Rozważania transferowe (dyskusja)

Nie nasza kasa, jeśli tu przyjdzie bo Klopp go chce to okienko moim zdaniem 6/10. Brakło SO, backupu na PO i kogoś lepszego na ŚPD, ale ogólnie na + jak na nasz zarząd. Czy można było te pieniądze lepiej rozdysponować? Czas pokaże.

Czy wam kiedykolwiek dogodzi czy będziecie narzekać jak te baby na targu że Panie pomidory takie drogie. A co byście oczekiwali dzień przed zakończeniem okienka że będziemy negocjować? Tutaj czas gra rolę, nie ma czasu na negocjacje. Fakt faktem mogliśmy dużo wcześniej załatwić ten transfer, aczkolwiek uważam że kupujemy gracza który jest młody i z którego możemy wycisnąć dużo dużo więcej. Jakbyśmy dali 50 mln za Lavie to on nie był przepłacony? Dla mnie Holender to zdecydowanie dużo lepsza opcja. W Ajaxie coś tam pograł, w Bayernie raczej ławka, ale mimo wszystko nauka przy trenerach jakie Bayern miał może tylko pójść nam na dobre. Choooy tam że przepłacony, mamy gracza, młodego cieszmy się! Ja się mega jaram!

2 polubienia

Ryan Welcome to Liverpool :grin:

1 polubienie

Aktualnie nawet kluby z Arabii Saudyjskiej są lepszym negocjatorem, płacimy tyle, ile dany klub sobie zażyczy, najpierw wydymani przez Stuttgart, teraz przez Bayern. Masz niechcianego piłkarza? Chcesz na nim zarobić? Charity FC chętnie odkupi każdy odpad za 200% wartości… po raz kolejny ŻENADA, zarządzanie = klub mem.

4 polubienia

A to my im kazaliśmy czekać do ostatniego dnia?

1 polubienie

Grubo lecisz xD Na pewno wszyscy się z Tobą zgodzą :wink: Dobry bait / materiał do dyskusji.

1 polubienie

A to będziecie ciągle tak płakać? Wasze są to pieniadzę? Z waszego konta idzie na transfer? Wiadome nie od dziś że Schmadtke to nie Edwards, no ale trudno. Mieliśmy problem w pomocy, przychodzi młody Holender, przynajmniej w pomocy jest kim rotować.

Schmadtke co ty robisz!
schmadtke 1

Gotowała nasza szmatka całe okno i jeszcze na koniec 40 mln ugotowała za gościa co rok w piłkę nie grał. Ale co 5 milionów tylko w dodatkach ugrał to jego! Wytłumaczy mi ktoś jak ten gość się tutaj znalazł? On właśnie wynegocjował zdaje się jakieś 60mln na Endo i Gravenbercha. Upadek klubu na każdej płaszczyźnie…

12 polubień

Stary Ty nic nie rozumiesz jednak. Tu nie chodzi, że ,pomidory takie drogie", tu chodzi że ,kupujemy pomidora a potrzebujemy do zupy marchewkę"…

2 polubienia

Oj Boże, kur znawcy wszyscy. W klubie nie wiedzą co robią, za to na lfc.pl wszyscy wiedzą. Raczej staje w obronie naszego zarządu i wierzę co robią, niż w obronie waszej - gdzie tylko słychać narzekania i lament. Za drogo, za słaby, za stary itd. No kur. nie dogodzi wam nigdy.

7 polubień

Nie wiem czy bierzecie to pod uwagę ale uwaga uwaga Bayern nie chciał sprzedawać Gravenbercha. To młody talent. Wyobrażacie sobie, że ktos przychodzi z ofertą za Elliotta albo Carvalho, rzuca nam 15 mln bo sami daliśmy 10 a my ich puszczamy? Nie ma opcji. Nawet będący w totalnej niełasce Carvalho nie odszedłby za mniej niż 25 mln czyli defacto 250 % kwoty przed takim samym ujowym sezonem jak Gravenberch. To co mi się nie podoba to fakt, że daliśmy odejść Fabinho za 40 mln. Spokojnie można było krzyknąć 50/55.

