Rozważania transferowe (dyskusja)

Szobo i Endo byli wyciągnięci z kapelusza. Że nic nie słychać, bo może nic konkretnego się nie dzieje, już bym tak nie przeceniał, na dobrą sprawę dopiero zatrudniliśmy nowego trenera. Sezon w sumie się nie skończył, ale już chwalą Edwardsa bo pracuje trzeci dzień i jest cicho :sweat_smile::sweat_smile:

A może jednak nie do końca cicho…

1 polubienie


Bo Szobo i Endo mieli klauzulę i raczej byli szybką reakcją na niepowodzenia.

Edwards tylko nadzoruje całość, nad transferami pracuje ktoś inny.

1 polubienie

Indykalia to nie jest klubowy dziennikarz. Parodysta jakich wielu.

2 polubienia

A ja bardzo liczę na ciche transfery. Bez zbędnych spekulacji, dwa konkretne newsy i oficjalka - coś w stylu transferów Gakpo, Szobo, Fabinho czy nawet Diaza. Im więcej się czyta w internecie, tym gorzej jeśli chodzi o negocjacje. Chociaż i tak uważam że Slot musi poznać skład i wtedy będą jakieś transfery, aczkolwiek nie uważam żeby to były nie wiadomo jakie nazwiska - prędzej 2-3 nowych graczy, do poszerzenia kadry.

1 polubienie

Indykalia to największy chłam… No jeszcze jest pewien Ivan S.

Klubowych dziennikarzy :sweat_smile::sweat_smile: dobre…

O tym panu i naszymy zainteresowaniu słyszałem juz w tamtym okienku :rofl::rofl::rofl::rofl:

A ten Feye z barcy to chyba żart xD

Bruno Guimaraes ja bym bardzo chlopa u nas widział ale no Edek nie lubi wydawać dużo kasy chodź nigdy nie wiadomo.

Ivan dzisiaj napisał że Coutinho chce wrócić :sweat_smile:

Ivan pisał również, że Xabi nowym menago. :grinning:

Jak te osobniki zdobywają atencję? Oni kiedyś jakiś transfer zgadli czy co?

Zobaczcie jakie chore pieniądze Mbappe dostanie za grę w Realu. Wszyscy gadają na PSG czy Chelsea które psują rynki. A co robi Real?

Chore? Wg. Mnie jak na dzisiejsze czasy to bardzo dobry dil. Wrecz tani. Mowi sie o 100m za podpis i 15m rocznie pensji. To sa pieniadze na jakie spokojnie powinien moc pozwolic sobie chocby Liverpool. Spodziewalem sie zupelnie innych kwot szczerze mowiac.

3 polubienia

Co myślicie? W miare możliwości powinniśmy spróbować czy za stary?

Liverpool 300k tygodniówki mu nie da, a tyle będzie chciał minimum.

No właśnie Real wydaję najwięcej na pensję i za podpis, a ludzie mówią jak Real mało wydaję na transfery :joy::joy::joy:

Najlepszy klub świata, to niech wydają. Przynajmniej nie będą krwawiły oczy od oglądania generacyjnego talentu w jakimś zasmarkanym katarskim tworze.

Piszą że 150 za podpis rozłożone na 5 lat kontraktu, czyli wychodzi 45 milionów na rok . Liverpoolu na pewno na to nie stać skoro ich tak to ok tylko śmieszne jak będą pisać że był za darmo i że będzie zarabiał te 15 bo tak nie jest. To w sumie jak ci co się śmieją z Liverpoolu że zapłacił tyle za Nuneza (za dużo) a $ity dało 60 za Halaanda (taa)

Bardzo tani, prawie darmowy. Jak wydasz 100 milionów na grajka i dasz mu 15 milionow pensji w takim Liverpoolu to powiesz ze transfer jest BARDZO drogi, ale jak dasz takie pieniadze zawodnikowi z wolnego transferu za samo podpisanie to juz jest tani? :joy:

Ten transfer wyjdzie jeszcze wiecej. Tam sa takie zapisy ze to co mowia oficjalnie to moze polowa tego co zarobi faktycznie.

@CzerwonyBartek

Oczy to beda ci krwawiły jak ten Real z tak chorym skladem bedzie co roku wygrywal LM, jak gral sobie w tym PSG to chociaz nikomu nie przeszkadzal w zdobywaniu LM. Teraz bedzie gral w najbardziej wkur#iajacym klubie swiata i jeszcze bedziesz go ciagle ogladal obok tego d3bila Viniciusa jak podnosi LM. Zachwycajaca wizja przyszlosci dla kibica nie-Realu.

4 polubienia