Rozważania transferowe (dyskusja)

Ale to wszystko to są jakieś domysły, poparte zupełnie niczym.

My przecież nie mamy pojęcia jak wyglądały negocjacje i jaka była sytuacja kontraktowa Endo, który był jednym z najważniejszych zawodników swojego klubu - mam tu na myśli negocjacje kontraktowe z jego byłym klubem

Każdy klub z którym się kontaktowaliśmy wiedział, że my potrzebujemy transferu na JUŻ i to czy ktoś ma rok, dwa, czy pięć, nie miało znaczenia, bo nie mogliśmy sobie pozwolić na czekanie wygaśniecia kontraktu, więc ten argument od ręki można było odrzucić.

3 polubienia

Powiem ci Scooby bardzo słabe te źródła czytasz.

To, że się sprawdził nie oznacza, że Schmadtke zrobił dobrą robotę w negocjacjach. Biorąc pod uwagę jego wiek, roczny kontrakt i reputację to transfer nie powinien wynosić więcej niż 10 milionów. Pewnie nawet mniej. Robertsona Edwards wyrwał za 8 milionów, za ile by wyrwał Endo?

Ostatecznie deal był dla nas dobry, ale powinien być jeszcze lepszy. Ktoś powie, że 5 milionów funtów dla piłkarskiego giganta to psie pieniądze, ale w Liverpoolu wygląda to inaczej

2 polubienia

Kilka updejtów o Musiale.

Zawodnik nie chce wracać do Chelsea. Real Madryt wyraził zainteresowanie. Manchaster City zgłosił sie do Bayernu o pozwolenie na rozmowy z zawodnikiem jako zastępstwo de Bruyne. Bayern nie wyraził zgody, bo naciska na nową umowę. My czekamy i obserwujemy.

No i kontaktowaliśmy się podobno ze środowiskiem Nagelsmanna

EDIT:

nie no Devil Page nie czytam

Źródło: Fabian Mrozek?

:smiley:

uwazam ze jakby wplynela oferta od psg np wysokosci 70-80mln to klub powinen to oferte zakceptowac i jeszcze naciskac na zawodnika, tak samo gapko tylko po niego raczej nikt sie nie zglosi

Gakpo moze miec fajne ME tak jak MS. I wtedy moze gdzies go opendzlujemy

Tak moim zdaniem może wyglądać nasza kadra na przyszły sezon jeśli dokonamy czterech solidnych wzmocnień.
Naprawdę nie potrzeba nam wiele, aby ten skład mógł w przyszłym sezonie walczyć na wielu frontach z potencjałem na sukces.

W swoim składzie mamy wielu chłopaków, którzy są bardzo uniwersalnymi zawodnikami.

Najważniejsze to zatrudnienie trenera, który będzie wystawiał zawodników na ich ulubionych pozycjach.
Wielce prawdopodobne wydaje się, że w momencie którym do klubu wpłynie oferta za Diaza zostanie ona zaakceptowana, a my ruszymy po zastępstwo.

BRAMKARZE:
Kluczowe będzie przekonanie Kellehera do pozostanie w klubie. Adrian i tak jest już statystą, więc uważam że powoli będziemy wprowadzać do składu Harveya Daviesa.

LEWI OBROŃCY:
Andy Robertson oraz Kostas to idealny duet. Szkoda to solidny zawodnik z jajami, którzy są potrzebni w zespole, natomiast Tsimikas to świetna dusza towarzystwa oraz nienarzekający zmiennik. W roli ewentualnej asekuracji dla obu Panów powołam się tutaj na nazwisko Joe Gomez.

PRAWI OBROŃCY:
Tutaj nic nie musimy dodawać, prawą obronę mamy obsadzoną na lata. Zastąpić może ich Joe Gomez albo Van Den Berg.

OBROŃCY:
Potrzeba nam jednego zawodnika w zastępstwie za Matipa. Idealnym rozwiązaniem wydaje się być Antonio Silva z Benfici. Młody, silny i z szeroką perspektywą rozwoju obrońca. Reszta bez zmian jak w obecnym sezonie.

