Rozważania transferowe (dyskusja)

Nominalnie CM ale odbieranie piłki to jego najmocniejsza strona.

18 lat dopiero, a taki czarodziej…
Nie wiem gdzie ma sufit, ale raczej mega wysoko.

Tutaj twierdzą, że nikogo nie kupimy. Ale czas pokaże.

Tak. On również jest na szerszych listach i można go obserwować.

Najmłodszy z tych proponowanych. Bardziej do U21 niż pierwszego zespołu.

Sprzed 6 dni news. Może coś zakulisowo działają. Mac Allister chce Ezequiela Fernandeza w LFC.

Sezon na łudzenie się, że nasz skład będzie kompletny uważam za otwarty :grinning:

Rok temu przez przespane zimowe okienko i brak zakupu pomocników wypadliśmy z top 4.
Od lata wiadomo, że potrzebujemy wzmocnień w pomocy.
Wystarczy zobaczyć ilu mamy dostępnych pomocników na Brentford… O dobrych pomocnikach na poziomie lepiej nie wspominać.

Liczę, że to zasłona dymna i przyjdzie jakiś pomocnik, a transfer będzie wykonany w stylu Gakpo.

Nie za wiele informacji, za rozsądne pieniądze który realnie pomoże nam w walce o top 4.

  1. Latem wykładaliśmy niby kasę na Caicedo i Lavię, więc kasa jest.
  2. Klopp chyba widzi jak Alexis gra na DM?
  3. Jest to zawodnik nam niezbędny.

To dość mocne punkty.

Biorąc pod uwagę jak poszły nasze negocjacje ostatnio, to lepiej nie informować Chelsea, kogo chcemy.

Najgorsze jest to, ze jestesmy umoczeni z Endo na 4 lata. Dobrze byloby sciagnac kogos z HG. Czy jest jakis gracz warty uwagi? Ten 18 letni brazylijczyj tez bylby spoko. Za 3 lata mialby HG

Endo 4 lat u nas nie będzie. Podejrzewam, że maksymalnie 2. Wystarczy, że zgłosi się jakiś średniaczek z Bundesligi to i nawet za 10 mln go opchniemy. Japończyka raczej siedzenie na ławce czy trybunach kilka lat nie będzie interesowało a tylko i wyłącznie gra.

No nie wiem, problem jest taki że u nas ma tygodniówkę jakiej nigdzie indziej nie dostanie więc dlaczego miałby odchodzić pod koniec kariery? Coś tam zawsze pogra sobie w pucharach albo w przypadku kontuzji a po wypełnieniu kontraktu może jeszcze załąpie sie do jakiejś ligi azjatyckiej na emeryturę, brzmi jak dobry plan dla trzydziestolatka.

Te 10 mln to chyba w jenach japońskich, nic za niego nie odzyskamy, bo nikt go nie kupi, ani nie zaoferuje więcej niż 3-4 mln.

2 polubienia

Dużo grasz w football managera?

6 polubień

Ja rozumiem wszystko… ale tego spamu w tym temacie nie można gdzie indziej przenieść? Co jak co, ale regularnie ten temat schodzi poza tor, wrzucanie graczy którymi na 99% nie jesteśmy zainteresowani dla samego wrzucania mija się z celem. Chciałbym by na te 10-15 nowych postów temacie chociaż 1 był jakąś plotką o naszym zainteresowaniu kimś - wtedy można o danym graczu dyskutować.

8 polubień

Zdecydowanie lepiej gdyby ktoś tutaj napisał kilka zdań od siebie niż wrzucał jakieś filmiki z YT na które szkoda życia

2 polubienia

Jak to nie jesteśmy zainteresowani? Dam sobie rękę uciąć, że część zawodników jest przez nas “obserwowana” od ich dni narodzin i Liverpool bacznie obserwował postępy, a dopiero wyśle ofertę gdy będą warci około 100 milionów i będzie wiadome, że nie możemy sobie na nich pozwolić. No ale żeby nie było, nasz skauting działa świetnie i ma na celowniku samych najlepszych :wink:

Tak za jakiś czas będzie w sprawie tych wszystkich Baleb, Grayów, Bellinghamów etc. Propaganda wokół tego klubu działa znakomicie. A tak naprawdę umiemy głównie ściągać gotowych grajków, no czasami wyjdzie jakiś Gomez albo Elliott bo wyjątkowo chcieli do nas zamiast do Arsenalu lub Realu Madryt, ale to wyjątki.

@josif ten Lynch to żadna wyrocznia. Ja już naczytałem się Pearców i innych demagogów gebelsowskich, a rzeczywistość okazywała się zupełnie inna. Być może ten Andre przyjdzie.

Obowiązkiem klubu jest zatrzymać najlepszych. Salah to nasz najlepszy zawodnik, więc powinien zostać póki daje z siebie 100%. Kasa jest na kozaków i bez dużej sprzedaży.

@scorpionlfc5 tego Moscardo widziałbym z chęcią. Dlaczego nie ściągamy takich grajków do Akademii? Tak właśnie robi City i Real. Zamiast usilnie promować angielskich drwali, gdzie 3/4 składu młodych się nie nadajedo poważnej piłki to powinniśmy ściągać perełki.

1 polubienie

Z jednej strony szkoda, że nie pójdziemy po Andre. Przydałby się taki zawodnik u nas, mimo, że to nie jest DM. Z drugiej strony to może oznaczać i prawdopodobnie tak właśnie będzie, że będziemy szukać znowu kogoś z topki. I tak sądzę, że ta klauzula 100 mln funtów za Bruno nie jest przypadkowa [tak jak przypadkowa nie była klauzula za Mac Allistera]. Caicedo, Tchouameni, a Bruno dorównuje im jakością. Już wcześniej Telegraph donosił, że Liverpool pytał się o niego przez ostatnie okienka [wszystkie zapytania zostały odrzucone], a dyrektor sportowy odmawiał udzielania odpowiedzi na plotki łączące go z Liverpoolem.

Poza tym ciekawy jest pewien cytat dyrektora sportowego Newcastle kiedy został zapytany o klauzulę Bruno.

‘‘Wszystkie są prywatne i poufne. Mogę ci opowiedzieć o zasadach klauzul zwalniających i może się zdarzyć sytuacja, w której zawodnik może mieć wymarzony kraj lub klub, dla którego chce grać, a ty możesz mu to określić, możesz wyraźnie zaznaczyć, że może on znajdować się poza konkurencją w Premier League.’’

‘‘Czasami gracze postrzegają fakt, że są szczęśliwi podpisując długoterminowy kontrakt, ale jeśli sytuacja rodzinna ulegnie zmianie, mogą chcieć doświadczyć czegoś innego.’’

A mogliśmy go mieć za 40 mln euro, gdyby nie upartość Kloppa.

Spieniężenie Salaha w następne okienko jest obowiązkiem ze strony Liverpoolu.

Rozumiem. Bardzo dużo ludzi pisało, że nie ma nikogo sensownego do kupienia. Więc przedstawiłem parę opcji. Zaprzestanę zatem, jeśli Was to drażni.

Nigdy nie lubiłem takich gier. A czemu takie pytanie padło?

Z tym Bruno to jest tak, że on ma jeszcze drugą w wysokości 60 mln, tylko dla Barcelony. A tacy to dla mnie świry są i bym ich unikał. Już mieliśmy z nimi za dużo przygód. Ale skoro już o nim gadamy:

No i podobno chętni na Thiago są:

Widocznie za dobry i za tani heh. Ciężko powiedzieć. Moscardo też na mnie wrażenie robi. Pięknie się porusza.

Jest jeszcze małe info o Thuramie.