Rozważania transferowe (dyskusja)

Co w takiej sytuacji zrobisz z van Dijkiem, który głównie grywa jak LŚO? Ławka?

A co, gdyby zagrał na PŚO?

Wiem, że to brzmi niewiarygodnie, ale jest to totalnie możliwe :wink:

1 polubienie

Po kontuzji Matipa bardziej potrzeba prawonożnego, kogoś do pary z VVD

Pewnie dałby radę i nic by się wielkiego nie stało, ale nie jest to jego naturalna rola. Van Dijk jest wyspecjalizowany w grze na LŚO i jeśli szukać nowego ŚO, to właśnie kogoś na PŚO.

Arsenal podobno aktywował klauzulę Gonzalo Inacio i jest o krok do podpisania kontraktu…

Alaba zerwal wczoraj więzadło krzyżowe przednie w lewym kolanie, co oznacza ze real wkracza do walki o ŚO.
Przypomnę tylko ze Militao już wcześniej im wypadł.

Yoro, Inacio czy Antonio Silva to głowni kandydaci.

Real od razu reaguje na takie kontuzje, a My? My chcemy przedłużyć kontrakt piłkarzowi, który ma 33 lata i wróci do gry za min pół roku i ma być opcją do rotacji… Nie mam nic przeciwko Matipowi, bo oddał dla nas serducho i pomógł wygrać puchary. Jednak klub musi iść dalej. Moim zdaniem pomóc my wrócić do sprawności, ale niech szuka nowego klubu a My w jego miejsce kogoś do 1 składu. Virgil, Nowy, Konate, Quansah, Gomez.

1 polubienie

Na cholerę chelsea trzeci śpd?? Oni się pierd… nięci. Arsenal też ma Rice i Parteya. Również niezrozumiałe zainteresowanie.

No przecież Pochettino domaga się wzmocnien

Jeśli my przynajmniej nie kupimy SPD i środkowego obrońcy to tylko cud sprawi że zdobędziemy mistrzostwo

1 polubienie

Tak się zachowuje poważny klub, my będziemy liczyć na Quansaha

2 polubienia

Źródło Mirror, więc mega słabe.

Wg The Athletic Chelsea rozważa sprzedaż Conora Gallaghera - mega uniwersalny zawodnik i jedyny walczak w składzie Chelsea. Ja bym go brał na miejscu Kloppa. Ten chłopak to nowy Milner.

1 polubienie

My będziemy czekać na Quansaha…
Tak samo na śpd czekać będziemy na Bajceticia…

1 polubienie

Lepsza wersja Hendersona. Dobry zawodnik.

No Gallagher fajny zawodnik tylko pytanie na jaką pozycję on do nas jak już mamy gravena, maca, Jonesa, Elliotta i szobo. Dojdzie 6 zima albo latem więc nie mam zielonego pojęcia gdzie on mógłby grać i komu zabierze miejsce.

Kontuzje? Jones jest słaby, jak dla mnie to akurat słabsza wersja Gallaghera. Poza tym lepiej mieć szerszy skład, w Anglii grasz na 4 frontach. Przydałby się na pewno. 40 mln to nie jest zaporowa cena.

2 polubienia

Jonesa już bym się z tego klubu pozbył ale Klopp tego nie zrobi. Możliwości gry też mu całkiem nie odbierze. Ja bym go wziął jeśli cena będzie promocyjna ale nie widzę tego. My nie lubimy mieć zbyt dużego, pozytywnego bolu głowy w kwestii szerokości kadry xD

1 polubienie

Jeżeli chcecie prawdziwą dziewiątkę to może Lewandowski? Barcelona go odda z pocałowaniem ręki. Wiem, że teraz nie ma formy, ale wierzę, że jeszcze wróci. On może spokojnie grać tak długo jak Zlatan, musi tylko zmienić klub, bo w Barcelonie potrzeba specyficznych napastników.

To ich można od razu skreślić w kontekście przejścia do Liverpoolu. Liverpool przecież się z nikim nie licytuje tylko od razu spuszcza majty i rozkłada nogi.

1 polubienie