie grajek ale nie mam przekonania.

Doucoure to najlepsza opcja w tym momencie. Bardzo dobry w zadaniach defensywnych, ale w Lens pokazał, że dobrze czuje się też z piłką przy nodze. 23 lata, więc wciąż młody i z dużym potencjałem na rozwój. Palace chce £70m i przy obecnym rynku, a także fakcie, że okienko zamyka się za 2 dni to nie jest zła kwota. Niech dadzą im 60+10 w sensownych dodatkach i go biorą. No i dochodzi fakt świetnej historii kontuzji.

Gravenberch spoko, ale jako dodatek.

IMO brakuje Mu szybkości na skrzydło.

1 polubienie

Ah to się nie dogadaliśmy bo ja odpowiadałem na screen scorpiona na temat Palaciosa (w sumie tez z kasztaniłem bo teraz widzę ze pisze na nim “defensive midfielder”).

Także jeśli ktoś może coś o Palaciosie powiedzieć to będę wdzięczny :smiley:

1 polubienie

Becks grał jako prawy pomocnik w ustawieniu 4-4-2 (w MU), a takie ustawienie to zgoła co innego niż 4-3-3. Zresztą po odejściu z MU, to grał już na “8” w Realu, Milanie, PSG i w Galaxy.

@down Bo z takiej pozycji korzysta się tylko w ustawieniu 4-4-2, z którego obecnie nikt nie korzysta, oprócz może Atletico Madryt.

1 polubienie

Bo to nie skrzydłowy. To prawy pomocnik. Wiem, że w ostatnich latach rzadko się korzysta z prawych pomocników w typie Beckhama ale taki akurat się nam trafił z akademii… dlatego też gramy nim na PO.

Że Cheick się zgodzi, ale Crystal Palace nie :wink:

Jak rzadko się z Tobą zgadzam :sweat_smile:

Co więcej Bale tez jako boczny pomocnik się nie nagrał, gdyż grał jako obronca lewy, potem lewoskrzydłowy, a później jako prawoskrzydłowy. W każdym razie pojawił się jako obronca, a zabłysnął jako skrzydłowy, etap pomocnika, albo nie istniał, albo był bardzo krótki. Walijczyk tez był bardzo dynamiczny, wiec ciężko go porównywać z Trentem.

Co do Cou, jako „odpadu z Interu”. To po pierwsze my wtedy byliśmy w innym miejscu. Sam Cou był młodszy wtedy od Gravenbercha, a i tak zagrał w pol sezonu ostatnie w Interze, więcej minut niż Ryan w całym ostatnim sezonie. Wcześniej tez był na wypożyczeniu w Espanyolu, gdzie grał regularnie.

My potrzebujemy zawodników w grze, wiec nie kupimy goscia, co rok na ławce siedział i jestem tego pewien. Można sobie ta historie włożyć miedzy bajki, a pełno osób probuje tu racjonalizować taki transfer.

W ogóle to przypomnijcie mi, kiedy my ostatni raz kupiliśmy rezerwowego? Chyba nie za kadencji Jurka?

Jak tak dalej pójdzie, to wszyscy zgodnie ustalicie, że nie ma u nas miejsca dla Trenta. A tu nie o to w tym wszystkim chodzi.

Bo w środku pola już nie ma po transferach MacA i Szobo. On będzie grał na PO i kropka.

To też Real Madryt miał śmiertelna dziurę w środku pola dzięki której całkowicie zmarnowali potencjał Galacticos.

Nie no, to jest kolejny materiał na duży offtop. Real Galacticos prowadził politykę Zidanów i Pavonów i przez nieistniejący środek obrony tracili bramki. Na pewno za słabą grę w obronie, nie odpowiadał Beckham. Absurd.

1 polubienie

Galacticos to był idealny przykład zespołu, który za mocno “napchał” w atak, a marginalnie w obronę.

Tak, odnosilem sie tez do wpisu @scorpionlfc5, bo pisal o mozliwym przesunieciu TAA do srodka pola, w razie przyjscia klasowego PO.

Tak, dlatego grali tam:
Hierro, Carlos, Salgado, przez kilka lat czolowy CDM - Makelele.