Rozważania transferowe (dyskusja)

Kontuzje? Jones jest słaby, jak dla mnie to akurat słabsza wersja Gallaghera. Poza tym lepiej mieć szerszy skład, w Anglii grasz na 4 frontach. Przydałby się na pewno. 40 mln to nie jest zaporowa cena.

2 polubienia

Jonesa już bym się z tego klubu pozbył ale Klopp tego nie zrobi. Możliwości gry też mu całkiem nie odbierze. Ja bym go wziął jeśli cena będzie promocyjna ale nie widzę tego. My nie lubimy mieć zbyt dużego, pozytywnego bolu głowy w kwestii szerokości kadry xD

1 polubienie

Jeżeli chcecie prawdziwą dziewiątkę to może Lewandowski? Barcelona go odda z pocałowaniem ręki. Wiem, że teraz nie ma formy, ale wierzę, że jeszcze wróci. On może spokojnie grać tak długo jak Zlatan, musi tylko zmienić klub, bo w Barcelonie potrzeba specyficznych napastników.

To ich można od razu skreślić w kontekście przejścia do Liverpoolu. Liverpool przecież się z nikim nie licytuje tylko od razu spuszcza majty i rozkłada nogi.

1 polubienie

1 polubienie

My też reagujemy, w styczniu Nat wraca z wypożyczenia.

6 polubień

Pisałem o tym w komentarzach - najlepiej zrobić newsa/tweeta - Nobody’s on LFC radar. Będzie szybciej i prościej i bez rozczarowań i niepotrzebnych dyskusji.

Rhys Williams też. Może zabraknąć miejsca dla VvD nawet na ławce

Lewandowski tak szybko nie wyniesie się z Barcelony, uważam, że to nie jest tylko “marzenie”, “kibicowałem im od dziecka” i “chcę zdobywać trofea” ale też rodzaj biznesu, Barca to globalna marka, dzięki temu on i Ania mogą rozwijać swoje biznesy i być jeszcze bardziej rozpoznawalni. I pogoda fajna. Prędzej pójdzie do MLS, aby podbijać rynek amerykański swoimi produktami.

to nie nasz problem jaśli wygryzie Ryana, Jonesa leb Eliotta to ich problem, nas interesują wyniki, tylko w Liverpoolu litujemy się nad piłkarzami i nie kupijemy graczy topowych bo taki Jones z Eliottem nie powąchają murawy jak przyjdzie Writz. Przecież to paranoja żeby nie kupować lepszych graczy bo mamy 4 czy 5 średnich. Dawać Writza i Bruno a Eliott, Jones, Endo czy Gravenberh niech spinają poślady albo odejdą, to o nich pewnie mówił szobo w wywiadzie że bycie w szerokim składzie to szczyt ich ambicji. Jak mam kawalerke to nie kupię domu bo nie wiem czy ją wynajmę komuś do mieszkania ?

Liverpool to nie może być inkubator dla przeciętnych i ciągle kontuzjowanych piłkarzy

1 polubienie

Proszę przypomnieć. Na ile ocenialiśmy tutaj w ankiecie okienko letnie? Chyba 7/10 było.
Jak uważacie kogo powinniśmy sprowadzić w zimę?
Moim zdaniem powinien wjechać śpd z prawdziwego zdarzenia i ktoś na ŚO.
Ale generalnie to bym sprzedał nuneza albo przestawił go na skrzydło czy coś i myślał o sprzedaży Salaha latem, a w jego miejsce jakiś kozak :smiley:
Atak taki bezzębny trochę.

  1. Gakpo na lewe skrzydło za Diaza.
  2. Próba zakontraktowania Bruno za 120 mln euro.
  3. Sprzedaż Salaha, a w jego miejsce ktoś z dryblingiem i świeżymi nogami.
  4. Zakup dwóch obrońców.

4 transfery. Jest to do zrobienia. Można przyoszczędzić na obronie. Najważniejsza jest pozycja DM.

Ankieta gdyby pojawiła się oferta za Diaza z Arabii na 60-70 mln euro.

  • Sprzedajemy
  • Nie sprzedajemy
0 głosujących

100/120 tak ale w dzisiejszym świecie 60/70 to za mało.

Gdybyśmy sprzedali za taki bilon Diaza to może spróbowalibyśmy dokonać cudu i ściągnięcia Mbappe.

Bruno marzenie.

Sprzedaż Salaha nie wchodząca w grę.

Jeden Inacio/Guehi/Hincapie by wystarczył.

Tak że 4 transfery. Jeden wychodzący i 3 do klubu i jesteśmy goście do walki o wszystko. Ale to się nie wydarzy. Już zaraz pierwsze artykuły o ostatniej szansie Phillipsa, o powrotach Thiago i Bajceticia i jedziemy posklejanym na taśmą klejącą autobusem dalej.

2 polubienia

Ja nie rozumiem polityki transferowej tego klubu. Raz jesteśmy w stanie wydać 100 milionów na pojedynczego piłkarza albo 70-80 milionów, a po chwili nikogo nie kupujemy, mimo potrzeby wzmocnień i pełnego sejfu $$$. Wiem, że Klopp jest wymagający co do piłkarzy i ich charakterów, ale kurcze, serio nie ma jakiś opcji na rynku? Twoje propozycje spoko, choć nie jestem przekonany do kupna typowego LŚO, gdzie bardziej potrzebujemy PŚO.

Ja to rozumiem i się zgadzam. Słabi powinni odejść, silni zostać. Ale Jurgen jednak lubi trzymać w swoim zespole przeciętniaków takich jak Jones którzy raz na chiński rok się przydadzą i “udowodnią” swoją klasę. Jak dla mnie Curtis jest do odstrzału już, miał chwilowa zwyżkę formy żeby znowu być zupełnie przeciętnym grajkiem.

3 polubienia


Brać tego Bakayoko już w zimie

Wirtz to cena pewnie 100 milionów, po za tym po zerwaniu więzadła spore ryzyko. Zero szans na ten transfer. Simons moim zdaniem mniej pasujący pod Kpoppa od Belga ale ciekawe nazwisko

2 polubienia

Kolejny wynalazek z Holandii. Tylko Wirtz /Simons

https://twitter.com/MailSport/status/1736778375933440375?t=7GysLhA3VCDP99DHCVUCJw&s=19

Nie wiem na co czeka Liverpool.

1 polubienie

Na Phillipsa i Williamsa

1 polubienie