DEFENSYWNI POMOCNICY:
Tutaj potrzeba kogoś kto z marszu wskoczy do pierwszego składu i będzie odpowiedzią na transfery przeciwników. Bacznie obserwuje Joao Nevesa i jestem w 100% przekonany, że w przyszłości będzie to najlepszy zawodnik na swojej pozycji. Zbliżające się okienko jest ostatnią szansą na wyciągnięcie go za zdroworozsądkowe pieniądze

ŚRODKOWI POMOCNICY:
Tutaj nie przewiduje wzmocnień. Najważniejszym elementem środka pola w przyszłym sezonie będzie gra MacAllistera jako środkowy pomocnik. Do pomocy Jones, Szoboszlai, Gravenberch oraz młodzież da radę.

OFENSYWNI POMOCNICY:
Harvey i Nyoni to tak naprawdę w 100% ofensywni pomocnicy. Tutaj jest ich miejsce. Są uniwersalnymi zawodnikami i tak naprawdę mogą zagrać na każdej pozycji w pomocy od ŚP w górę.

PRAWI NAPASTNICY:
Salah musi zostać ma zbyt duży wpływ na drużynę. Czas również wprowadzić do składu nowego zdolnego prawego skrzydłowego, którym jest Bakayoko. Tutaj sufit jest bardzo wysoko. Do pomocy w pucharach Ben Doak zdecydowanie wystarczy.

LEWI NAPASTNICY:
Wszystkie znaki na niebie wskazują, że odejdzie Diaz. Mamy bardzo dobrą lewą stronę, gdzie śmiało chaos może stwarzać Nunez, dobijać celnie Jota oraz konstruować ataki Gakpo.

NAPASTNICY:
Tutaj potrzeba kogoś z precyzją snajpera i najbardziej zdrowo rozsądkowym wyborem wydaje się Lautaro Martinez.

Atak złożony z Lautaro, Salaha, Bakayoko, Nuneza, Joty oraz Gakpo to byłoby coś genialnego atak do gry na kilku frontach.

Jeśli zdjęcie jest za małe, kliknij i powiększ.

1 polubienie

Popieram Cię w predykcjach, ale Liverpool a szczególnie Edwards lubują się w transferach tańszych, aniżeli taki Lautaro. Tym bardziej, że ,większe’’ gotówkowo transfery są przeprowadzane po dogłębnym przemyśleniu, a nasilenie ich w jednym okienku nie miało jeszcze nigdy miejsca.
Tak więc, jeżeli klub zdecyduje się na drogi transfer, to mój typ z powyżej wymienionych, to jedynie Lautaro.
A co do zastępstw:
Silva - Tosin (darmowy transfer, status HG).
Neves - tu kandydatów brak.
Typuję, że nowy menadżer będzie stosował Trenta w 2 lini, a prawą obronę obsługiwać będą: Bradley (od biedy z przodu), Joey, który będzie grał wszędzie z tyłu.
My na prawdę nie potrzebujemy wielu i wielomilionowych transferów.

Już widzę jak tu Lautaro przychodzi, widzę fantazja niektórych ponosi :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth: szczególnie gdzie atak mamy prawie kompletny bo być może przyjdzie jakiś młody talent na prawe skrzydło który odciąży Salaha a w dalszej przyszłości go zastąpi

Niby dlaczego fantazja ponosi?
Jesteśmy na TOPie to i takich transferów oczekujmy.
@sebzie
Jeśli chodzi o chłopaków z Benfici to tutaj nie ma się co zastanawiać, płacić i jak najszybciej ich przyklepać. Obaj to dorośli mężczyźni w ciele najlepszym do rozwoju i gry na wysokim poziomie.
Tutaj już nie mam jak zweryfikować, ponieważ Benficę oglądałem po raz ostatni, gdy graliśmy z Nimi w LM.

