Rozważania transferowe (dyskusja)

Ja bym przytulił… Za rozsadne pieniadze

Hanysie cały czas piszesz jakieś tam bzdrury ale co Elliota zgadzam się z tobą w stu procentach. Kto ma problem do Elliota chyba nie dokońca rozumie w jakim klubie jest

Z Harveyem problem jest taki, że w klubie chcącym grać o najwyższe cele na najwyższym poziomie do gry na prawym skrzydle ma zbyt wolne nogi, a do gry w pomocy jako prawa ósemka ma ,zbyt wolną" głowę. Biorąc jednak pod uwagę wiek, narodowość i LFC w sercu to według mnie nie powinniśmy się go pozbywać na zasadzie transferu definitywnego. Póki co grywa w podstawowym składzie w lidze europy i pucharach krajowych gdzie odciąża Szobo, więc jest dla nas przydatny. Gdyby w przyszłości stracił całkowicie możliwości gry w większym wymiarze czasowym to wypożyczyłbym go do słabszego klubu premier league, gdzie mógły być pierwszoplanową postacią.

1 polubienie

Sky Sport Deutschland podaje, że Manu Kone może dostać zielone światło na transfer już w styczniu. Ponoć Borussia ma być gotowa na sprzedaż już zimą. Ponoć 40-45 mln.
Sporo plotek o nim było przed sezonem, więc ciekawe czy wrócimy z czymś więcej niż zainteresowaniem.

Głównym minusem spory bagaż kontuzji

Myślę, że powinien go kupić Werder Brema i stworzyć zabójcze jak ostre szkło duo w środku pola :slight_smile:

1 polubienie

Za taką kwotę moim zdaniem nie warto. W podobnych pieniądzach możemy mieć Andre + tego młodego NIemca, który bardzo dobrze się zapowiada.

Zrzut ekranu 2023-10-17 011305

To niech do kompletu wezmą od nas Thiago.
Druga linia: Keita, Kone, Thiago będzie wymiatać w każdych zawodach wewnątrzszpitalnych.

U nas zdecydowanie wolę Andre niż Kone.

1 polubienie

image

1 polubienie

Tak tak. Już to gdzieś słyszałem np. W kilka miesięcy temu w temacie Pana JB

Nie prowadzą rozmów (jeszcze), bo zawodnik ma prawie 3 sezony do końca kontraktu. Pewnie w wakacje lub w następnym sezonie zasiądą do rozmów. Nie ma co się łudzić. Znowu się zdziwimy, że trzeba za młodą gwiazdę zapłacić ponad 100 mln i obsramy zbroję

1 polubienie

Po co klubowi zawodnik na pozycję, którą nie gra i w dodatku za 110 baniek (wycena TM)??

Bo plotki o jakiś potencjalnych zastepstwach Salaha będą teraz klikalne

Możesz wstawić każdwe dowolne nazwisko. Sytuacja z Bellinghamem pokazała jak klub działa w takich przypadkach

1 polubienie

Dokładnie. Teraz jest okres zaraz po okienku a więc dziennikarze będą się prześcigali z coraz to bardziej niesamowitymi nazwiskami. Musiala, Bellingham, Mbappe, Zidane z mikrowszczepami, młody klon wytworzony z włosa łonowego Gerrarda. A finalnie przyjdzie jakiś fajny, niekoniecznie oczywisty prospekt.

2 polubienia

Falk od jakichś dwóch lat nie jest wiarygodnym źródłem.

A po okienku będziemy sobie opowiadać suchary:
-Dlaczego Jamal nie przeszedł do Liverpoolu?
-Bo nie Musiala.

3 polubienia

:yum:

2 polubienia

Niestety coraz więcej źródeł podaje, że gość pójdzie do Arsenalu.

Coś Ty, Jorge go ogarnie i jeszcze promocje wykmini, bo nie ma co przepłacać 500 tys. £