Rozważania transferowe (dyskusja)

Nie jeden, dopiero 3 kolejki za nami, a przed nami wiele miesięcy oglądania dziur w środku pola i tracenia bramek przez brak DMa i ŚO, który pasuje do systemu (Robertson nim nie jest). W to okienko nie zrobiono nic, żeby naprawić złe rzeczy z poprzedniego sezonu, przyszedł jedynie Mac i Szobo, ale na grę defensywną nie będzie to miało dużego wpływu.

1 polubienie

Ale ty wiesz, że wartość Maca i Szabo to akcje ofrnsywne? Cofanie ich to marnowanie potencjału. A Gravenbercher to zupełnie poroniony pomysł. To bardziej marny replacement dla Szabaonnan8

Tragedia tragedia i jeszcze raz tragedia. Zamiast rzucic 60-70 mln i sciagnac jakiegos kozaka do 1 skladu, kupujemy staruszka i zagubionego mlodziana na pozycje ktora kuleje od 1.5 roku.

Do tego braki na srodku i prawej obronię a cisza o jakikolwiek wzmocnieniach…

Okienko oceniam na 4/10. Mocno sie nie wzmocnilismy, stracilismy kolejny rok gry najlepszych zawodnikow i wydaje mi sie ze to bedzie ostatni sezon Kloppa, Salaha i jakichkolwiek marzen o wielkich sukcesach.

1 polubienie

Pearce ostatnio przekazuje niezbyt rzetelne informacje, lecz gdyby okazało się to prawdą to mamy koszykarskie wyniki bez zera z tyłu i szykuje się loteria plus duże emocje :smiley:

Oni tego nie zrozumieją.

To jest typ: “Wprawdzie kupiliśmy zawodników nie na te pozycje, ale “sztuka” się liczy”. Wiara w Kloppa i inne tego typu głupoty.

Jeżeli on tak pisze to znaczy, że jeszcze coś się wydarzy :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Jakby umknęło - Nat w Velticu. Aktualnie na SO mamy VvD zawieszonego na conajmniej 3 mecze, Konate który jest kontuzjowany oraz Matipa i Gomeza…

Ale spoko. Potrzebujemy rezerwowego z FCB na 8ke.

Za piękne by to było żeby jeszcze kogoś sprowadzić. Może zimą prędzej się to uda. Póki co gramy tym co mamy, kibicujemy, wierzymy w naszych i będzie dobrze.

2 polubienia

Póki co jest zawieszony na jeden lol.

I Konate chyba nie jest kontuzjowany, bo dostał powołanie.

To są szachy 5D.
Ryan będzie grał na ŚO i to tak dobrze, że jak On zamknie oczy, to nam się je otworzą.
Tak będzie.

Po 3 kolejkach mamy 7 punktów człowieku, jeszcze ten sezon będzie mocarny, a okienko takie sobie, ale też i nie tragiczne. Naszą największą bolączką byla pomoc i w zamian za 2 łamagi i 2 wypalonych zawodnikow otrzymujemy 2 kozaków na już w postaci Szobo i Maca, jednego bardzo zdolnego grajka z wysokim sufitem jak Gravenberch oraz solidnego i doswiadczonego grajka Endo.

Wiadomo, mnie tez rozczarowalo gdy sie czytalo o Bellinghamie przez kilka miesiecy, Mouncie (tutaj jednak swietnie ze go olalismy), ostatnie ruchy Caicedo i Lavii.

Ale tez nie ma zle. Ta pomoc da spore mozliwosci i powiew swiezosci, bedzie dobrze.

Zimą przyjdzie jakiś kozak i tego jestem pewien. Latem tez pewnie zrobia jakies zmiany.

Trzeba wierzyć, że będzie ok. Myślę, że pomimo pewnych idiotyzmów wiedzą co robią i wyjda z tego obronna reka bo nic nam nie zostaje. Jeśli mam wierzyć w cuda i piekne chwile albo narzekać to wole to pierwsze.

5 polubień

Założenia okienka były takie żeby zrobić rewolucję w pomocy i kupić LCB lewonożnego i to się nie udało. To co w tym pięknego? xD

W środku pola autostrada i Trent zamieszany w każdą stratę bramki. Defensywnie katastrofa.

A jak chcieli sprowadzić Caicedo i Lavię, przyznając tym, że taki profil, takiego zawodnika jest kluczowy, a teraz się wycofali i kupili niepotrzebnego CM, to kiedy nieomylni, się nie mylili?

Teraz czy wtedy?

1 polubienie

Dajcie ludziom w klubie pracować, to są fachowcy i oni wiedzą co robią, oceniać będziemy gdy okienko się skończy, jest jeszcze dużo czasu. :joy: To haslo przewodnie tego okienka. Szkoda strzepic ryja, czy sie przekrzykiwac i wylewac frustracje ale przed nami ciezki sezon.

Nie ma co płakać, okienko na +

1 polubienie

Czekaj czyli my wydamy 60/70 milionów za 2 zawodników którzy jak Bajcetic wróci do zdrowia będą siedzieli na ławce ?

1 polubienie

Największy problem jest w obronie. Nie ma żadnego pewnego zawodnika. La Laga wystarczy.

1 polubienie

Staram się myśleć pozytywnie, ale trochę martwi mnie brak typowego DM, tym bardziej że my naprawdę potrzbujemy kozaka na tą pozycję.

Ktokolwiek nie zagra na “6” czeka go dość długi i żmudny proces adaptacji, a w PL nie ma to czasu.
Jeśli dołożymy do tego równania nasza niepewną defensywę to niepokój rośnie.

Sezon mimo wszystko zaczęliśmy dobrze i liczę na to że ofensywa nadrobi to co możemy tracić z tyłu.

Pozostaje wiara w JK jak i w cały zespół.

Btw. Zawsze mnie irytował środek Hendo-Milner-Wijnaldum gdzie żaden zawodnik nie podawal do przodu, a teraz mamy trzech o kompletnie odmiennej charakterystyce.

Chyba u Chelsea…

Zmieniamy reguły gry xd. Wybaczcie ale ja nie będę ufał ludziom którzy postawili tych trzech piłkarzy w jednym szeregu

1 polubienie