Dawać go w styczniu😋
Marzy mi się ten gościu ! Gość według mnie jest lepszy od Doku, za Salaha idealne zastępstwo. Aż się morda cieszy jak się na niego patrzy
A ja tam ufam zarządowi w 100%. Oczywiście potrzebujemy stopera i defensywnego pomocnika, aczkolwiek no wiem że chcieć to jedno, a prawa rynkowe to drugie. Fajnie jakby się udało kimś wzmocnić w zimie, transfer pokroju Diaz czy Gakpo (chodzi mi o nagłą informację, w przeciągu 2 dni zaklepany transfer) byłby super, ale wiemy że w zimie może być ciężko o jakikolwiek transfer. Jak już mamy się wzmacniać to ŚO, ktoś za Matipa. W pomocy damy sobie radę, w obronie jest słabiej, poza VVD to reszte ze zdrowiem bardzo słabo, więc lepiej tu być zabezpieczonym.
Dla mnie ważniejszy DM. To jest serce drużyny. Dzięki niemu obrońcy mieliby więcej spokoju, a Mac Allister i Szobo mogliby grać wyżej, co wpłynęłoby korzystnie na nasz atak. Palhinha wydaje się najlepszą opcją. Jeśli byłby dostępny za około £50M to nie ma co się zastanawiać. Ma co prawda 28 lat, ale wcale nie tak dużo rozegranych minut w karierze, więc minimum 3 lata na spokojnie pograłby jeszcze na wysokim poziomie. No ale najlepszy byłby zarówno DM, jak i obrońca (tylko pytanie, czy latem nie będzie dostępnych lepszych opcji). Bakayoko też byłby świetny i mógłby wnieść dużo opcji do ataku.
Marzy mi się u nas. Z nim ofensywa już byłaby mega mocna.
Oby to nie był ‘nowy transfer’, chłopak nadaje się na Carabao, nie na poziom PL czy LE, skoro odbił się od Bundesligi.
Jedyna nadzieja, ze te pół roku czegoś go nauczyły
To z Carvalho jest ciekawy ruch, może za Bakayoko w rozliczeniu powedruje na drugą polowe sezonu, lub gdziekolwiek by grał.
A może ten Carvalho zasługuje na droga szansę?
Nadal jest bardzo młody. Pamiętam podnietę jak do nas przychodził.
Nie ma dla Niego pozycji u nas na boisku.
No i po prostu jest zbyt słaby.
No nie wiem, jak się chłopak odbił od bundesligi to słabo go widzę w premier league
Zresztą powiedzieć że się odbił to nic nie powiedzieć
Santos spada z ligi to i zawodników sprzedają poniżej ceny rynkowej. Marcos Leonardo, utalentowany, 20-letni napastnik za jedyne 18 milionów euro. Fajna i tania opcja.
Niewątpliwym pozytywem tego transferu byłoby to że nie trzebaby go było rejestrować i to jeszcze przez 3 lata więc nie zabrałby nam miejsce na zawodnika bez statusu HG.
Nawet by dostał status HG po ukończeniu 21 lat gdybyśmy teraz go sprowadzili.
Ten grajek byłby spoko, ale nie na pierwszy wybór jako partner VVD. Jeśli mamy możliwość ściągnąć kozaka Inacio to lepiej wziąć jego, bo to zawodnik na juz.
Ale Inacio jest lewonożny, a nam potrzeba kogoś prawonożnego. Inacio byłby spoko na lewą obronę. Yoro wydaje się być świetną okazją, bo już teraz prezentuje wysoki poziom, a ma dopiero 18 lat. I dochodzi kwestia potencjalnego statusu HG.
My przecież potrzebujemy lewonożnego piłkarza, który obstawi pozycję “półlewego” środkowego obrońcy.