4 polubienia

Po jego występach w Ajaxie jestem dobrej myśli, choć patrząc na kwotę, to osobiście wolałbym Kone. Liga, kwota ta sama. Również obcokrajowiec, również reprezentant kraju, ale za to regularnie grający i o bardziej defensywnej charakterystyce. Niemniej jednak Klopp go chce więc ja nie zamierzam dyskutować.
Jurgen dokonał może ze 3 czy 4 transferów przez tan cały czas u nas, które nie wypaliły, całą reszta była trafiona albo nawet genialna, więc wierze że transfery z tego okna również takie będą.

1 polubienie

Po znajomości z Jurgenem

Ja pier***le :joy::joy: płacimy po roku siedzenia na ławie w FCB X3. Brawo Jurgen! Potrzebujemy 6 to ściągamy ujowa 8…

To się nie dzieje na prawdę… Edwards, Ward wracajcie! Nawet Comoli takich debilnych ruchów nie miał. Najpierw emeryt z 2 średniej ligi za 25 milionów a teraz lawkowicz za 45… Grubo.

Weźmy może kolejnego LW z eresivisie za 70 mln albo 10kę na ławkę czy do rezerw za 80 mln…

Kit, że potrzebujemy SO, PO, który umie bronić co najmniej na poziomie polskiej okręgówki (a nie na poziomie TAA) i przede wszystkim DMa. Decyzję Jurgena co do transferów pokazują dlaczego Edwards był tak ważny. Be niego nie byłoby Salaha, VvD i kilku innych graczy. A bez nich nie było by LM czy mistrzostwa. Jurgen jest świetnym managerem drużyny ale dawanie mynwolnwj ręki w zakresie transferów to najgłupsza decyzją zarządu od czasu miano Ania managerem Roya Hodgsona.

2 polubienia

Rada jest taka. Jeżeli wszyscy mówią co innego niż Ty, to jest “drobna szansa” że to z Twoim rozumowaniem może być coś nie tak.

Kibice na lfc.pl to jedno. A cała reszta świata? Eksperci ze wszystkich stron? Bo z mojego punktu widzenia mogę równocześnie wyciągnąć wnioski, że zwariował zarząd LFC i Ralf088 tylko.

Punkt siedzenia.

Przecz!
znaki znaki znaki

Jutro transfer obrońcy i okienko może być, takie 6/10

Obie strony maja racje, nie ma co hejtowac z urzędu Ryan’a, za pol roku jak odpali to jazdy będzie mówić, ze od początku w niego wierzył. Z drugiej strony te transfery mocno przepłacone, przynajmniej z obecnej perspektywy słabo to wyglada i jesteśmy dymani na rynku, jest to wkurwiajace. Z dwojga złego lepiej przepłacić za Gravenbercha niż nie kupić nikogo. Głowy do góry!

Morał z powyższych wpisów jest prosty - eksperci z lfc.pl wiedzą lepiej kto nam jest potrzebny niż sam Klopp.

Proste.

1 polubienie

Gościu, nie kupujemy nowych graczy do 1 skladu, tylko jakiś tam piłkarzyków na których wydajemy ok 60mln euro. To nie lepiej kupić 1 konkretnego do 1 składu? No 45mln euro za Gravenbercha? Nie widzisz tego jak daliśmy się zrobić na szaro? Całe okienko obserwacji, ocenianie opcji, tu za drogo, tam za drogo. I nagle 45mln za piłkarza, który nie zagrał zbyt dużej liczby minut w poprzednim klubie. Tyle to sie placi za młodego co miał bardzo dobry sezon a nie kogoś co nawet nie grał w pucharach. Za 50mln byłby Thuram, który ciąganie swój zespół, jkbyśmy konkretnie po niego poszli. A My całe okienko szukaliśmy okazji i na końcu okazję znalazł Bayern, a nie My. Już nie wspominając Mane za ile oddali go do Arabii też po słabym sezonie… Wierzę w Ryana bo też grać potrafi, ale przesadzili z tą kwotą. Ehh chyba też frustracja się wylewa już. Bo miała być przebudowa, a wygląda na to, że jednak dalej zostaliśmy z tymi samymi problemami…