Rozważania transferowe (dyskusja)

A historia kontuzji nie budzi zastrzeżeń? Mało już mieliśmy takich zawodników?

1 polubienie

Kupmy jeszcze ŚO i okno 10/10. Pytanie tylko jaka jest na to szansa

Kupimy ŚO i nadal nic się nie zmieni xD Nie mamy DMa.

Nie popadajmy w skrajności.
Do 10/10 to musielibyśmy kupić jakiegoś Araujo.
A wiemy, że to się nie stanie.

95% forumowiczów byłoby zadowolonych z kupna klasowego śpd i śo, BO KAŻDY KTO SIĘ INTERESUJE LFC WIDZI, ŻE MAMY NAJWIĘKSZE BRAKI NA TYCH POZYCJACH! WIdzą to forumowicze lfc.pl, widzą to eksperci, widzą to inni kibice. Więc nie dziw się, że ludzie są niezadowoleni i krytykują transfery typu Endo czy Gravenberch. Zarząd Twoim zdaniem wie co robi!!! Ty widziałeś sagę z Lavią i Caicedo!!! Boże litości…

6 polubień

Człowiek wchodzi poczytać coś sensownego a tu wiecznie płacz.
Brak transferów płacz
Transfer= placz
Za drogo , za tanio, nie pasuje, kibic realu , za wolny , wieczny szpital
Każdy transfer = płacz , nawet jak były informacje o bellinghamie to i tak byl płacz bo za drogi.
Oferta za caicedo płacz bo za drogo, i tak pojdzie do realu.
Nie dogodzi , cokolwiek by nie zrobli.

Nie jestem żadnym fanem FSG ale jak czytam te komenatrze to jest mi aż wstyd, że kibice wypisują takie głupoty. Zawodnik nie zagrał jeszcze minuty a tu już, że slaby, wolny. Skoro go kupują to chyba jednak lepiej wiedzą czy dany profil pasuje czy nie. Jak przychodził Szobo też byl placz , że nie ta pozycja blabla a gość zagrał kilka meczy i same pozytywy od tych samych osób :slight_smile:
Aż mam wrażenie jakby tutaj na tym forum większosc miala 15 lat ;^

9 polubień

Gościu, ile tak będziesz jeszcze płakał o tym Defensywnym pomocniku? W klubie chyba dobrze wiedzą co robią, kto wie - może w styczniu kogoś ściągną do klubu. Ja tam ufam zarządowi i ufam Kloppowi - uważam że wie co robi, a taki Gravenberch przy obecności Van Dijka czy Codego może tylko wyjść nam na dobre. Nie rozumiem takiego ciągłego płaczu - ciągle wam coś nie pasuje. Jakby przyszedł defensywny pomocnik, to źle - bo przecież nie ma obrońcy… Tak dajcie chłopakom pograć i wtedy oceniajmy a nie z gory zakładacie najgorsze.

5 polubień

Jak myslicie? Holender bedzie do rotacji na 8 czy jednak bedzie probowany na 6? Ja widze w nim Wijnalduma tylko ze takiego lepszego, z wiekszym sufitem rozwojowym a jak pamietam Wijnaldum pod nieobecnosc Fabinho naprawde dobrze sobie radzil na 6.

No. A my tylko DMa chcemy…

Zawodnika, który jest realnie potrzebny.

IMO sam sobie odpisałeś w dalszej części komentarza.

Tu nie chodzi o Ryana ale o ściąganie go w takich warunkach jakie mamy. My powinniśmy ściągnąć DMa, SO (co najmniej 1) I PO. Pozycja nr 8 nie jest priorytetem.

Druga sprawa to fee. 45 mln za kolesia który rok temu zmieniał klub za 19 mln a przez rok grał ogony w średniej lidze to jest absolutnie idiotyzm.

Za 5 mln więcej mielibyśmy jeden z największych talentów DM w EPL ale nie chcieliśmy tele dać za niego.

Ja tego nie ogarniam.

Rezerwowy ni to 6 ni to 8 z FCB jest wart 45 mln ale typowy DM z najlepszymi stratami w EPL nie jest wart 5 mln więcej. Za 70mln dostajemy 2 odpady z bundesligi. To jest absurd.

Za tyle, na początku okienka, mielibyśmy Inacio i Ugarte. Czyli zawodników o profilach których potrzebujemy.

