Rozważania transferowe (dyskusja)

Gravenberch nic nie robi na boisku bo się na nim nie pojawia. W Liverpoolu się pojawi, będzie rotował tylko kur…ka nie wiadomo kogo, jest bardzo wszechstronny w końcu ostatni rok przesiedział na ławie w Bundeslidze na każdej pozycji więc MacAllistera albo Szoboszlaia pewnie.

1 polubienie

Andre jest totalnym kozakiem, ale to nie DM. Mam nadzieję, że przyjdzie jako następca Thiago, bo przy małym ryzyku możemy mieć drugiego Enzo.

Nie no, następne okienko to już na pewno będzie to właściwe…

W pucharach będzie grał + ogony w lidze

Robertos - Skończ już pisać lamusie. Albo sprawdzaj przed napisaniem posta

2 polubienia

Nie, bo to nie DM ani CB, wiec nas nie zbawi. Jeśli przyjdzie, to jako następca Thiago.

Dopóki się nie okaże, że znowu (tfu, tfu) wyleci ktoś z podstawy i znowu nie ma kim grać.

Albo poprostu w Bayernie był wyżej ustawiany i miał inne zadania, w Ajaxie nie grał przypadkiem połowy spotkań jako lewy dm?

Ty jesteś takim narzekadłem, że aż współczuje życia.

Może Live będzie grał na dwie “8”.


Jorg przejmuj go i będziesz wielki

Liverpool gra na dwie “8” od 7 lat xd.

Palhinha za 50-60 mln € na pozycje która potrzebujemy zawodnika na gwałt - a po co?

Gravenberch za 35 mln € na pozycje, gdzie mamy zawodników - bieremy!

2 polubienia

Tyle chce dać Bayern, Fulham chce 80 mln funtów.

No to sorry, 80 mln za 28latka po tak naprawdę pierwszym dobrym sezonie na takim poziomie to spore ryzyko. I jeszcze 5letni kontrakt. Bayern tutaj może się ładnie przejechać, tyle że Bundes to z 5x słabsza liga niż PL.

Scorpinho, a dałbyś radę zapodać vsa miedzy Endo a Palhinho?

Proszę. Tylko pamiętaj, że to inne ligi. Bo już raz mnie tu opieprzyli za to.

Już to będzie bardziej miarodajne o ile przymknie się oko na małą liczbę minut Gravenbercha.

Jeżeli Gravenberch przyjdzie tu jako DM i będziemy grać: Mac - Gravenberch - Szoboszlai, to to może być katastrofa. Przerobienie faceta na DM to nie jest kwestia treningu, jeżeli nie będzie mieć do tego talentu. A nic na to nie wskazuje. Do rotacji na pozycję 8 to transfer uzasadniony. Na 6 - w żadnym wypadku.

Tu masz stronę, to możesz też sam składać porównania.

Wiem wiem :slight_smile: ludzie się po prosty denerwują jak im pod teorie coś nie podchodzi. To top 4 lig pomimo, że PL przoduje w jakimś tam stopniu porównać można.

Edit a dodając Juda i Szobo? (wszyscy z Bundesligi)

Oo sprobuje :stuck_out_tongue_winking_eye:

Jeśli transfer Gravenbercha się potwierdzi, to myślę, że koniec końców (nie porównując z tym kogo mogliśmy sprowadzić) wymiana pomocy powinna nam wyjść na plus - oczywiście mówię w kontekście oceny sezonu już po jego zakończeniu, bo teraz trudno jednoznacznie wyrokować.

Hendo > Szobo
Fabinho > Endo
Milner > Gravenberch
Ox > Mac Allister

Nawet przy potencjalnie ujemnej jakości na pozycji defensywnego pomocnika może okazać się, że nie będzie tak źle. Pytanie jednak, czy to wystarczy, aby wbić się do Top4? Druga sprawa, to czy fakt, że “może nie będzie tak źle” powinien satysfakcjonować kibiców LFC? Myślę, że zdecydowanie nie.

Nawet wśród największych optymostów na pewno trochę niesmaku pozostanie, bo najpierw dowiedzieliśmy się, że nici z obiecywanego prawie rok Bellinghama, żeby później sprzedać Fabinho i nie ściągnąć klasowego def pomocnika, na co był szmat czasu. Kończąc na policzku wymierzonym przez Chelsea, która podkradła nam grzejącego teraz u nich ławę Lavię (a nie, wróć… przecież on na trybunach zasiada) po tym, jak my bezmyślnie - bądź co bądź - spróbowaliśmy przebić ich ofertę za Caicedo.

O niedopiętych negocjacjach z Thuramem z OGC Nice, czy wręcz śmiesznym przebudzeniu się z letargu pod koniec okienka, żeby tylko zmarnować kolejne kilka dni na staraniu się o niedostępnego Doucouré - zupenie tak, jakby w klubie nikt nie zdawał sobie wcześniej sprawy z tego, że przecież klub sprzedający też musi mieć czas (i chęci) na odpowiednie zastąpienie swojego kluczowego zawodnika.

Dla mnie to okienko na pewno nie będzie wyżej oceniane, tuż po jego zamknięciu, na więcej, niż 6/10. Kolejny pomocnik jest naprawdę niezbędny, a my się opier*alamy do prawie ostatniego dnia, gdzie przed 1 września skład powinien być już skompletowany.

Jak dodasz do porównania powyżej trzech, to już się “syf” robi.

Ojej. Szczerze? Wątpię, że coś takiego w ogóle było.

On jest dostępny. I cena jest znana.

1 polubienie

Ogólnie zauważyłem, że na tej stronie niektóre dane są błędne, względem Fbref.