Rozważania transferowe (dyskusja)

Kvara po dłuższym czasie słabszej gry odpalił i już bardziej przypomina swoją wersję z poprzedniego sezonu. Według mnie jest kotem, ale to jest typowy prawonożny lewoskrzydłowy, więc ciężko myśleć o zastąpieniu nim Salaha jeden do jednego. Według mnie to jest praktycznie niemożliwe, bo jedynym gościem o podobnej charakterystyce, który mógłby zastąpić Mo jeden do jednego jest Saka, a on jest nie do wyjęcia z arseanalu. Jest trochę ciekawych lewonożnych prawoskrzydłowych na rynku jak np. Nico Gonzalez z Fiorentiny czy ten Bakayoko z PSV, ale według mnie w razie odejścia Salaha nie ma co liczyć, że kupiony w jego miejsce zawodnik choćby zbliży się w liczbach do Mo.

Pomimo zainteresowania wielu klubów, Florian Wirtz nie zmieni klubu zimą.

Liverpool „zwraca szczególną uwagę” na twardo atakującego pomocnika, Mortena Frendrupa.

Dość konkretne informacje.

Coutinho miał jeden rok dobry w Liverpool to 2017 rok, przez lata był zawodnikiem który potrafił na miesiące znikać i unikać gry. Ja wiem że jak się odpali jego kompliacje YT to wygląda jak mini Maradona, ale no kekłem ostro.
Coutinho w najlepszej formie nie był nawet blisko Najgorszego Salaha. Salaha porównuje się z Hazadem którego zjadł dupą, a nie do Coutinho. Klopp chciał go sprzedać już w lecie 2017, ale nie było czasu na zastępstwo.

Warto dodać że ten rok podzielił się na pierwsze pół roku gry dla LFC i na ostatnie pół roku grania dla LFC. Pomiędzy tym koleś był strasznie chimeryczny. W jednym meczu ładował rogala z 30 metrów żeby w następnym kopać się po czole.

Każdy ma swoje zdanie :slight_smile:.
Ja przedstawiłem swoje, Wy swoje i tak to zostawmy.
Nie zaśmiecajmy forum.

Szefowie Liverpoolu „lecą do Brazylii”, aby przypieczętować transfer za 20 milionów funtów za środkowego obrońcę Beraldo

Liverpool rozważa potencjalny transfer Kalvina Phillipsa w styczniowym oknie transferowym.

Pep Guardiola daje do zrozumienia, że ​​nie będzie stał na przeszkodzie dołączeniu Kalvina Phillipsa do Liverpoolu.

Niestety to Mirror i nic takiego moim zdaniem nie będzie miało miejsca.

Na szczęście Mirror.

O Lucasie Beraldo pisały Echo, Mirror i AS. AS był źródłem głównym.

Coś tam się może dzieje? Ten DM jest mimo wszystko bardziej potrzebny, niż ŚO.

Liverpool przygotowuje 40 milionów funtów za 17-letniego pomocnika Archiego Graya, „wschodzącej gwiazdy” Leeds

O naszym zainteresowaniu Archie Grayem informuje CaughtOffside a Fabrizio Romano podbija post.

Szczerze? To wszystkie źródła które podałeś są łagodnie mówiąc słabe.
Romano podbija wszystko pod zasięgi. No, ale wiadomo szmatławce muszą kręcić karuzelą by coś sie działo przez cały czas.

7 polubień

Pep chce się upewnić, że Liverpool nie zagrozi City w drodze do mistrzostwa.

Kalvin Phillips? Już mamy Endo - po co nam kolejny bezsensowny transfer do pomocy? Mam głęboką nadzieję, że będziemy szukać talentów z Ameryki południowej. Jak nie Andre to ktoś inny ale stamtąd.