A tak, pół drożyny będzie grało nie na swoich pozycjach.

Robbie to nie SLO, TAA ni umie bronic a gra na SPO, emeryt będzie gral na DM, skrzydłowy Gakpo będzie robił za 8 a 9 bedzi broniła za skrzydłowego.

To tylko Jurgen wymyśli.

1 polubienie

Tu byłbym ostrożny z porównaniami. Ryan grał w Holandii, mniej fizyczna liga, wolniejsze tempo, gdzie jak jesteś dobry technicznie to zdecydowanie łatwiej jest unikać starć z przeciwnikami, Kone łapał drobne urazy we Francji, kilkudniowe gdzie dochodzi do większej ilości starć z przeciwnikiem, a wysyp kontuzji nastąpił po przejściu do Bundesligi. Ryan nie miał do tej pory szans regularnej gry w Bundes, więc nie jest powiedziane że nie miałby ich tyle samo albo i więcej.

1 polubienie

Absolutnie nie chce umniejszać młodemu Holendrowi, bo nie śledziłem szczególnie jego kariery, natomiast chcialbym zwrócić uwagę na jedną rzecz, może nie dotyczy tylko mnie…

Mianowicie, odświeżam dziennie kilka razy, albo kilkanaście naszą stronę w oczekiwaniu na jakiś big news, albo po prostu tak z przyzwyczajenia i przywiązania do klubu i ostatnie naście dni, w tym dzisiejsze newsy o transferze to dla mnie te same emocje co raport z wypożyczeń czy zdjęcia z treningu przed sparingiem :sleeping:

Warto zwrócić uwagę, że Gravenberch ma 21 lat i w dalszym ciągu jest talentem zobaczymy co Klopp z niego wykuje. Jak jutro przyjdzie Hincapie co byłoby dla mnie niespodzianką to okienko byłoby całkiem niezłe. Czas pokaże i ocenimy.

Gdybyś choć trochę obserwował to okienko, to wiedziałbyś, że nie wiedzą co robią.

Wydaje mi się, że w fazie obronnnej na 6, a w ofensywie będzie na 8 po lewej stronie boiska.

A według mnie w klubie muszą wiedzieć co robią i na pewno widzą coś W nim czego my wszyscy nie widzimy bo za tą samą kwotę można mieć w każdej chwili Andre z Fluminense, bo ma klauzulę wykupu na 40 ustawiona. Więc skoro zdecydowali się na Ryana to trzeba wierzyć że jest to przemyślane

“Jeżeli wszyscy mówią co innego niż Ty, to jest “drobna szansa” że to z Twoim rozumowaniem może być coś nie tak”.

Jacy wszyscy? Parunastu malkontentów to jeszcze nie wszyscy. :slight_smile: A ja przyznaję rację Ralf088 - nie jest idealnie, ale nie ma co biadolić.
Zdecydowanie lepsze transfery robi MC i ma z tego lepsze wyniki, ale jestem kibicem LFC, więc będę cierpiał, ale to mój klub. I innego nie chcę. Nie mam wpływu na tę niezrozumiałą politykę klubu, więc chcę się trochę pocieszyć tym, co jest i tym, na co jest szansa, że może być. A wy tu wszystko obrzydzacie na maxa. I żeby jeszcze coś z tego marudzenia wynikało… Na szczęście już tylko jeden dzień tego cyrku…

3 polubienia

Może Klopp chce zagrać bez jednego defa tylko z dwójką środkowych pomocników Mac/Ryan I przed nimi wyżej ustawiony Szobo.
Co do samego Gravenbercha mam jakieś dziwne przeczucie, że wypali i będziemy mieć z niego duży pożytek :hugs: oby tak było i gdzieś w okolicy zimy różowe okulary mi z nosa nie spadną.

2 polubienia

45 mln za:
wiek plus doświadczenie jak na ten wiek
umiejętności indywidualne
długi kontrakt
uniwersalność
Bayern kupił go jak miał rok do końca kontraktu i 19 lat wciąż, i był po jednym dobry sezonie i jednym świetnym w lidze holenderskiej. W między czasie zaczął grać w repce i dobrze tam wyglądał więc cena idzie w góre. Poza tym nikt normalny nie sprzeda takie grajka za małą kasę. Nie pamiętacie już wszyscy za ile sprzedaliśmy Brewstera albo Solanke. Ludzie mają strasznie któtką pamięć.

1 polubienie