Rozważania transferowe (dyskusja)

Bellingham, Tchouchameni, Caicedo, Lavia to tak bardzo niedawno

poza tym 11 miejsce na świecie to chyba nie jest źle.

Problem w tym że te twoje 11 miejsce to ocena subiektywna i niezgodna z prawdą z resztą. Bo wypisujesz kluby którym daleko do nas jeśli chodzi o atrakcyjność.

tylko weź pod uwagę , że był Klopp. zobaczymy jak będzie teraz.

Klopp z FSG zbudowali tutaj tak duże przedsiębiorstwo i rozwinęli jego korzenie, że z Kloppem czy bez i tak będziemy wielką, prosperującą marką która będzie walczyła o najwyższe cele. A ściągnięcie takich specjalistów jak Edwards tylko to potwierdza. Przyjdzie Alonso albo Amorim i dalej będziemy jednym z najlepiej zapowiadających się projektów sportowych w piłce nożnej. Jesteśmy w jeszcze lepszym miejscu niż wtedy gdy przychodził do nas Van Dijk czy Alisson.

że niby tych latynosów. Alisson, MacAllister i Nunez i Diaz <…> całych trzech a myśląc o latynosach to każdy raczej myśli o graczach z pola niz bramkarzach

To ilu w końcu? Bo ja tam widzę 4. Jakie to ma znaczenie na jaką pozycję?

normalnie tłumy

Nie zmienia to faktu że jest ich całkiem sporo. I będzie zapewne coraz więcej.

Musisz się po prostu pogodzić z faktem (jak dla mnie to dobrze), że już nie jestesmy biednym klubikiem który jest wybierany w ostateczności. Jesteśmy poważnym graczem i jeżeli danym zawodnikiem nie interesuje się Real, to mamy zazwyczaj pole position. Nam rzadko się odmawia.

1 polubienie

Nie żartuj z tym Gakpo, bo chłop nie bylby w stanie minąć 50 letniego Milnera. Holender nie ma odpowiednich predyspozycji do gry na skrzydle na poziomie PL i to jeszcze w LFC. Diaz ma sporo braków, ale nadal to poziom wyżej niż Gakpo.

5 polubień

bellingham nigdy nie dostal nawet oferty od liverpoolu, byl dla fsg za drogi po czym pod koniec okienka chcieli dac za caicedo jeszcze wiecej. To jest dla mnie najwieksze nieporozumienie transferowe tego klubu, warto bylo po prostu sprobowac jezeli jest kibicem lfc to moze by przyjal

Ale oferta za Caicedo była pokłosie otrzymanie pieniędzy za Fabinho i Hendersona + zwolnienia ich tygodniówek.

Przecież Hendo i Fabs to było łącznie 60 milionów. Nawet na Szobo by nie wystarczyło.

Trochę mnie przeraża, że wciąż są kibice, którzy myślą, że Liverpool musi sprzedać, żeby kupić. Od co najmniej 3 sezonów stać klub na transfery 100 milionów bez sprzedaży.

1 polubienie

Może i stać ale prawdą jest że na minusie w ostatnich 10 latach jesteśmy średnio 50/60 mln (tylko dwa razy wyszliśmy ponad 100). To nie tak że nie możemy wydać nie sprzedając ale mimo wszystko staramy się to balansować transferami z klubu bo nie mamy budżetu z gumy.

Jamal Musiala odrzucił możliwość przedłużenia umowy z Bayernem Monachium, jego priorytetem jest przenieść się do Anglii już tego lata.
Liverpool i Manchester City są obecnie liderami w wyścigu o 21-latka.

6 polubień

A był też taki ananas, ale słabo go pamiętam :stuck_out_tongue:

Delaj czakam na oficjalkę z Marco Reusem :sweat_smile:

O tak @Figa mów mi tak Jeszcze

No, ale pewnie resztę dołożyli od siebie, a bez tych 60 nie mieli, jizzys pomyśl.

A te parę lat temu wyszliśmy powyżej 100 mln tylko dlatego, że latem wykorzystywaliśmy resztę środków z transferu Cou na zakup Alissona

Kolejna historia z Egipcjaninem, czemu nie
https://x.com/LFCTransferRoom/status/1768281143973982358?s=20

  • tygodniówka Hendo i Fabsa, która łącznie była dużo większa niż tygodniówka samego Szoboslzaia

Jedna z wielu plotek, ale Salah miałby kumpla w drużynie

Zostanie w Monachium nie ma co robić sobie jakiejkolwiek nadziei, typowe zagranie na podbicie kontraktu.

Widzę tu wielu fanów transferu Wirtza bądź Musiali, więc Kto według was miałby iść na ławkę Szobo czy Mac bo ja sobie nie wyobrażam takiej trójki bez defensywnego pomocnika ?

Moim zdaniem Wirtz i Musiala to fajna opcja na lewe skrzydło.

1 polubienie

Owa dwójka na lewe skrzydło w rzeczy samej. Wirtz ewentualnie do środka. Na CDM mamy Endo oraz całą game młodzików (Bajcetic, MacConnell, Morton i Clark)

Jeszcze Musiale to widziałem może kiedyś na skrzydle ale Wirtza to nie bardzo, a jednak każdy z nich to koszt ponad 100 milionów więc nie wiem czy pobijanie rekordów transferowych na zawodników którzy będą grali nie do końca na swojej pozycji to dobry pomysł. Zresztą mamy już jeden przykład jak Jurgen chciał trochę na siłę zrobić z Nuneza lewoskrzydłowego