Rozważania transferowe (dyskusja)

Ten grajek byłby spoko, ale nie na pierwszy wybór jako partner VVD. Jeśli mamy możliwość ściągnąć kozaka Inacio to lepiej wziąć jego, bo to zawodnik na juz.


1 polubienie

Ale Inacio jest lewonożny, a nam potrzeba kogoś prawonożnego. Inacio byłby spoko na lewą obronę. Yoro wydaje się być świetną okazją, bo już teraz prezentuje wysoki poziom, a ma dopiero 18 lat. I dochodzi kwestia potencjalnego statusu HG.

My przecież potrzebujemy lewonożnego piłkarza, który obstawi pozycję “półlewego” środkowego obrońcy.

Co w takiej sytuacji zrobisz z van Dijkiem, który głównie grywa jak LŚO? Ławka?

A co, gdyby zagrał na PŚO?

Wiem, że to brzmi niewiarygodnie, ale jest to totalnie możliwe :wink:

1 polubienie

Po kontuzji Matipa bardziej potrzeba prawonożnego, kogoś do pary z VVD

Pewnie dałby radę i nic by się wielkiego nie stało, ale nie jest to jego naturalna rola. Van Dijk jest wyspecjalizowany w grze na LŚO i jeśli szukać nowego ŚO, to właśnie kogoś na PŚO.

Arsenal podobno aktywował klauzulę Gonzalo Inacio i jest o krok do podpisania kontraktu…

Alaba zerwal wczoraj więzadło krzyżowe przednie w lewym kolanie, co oznacza ze real wkracza do walki o ŚO.
Przypomnę tylko ze Militao już wcześniej im wypadł.

Yoro, Inacio czy Antonio Silva to głowni kandydaci.

Real od razu reaguje na takie kontuzje, a My? My chcemy przedłużyć kontrakt piłkarzowi, który ma 33 lata i wróci do gry za min pół roku i ma być opcją do rotacji… Nie mam nic przeciwko Matipowi, bo oddał dla nas serducho i pomógł wygrać puchary. Jednak klub musi iść dalej. Moim zdaniem pomóc my wrócić do sprawności, ale niech szuka nowego klubu a My w jego miejsce kogoś do 1 składu. Virgil, Nowy, Konate, Quansah, Gomez.

1 polubienie

Na cholerę chelsea trzeci śpd?? Oni się pierd… nięci. Arsenal też ma Rice i Parteya. Również niezrozumiałe zainteresowanie.

No przecież Pochettino domaga się wzmocnien

Jeśli my przynajmniej nie kupimy SPD i środkowego obrońcy to tylko cud sprawi że zdobędziemy mistrzostwo

1 polubienie

Tak się zachowuje poważny klub, my będziemy liczyć na Quansaha

2 polubienia

Źródło Mirror, więc mega słabe.

Wg The Athletic Chelsea rozważa sprzedaż Conora Gallaghera - mega uniwersalny zawodnik i jedyny walczak w składzie Chelsea. Ja bym go brał na miejscu Kloppa. Ten chłopak to nowy Milner.

1 polubienie

My będziemy czekać na Quansaha…
Tak samo na śpd czekać będziemy na Bajceticia…

1 polubienie

Lepsza wersja Hendersona. Dobry zawodnik.

No Gallagher fajny zawodnik tylko pytanie na jaką pozycję on do nas jak już mamy gravena, maca, Jonesa, Elliotta i szobo. Dojdzie 6 zima albo latem więc nie mam zielonego pojęcia gdzie on mógłby grać i komu zabierze miejsce.