Rozważania transferowe (dyskusja)

Coraz wiecej… a nie podałeś żadnego. Oczywiście rzetelnego…

1 polubienie

[Trust me dude] nmzc

Za bardzo znamy LFC, żeby takie rzeczy łykać. Lepiej skupmy się na realnych zawodnikach. Gdzie jest DM?

Na stronie miałeś artykuł o tym.

Defensywa to nasza najsłabsza strona i potrzebujemy na już defensywnego pomocnika, obrońcę i prawego obrońcę, ale tak, weźmy kolejnego napastnika i znowu pobijmy rekord transferowy XD

Coś nie wierzę ani w tego newsa ani w faktyczne chęci ściągnięcia Osimhena

Przecież takich źródeł nawet nie ma sensu otwierać…

Falk to jeszcze jest ktos. A to tu? Dejcie spokój.

1 polubienie

Ja liczę że zimą ściągniemy tego Andre i jakiegoś ŚO, najlepiej lewo nożnego. I człowiek byłby w zupełności zadowolony wtedy z zimowego okienka.

Pamiętajmy, że mamy tylko 1 slot na non-HG wolny. Jeżeli mają przyjść Andre i SO to ten drugi musi mieć status HG…

Może Thiago opchniemy zimą, zajmuje miejsce jak mówisz i wysoką tygodniówkę 200tys. chyba. W sam raz by było dla Andre i nowego ŚO. Lubię Hiszpana, ale niestety jest zbyt szklany żeby został na dłużej. Nie ma co powtarzać błędu z Keita i go trzymać jak najdłużej, już raczej nie będzie okazem zdrowia na dłuższy czas.

Ale my ten błąd już powtórzyliśmy, Thiago powinien był odejść co najmniej pół roku temu. Jeśli faktycznie będą wzmocnienia w zimie i przyjdzie gracz nonHG to zawsze można kogoś innego (Adrian, Thiago) nie zgłaszać do drugiej części sezonu.

@kubafc21 jaki słoń?

A przeczytałeś go? Tam jest napisane, że wszystko było uzgodnione, ale jednak przeszedł do Napoli w 2020 roku z Lille

1 polubienie

Przeczytałem skrót w którym było napisane że Liverpool się interesuje Osimhenem, a temu się kończy kontrakt w 2025 i sugerując się tym opisem postanowiłem nie otwierać całości

Czyli co- za 8 miesięcy zapłacimy te 60 mln za Balebe ;)?

Pedro Neto v Bournemouth :

1 assist
48/53 accurate passes
91% pass accuracy
4 chances created
75 touches
2/4 successful dribbles
3 passes into final third
2/4 ground duels won

Ja to tylko tak zostawię. Przypominam, że gość gra obecnie w 12. drużynie Premier League.

Nie jest warty takich pieniędzy, klub wycenia zawodnika na 52,5 mln + 1 mln w zmiennych. Zainteresowanie jest HUGE

Jeśli dobrze kojarzę to Neto już wcześniej miał u nas wylądować ale kontuzja go powstrzymywała.

Liczę na to ze go ściągniemy. Możemy przecież rzucic ogromne pieniądze na Kvare czy Rodrygo ale pewnie znowu byśmy tego nie dowieźli :smiley:

Idealne wzmocnienie szpitala.

1 polubienie

Większość z nas uważa, że na wczoraj potrzeba nam defensywnego pomocnika.
Jak w takim razie zmieścić :Mac Allister A, Szoboszlai i Gravenbercha?

1 polubienie

A wiesz co to jest szeroka kadra i głębia składu? Rotacja, dostosowywanie umiejętności i/lub założeń taktycznych graczy do przeciwnika? Kontuzje, kartki czy coś… Czy nie?

9 polubień