Poza oczywistym Thiago, mocno rzuca się w oczy jedna kwestia - podatność na kontuzje naszych ŚO. O ile statystyka VVD jest podbita przez zerwane ACL, to według mnie wniosek nasuwa się jeden. Potrzebny jest nam pilnie ŚO klasy światowej, który jednocześnie nie będzie łamać się jak Konate. Co do Francuza, to chyba najwyższy czas, żeby się pożegnać w momencie kiedy do klubu wpłynie odpowiednia oferta.

2 polubienia

Gray mega mi przypomina stylem gry Bajcetica. Gdybyśmy mieli kompletny skład to byłby spoko transfer ale w sytuacji gdzie mamy jeszcze kilka pozycji do załatania uważam że nie powinniśmy wydawać czterdziestu baniek za nastolatka z Championship.

Statystki Matipa i Gomeza też są podbite przez jedną kontuzję w tym czasie. Skoro usprawiedliwiasz Virgila, to nie bądź hipokrytą w przypadku Joe i Joela, którzy nie łamią się jakoś mocno w ostatnich dwóch sezonach. Obaj od dłuższego czasu są okazami zdrowia. Co do Ibu - u niego są drobne kontuzje wybijające z rytmu, ale sprzedawanie jednego z najlepszych ŚO w Europie, kiedy ten nie ma nawet 25 lat i prime time przed sobą, jest głupotą.

W letnie okienko zapewne będą zmiany w linii obrony, ale zapewne nie będzie to rewolucja. Virgil, Konate, Gomez, Quansah i ktoś nowy, bo Matip raczej odejdzie po zakończeniu kontraktu.

Ten Beraldo wygląda spoko, lewonożny, młody.
Nie znam, nie wiem.
Pacze ze w jednym meczu ligi brazilyskiej miał 117 celnych podań oraz 14 (10) długie piłki (celne).
Piłkę rozrzuca jak Pirlo. Wiadomo ze boss lubi to.

Matipa i Gomeza nie brałem w ogóle pod uwagę - jeden prawdopodobnie gra ostatni sezon, a drugi jest rezerwowym. Napisałem za to o naszych podstawowych SO więc gdzie tu jest jakaś hipokryzja… VVD poza 1 sezonem jest piłkarzem, na którym można polegać. Niestety ale Ibu to casus takiego Aggera - świetny, ale szklany. Na kimś takim nie da się opierać drużyny, bo istnieje olbrzymia szansa, że w najważniejszych meczach trzeba będzie grać rezerwowym. W tym sezonie nie mamy takich meczów zbyt wiele, ale własnie zbliża się jeden z tych najważniejszych. I co? Występ Konate pod znakiem zapytania… Nawet jeśli będzie zdrowy, to będzie bez gry od 3 tygodni. Głupota, to jest łudzenie się, że ktoś kto nie potrafi zanotować serii 4-5 meczów z rzędu w lidze, bo wiecznie łapie jakieś urazy, nagle stanie się okazem zdrowia grającym wszystko od deski do deski.

Tu nie potrzeba rewolucji. Moim zdaniem Konate można sprzedać za przyzwoitą kasę, a w jego miejsce ściagnąć kogoś równie jakościowego, ale z lepszym zdrowiem.

1 polubienie

Dla mnie naturalnym następca VVD zarówno w klubie jak i reprezentacji powinien być Jorrel Hato z Ajaxu. OK, Ajax gra tragicznie w tym sezonie ale Jorrel ma dopiero 17 lat i już gra na naprawdę dobrym poziomie, jak się będzie tak dalej rozwijać to może być z niego kawał dzika.

Liverpool najwyraźniej przejmuje stery w sprawie kontraktu za Gabriela Moscardo i wygląda na to, że musi odeprzeć zainteresowanie Chelsea po tym, jak Fabrizio Romano wyjaśnił, dlaczego Barcelona była zmuszona wycofać się z wyścigu.

Rywalizacja z Chelsea o pomocnika? Gdzieś już to chyba widziałem.

Sama plotka wydaje się natomiast mało realna i mocno wątpię, że na serio się nim interesujemy.