Rozważania transferowe (dyskusja)

Jeżeli chodziłoby mu pieniądze to przecież poszedłby już dzisiaj :stuck_out_tongue: albo rok temu.

Można myślę Momo sporo zarzucać, ale pieniądze to nie jest jedna z tych rzeczy.

Araby zapłacą i obsypują go złotem niezależnie czy przyjdzie za darmo czy nie.

Flaco i Henderson, którzy byli piłkarskimi wrakami i trzeba było relatywnie niemało za nich zapłacić- dostali chore tygodniówki.

Salaha niezależnie kiedy tam pójdzie i czy wgl- dostanie jeszcze lepszą. Symbol muzułmanów i najlepszy afrykański piłkarz.

1 polubienie

Przeciez to jest kwestia interpretacji napinaczu.

Nie musze wrzucać linków źródeł , nie lubię zaśmiecać forum :slight_smile: kto śledzi ten klub od lat i trochę rozumie działania naszego klubu ten wie że taki wariat jest bardzo możliwy . Czas pokaże kto ma rację

Obrońca Feyenoordu był widziany na trybunach podczas spotkania West Ham-Liverpool


2 polubienia

Geertuida? Jeżeli nie będzie kosztował więcej niż 50 milionów to może być. Byle tylko Meksykańskiego Nuneza nie ściągnął, bo nie wytrzymam.

3 polubienia

Transfer Gertrudy ma sens tylko wtedy, kiedy uda się zagospodarować Trenta. Trzech zawodników na PO to przesyt.

@uzytkownikzablokowany od tego mamy Gomeza, który został już etatowym Milnerem obrony.

Geertruida nie tylko na PO może grać.
On obstawi szystkie pozycje w obronie jak również szóstkę.
@Hmmmmmm

Czyli nie mamy nikogo.

3 polubienia

Nie no tak szczerze? Gomez to nasz najsłabszy piłkarsko zawodnik. W każdym meczu jak gra, nieważne czy na PO, czy na LO (chociaż paradoksalnie na LO jeszcze to jakoś wygląda) na nim skupia się pressing rywala. Mnóstwo strat, mnóstwo podniesionego cisnienia + mnóstwo nieprzemyślanych decyzji. Gomez gdyby nie status HG to już dawno by wyleciał.

Jest waleczny, dobry fizycznie i zostanie na kolejny sezon ale nie nadaje się do gry na poziomie wyżej niż spotkania z Leeds czy Southampton.

Geertruida to byłby dobry ruch ale nie chciałem o Nim pisać bo już miałem dosyć opisywania transferów pod nowego trenera bez oficjalnego potwierdzenia. Już dosyć napalaliśmy sie na Amorima i jego piłkarzy. :smiley:

2 polubienia

Tam to się było kim ekscytować. Z kilku zawodników przyjęlibyśmy z otwartymi rękami :sweat_smile:

Gomez to nasz najlepszy lewy obrońca w tym sezonie.

1 polubienie

Geertruida to super zawodnik, ale chciałbym go lewonoznego :smiling_face:

Amorim podobno miał nierealne żądania co do transferów. Chciał trzech nowych środkowych obrońcow. No i w jego stylu Ben Doak by przepadł.

Chociaż Klopp jak przyszedł to ilu piłkarzy odeszło? 16?

Ben Doak i tak przepadł.

Coś więcej na temat tych spekulacji?

To nie jest kwestia porównania ilu odeszło po przyjściu Kloppa. Amorim to byłaby ogromna rewolucja, która mogłaby się skończyć źle. Wszystko co zostało wypracowane przez ostatnie lata, od razu poleciałby do kosza. Cieszmy się, że klub wybrał łagodną ewolucję, a nie rewolucję.

2 polubienia

Tylko, że Jurgen po to przybył aby przeprowadzić rewolucję, a trener po kloppie ma kontynuować to zaczeli w raz z przyjściem Jurgena. I nie wydaje mi się aby Amorim był odpowiednim co do nowej rewolucji. A z resztą i po co? Jurgen zostawia klub walczący o tytuły wiec czy jakas rewolucja jest potrzebna? Potrzebne są transfery aby wzmocnić zespół, ale to konkretne transfery a nie sztuka jak Endo czy Gravenberch chociażby…

1 polubienie

image
image

Tak oglądam teraz ligę mistrzów i ten Laimer wygląda niesamowicie, może w lato do nas na pozycję defensywnego pomocnika?

Pamiętam, że był z nami dość poważnie łączony

Ja to bym za to Musiale u nas zobaczył… Przydałby nam się taki agent no no

No ale on w tamtym sezonie przyszedł do Bayernu co nie, wątpię żeby go już chcieli oddawać XD
Szczególnie, że gra, nie jak Gravenberch, który jest młody i nie dostawał szans w Bayernie

2 polubienia

Musiale raczej ciężko będzie, zbyt dużo by kosztował, a za takiego Laimera myślę, że Bayern nie będzie chciał absurdalnej kwoty.

Po co ci Laimer? Mało mamy średniaków w składzie?

2 polubienia