Tak, niewiele potrzeba nam do zmiany.

Moim zdaniem na chwilę obecną w składzie panuje przeciwwaga w ataku z lewej strony.
Gdy przyjdzie trener, który będzie wystawiał zawodników na swoich pozycjach do z lewej strony do gry będziemy mieć: Diaz, Jota, oraz Gakpo. Ktoś musi odejść.

Sprzedaż Diaza jest nieunikniona, a potrzeba w zmocnień na środku ataku i z prawej strony jako potencjalne zastępstwo za Salaha w przyszłości, aby atak był kompletny. Lautaro oraz walka Bakayoko oraz Doaka wydaje się naprawdę w stu procentach zdrowo rozsądkowe.

Jeśli chodzi o chłopaków z Benfici to tutaj nie ma się co zastanawiać, płacić i jak najszybciej ich przyklepać. Obaj to dorośli mężczyźni w ciele najlepszym do rozwoju i gry na wysokim poziomie.

@ojogo: Among others, Liverpool are keeping a close eye on Benfica’s young star midfielder, João Neves. Benfica are aware of the increased interest in the player.

Bardzo mocne źródło z Portugalii. Istnieje duża szansa, że lecimy właśnie po Joao Nevesa. Ten chłopak to taki inteligetny i jeszcze bardziej zadziorny Caicedo z czasów Brighton.

Taaa, oczywiście. Trenera na nowy sezon jeszcze nie mamy, a po zawodnika niewątpliwie “lecimy” :laughing:
W ciągu najbliższych miesięcy jakiekolwiek spekulacje dotyczące piłkarzy, w kontekście Liverpoolu, nie mają żadnego sensu :wink:
Będą się oczywiście pojawiały różne baity, ale jak wiadomo, to bardziej opowieści z mchu i paproci :smiley:

7 polubień

Dajcie spokój, przecież to seb, dziwne że o Mekambe nie wspomniał.

1 polubienie


Kylian do Realu, Luis do PSG, Rodrygo do Liverpoolu, prawda panie Edwards ?

1 polubienie

Najpierw to musi przyjść nowy trener, poznać zespół, ocenić przydatność zawodników i wtedy może ruszymy na rynek. Klopp rozmawiał już z Edwardsem na temat zawodników, których zostawia, więc nowy trener już na start dostanie jakieś wskazówki.

Osobiście nie spodziewam się szturmu na rynek. Kadra jest niemal kompletna. Obrodziło w młode talenty, które muszą łapać minuty.

Nowy trener naprawdę nie będzie miał dużo do roboty, bo Klopp zostawia mu świetna drużynę. Są weterani, są doświadczeni gracze i młode byczki.

Jest pięknie, będzie jeszcze lepiej.

Nie obraził bym się na Rodrygo. Zwłaszcza jeśli miał by być zastępstwem za Diaza.

A co do transferów czy ich braku, bo nie ma następcy Kloppa jeszcze to wydaje mi się, ze nie po to Edwards chciał mieć kontrolę nad całym projektem piłkarskim FSG, żeby teraz czekać na koniec sagi z trenerem.

Poza tym, wydaje mi się, że trenera dograja szybciej niż 30.06. tylko samo ogłoszenie będzie albo 01.07. albo wcześniej jeśli zespół wybrańca nie będzie już o nic grać. Tak czy inaczej Edwards i Hughes dostaną na pewno listę życzeń nowego trenera wcześniej. Z resztą Pearce sugerował w swoim artykule, że Hughes będzie już teraz wykonywał zakulisową pracę dla LFC. Więc ja jestem dobrej myśli.

2 polubienia

Akurat Rodrigo jest przereklamowany. No i nie jest wart swojej ceny.

A dla mnie jest lepszy od Viniciusa, tylko nie trafił na trenera, który potrafiłby wyciągnąć z Niego wszystkie atuty.

Rodrygo to LS. Z prawej gra z konieczności, bo Vini jest na prawej stronie tragiczny.

3 polubienia