Rozważania transferowe (dyskusja)

Chyba rozumiem dlaczego wolimy Gravenbercha. W każdym razie ten wielokąt doskonale tłumaczy dlaczego to mój wymarzony transfer jak chodzi o młodych zdolnych.

To oczywiste, że już po niego nie pójdziemy. Cudem będzie ten Gravenberch i Hincapie. Ale jakby dodali jeszcze francuza to dla mnie okienko 9/10.

Generalnie fakt, że po odejściu Fabihno nie kupiliśmy klasowego DM -a to jest po prostu skandal i totalna katastrofa. Strach pomyśleć jak ten sezon będzie wyglądał, ile goli będziemy tracić. 2 miesiące nie potrafiliśmy ogarnąć transferu… Brakuje słów

1 polubienie

Tak czułem, że ktoś się przyczepi tych słów, które zacytowałeś, ale już mi się nie chciało zmieniać i dopieszczać tego posta.

W zasadzie to nie chodziło mi stricte o ‘niedopięte negocjacje’ z Thuramem, tylko o niedopięcie tego transferu po wielu dniach (tygodniach?) starania się o niego. Jakieś tam negocjacje z przedstawicielami piłkarza na pewno były, ale już mniejsza o to. Nieoficjalnie wiemy, że piłkarz miał zbyt wygórowane rządania, ale czy to prawda?

No i myślę, że nie muszę za bardzo tłumaczyć o co mi chodziło z ‘niedostępnością’ Doucouré. Tak, oficjalnie jest dostępny, ale nie łudź się, że dla LFC, który wkracza do akcji w ostatnim tygodniu okienka, dostaje celowo zaporową cenę, bo Palace doskonale wie, że my nie jesteśmy skłonni do przepłacania.

Nie dziwię się teoriom o zagrywce PRowej w związku z ofertą za Caicedo, skoro tu sytuacja jest analogiczna. Tyle, że oficjalnie nie złożyliśmy oferty za Doucouré, bo nie ma już czasu na zabawę w marnowanie czasu, bo w tym byliśmy wyjątkowo dobrzy w to lato.

Bardzo podobnie było z Lavią przy składaniu coraz to odroninę większych ofert - wszystko, byleby tylko nie zbliżyć się do granicy £50 mln. Nic dziwnego, że ludzie się później zastanawiali, czy my na pewno chcieliśmy go kupić. Sam mam wątpliwości analizując wszystkie w/w działania.

Widać, że nawet “ludzie dobrze zorientowani” mają problem, żeby go do drużyny wpasować i robią niezłe fikołki, żeby ten transfer uzasadnić / zrozumieć.

A to prosta sprawa. Potrzebujemy DMa, a on nim nie jest.

1 polubienie

Jak chodzi o Gravenbercha to sprawa podstawowa. Czy spełnia kryterium silnego murzyna?
#josif :wink:

4 polubienia

Też mieliśmy propozycję xD

To będzie DM na miarę możliwości naszego zarządu.

1 polubienie


XD

Wiem, wiem ale bardzo mi się to spodobało

2 polubienia

34 mln funtów, ciekawe ile w bonusach. Aha, to jest 34 mln + 5 w bonusach.

image


Jimbo również potwierdza
@Edum fixed fee - czyli bez bonusów.

Jorg chyba bardzo lubi minerały pozdro dla kumatych Ryan to najlepsze wyjście kiedy obok niego stoi Phillips i Lokonga ale nie dorasta do pięt porządnym śdp.

K**wa sto procent, że to prawda. Dajcie spokój. Chłop został zatrudniony na stanowisku kozła ofiarnego i tyle.


40+5. Jurgen chyba wie co robi

Na żywo.

Bo biorąc pod uwagę nasze obecne potrzeby ten transfer jest po prostu idiotyczny i jak widać widzi to każdy, tylko nie Klopp. To tak jakbyś jeździł codziennie w górach po śniegu i potrzebował SUVa, ale zajebiście Ci się podoba sportowy kabriolet kolegi i go od niego kupujesz pomimo, że masz już dwa lepsze cabriolety w garażu ( Mak i Szobo). Klopp miał już swoje różne niezrozumiałe fanaberie typu 190 cm napastnik Origi na skrzydle a w tym samy meczu 170 cm 60 kg Minamino na środku ataku, ale to co się odje…ało przy transferach Endo i Gravebercha to jest jakieś kuriozum. Po fiasku transferu Caicedo mamy 110 baniek, idealnie na kupno klasowego ŚPD i ŚO, których NA GWAŁT POTRZEBUJEMY. Ale my kupujemy Endo i Gravebercha. To jest jakieś kuriozum…

1 polubienie

45 milionow xD wezcie tego schmadtke wypierdolcie z klubu blagam, gosc jest antytalentem jesli chodzi o negocjacje

1 polubienie

Ryan Gravenberch to kolejny po Endo zawodnik za którego nasz klub mocno przepłacił. Transfer a’la Manchester United.

Oby to był koniec takich idiotycznych ruchów. Zawodnik może będzie świetny, ale nie zmienia to faktu, że powinien przyjść do nas z Ajaxu i to za te 18,5 miliona które zaplacił Bayern, a nie za 40 i to jeszcze po takim sezonie.

@GrzegorzLFC

A czy to nie Szmatke wydał 10 milionów na Polaka Rodaka z Lecha Poznań Kamińskiego? Nikt praktycznie nie placi takich pieniedzy za Polaka z naszej ligi no nie licząc Modera xd

2 polubienia

Też uważam, że punkt przegięcia, po którym powinny nastąpić rozliczenia nadszedł.

Endo 20, Gravenberch 45.

To się tutaj nadaje:

34 mln + 4 z hakiem w bonusach. Niecale 40 baniek łącznie. Jeśli ktoś ma go wyprostować to tylko Klopp. Ja w to wierzę. Teraz ŚO w Deadline Day i będzie fajnie.

To samo pomyślałem. Za ok 70mln euro mielibyśmy porządnego DM-a. A tu mamy 2 zawodników, po których słuch może zaraz zaginąć… Co tu się wyprawia w tym okienku… Max 30mln euro za niego. Ryba psuje się od głowy… Nasza głowa, czyli komitet z Edwardsem na czele już dawno zjedzony… I teraz dupa steruje wszystkim…