Rozważania transferowe (dyskusja)

Ipshwich kupilo jakiegos grajka za 23mln, skoro Sepp byl jednym z lepszych obroncow Bundesligi to chyba te 20mln to jest dobra wartość. Do tego ma status HG.

1 polubienie

Trudno mi sobie wyobrazić transfer na linii LFC-Ewerton.

Nah, nie te czasy. Wiadomo pewnie musielibyśmy zapłacić nie 50 a 60 mln jednak myślę że i tak by szło się dogadać.

1 polubienie

Widocznie nie był jednym z lepszych obrońców bundesligi, szczególnie, że grał w klubie, któremu wiele do spadku nie brakowało. Aczkolwiek bramek stracili najmniej w drugiej połowie tabeli, więc może to między innymi jego zasługa.

Hmmm gdzieś już słyszałem podobną narracje…

Już mnie męczy ta gadka o world class i right playerach, którzy jak tylko się pojawią to ich kontraktujemy

Ciekawą definicje world class i right playera musi miec klub gdy od kilku sezonów nie potrafimy takiego sprowadzić. A idąc tą narracją wychodzi na to, że takiego pilkarza po prostu nie ma na rynku (XD)

Ciekawe, że jak był dostępny Bellingham, czyli chyba ucieleśnienie world class right playera to nie mieliśmy tej kasy xd

3 polubienia

Dokladnie. Gadaja tyle o “right players”, a sciagamy panicznie tragicznego Arthura albo za jakis czas Endo

1 polubienie

Bo Bellingham to przedmiot który można sobie kupić, bardzo rasistowski post panie radzimordka

Tak sobie czytam te wasze paniczne posty i trochę nie wiem po co wam te transfery. Przecież kadrę mamy prawie kompletną, zależy jakie plany ma klub na rudego holendra, który wraca z wypożyczenia, ale mamy młodych Quensaha i Bradleya, którym trzeba dać szansę.

Zgodzę sie ze potrzeba DMa, ale nie ma co ściągać byle kogo no i nie wiemy jak to sobie wszystko wymyślił nasz nowy boss. Zchillujcie trochę.

Moim zdaniem to wql ocenianie okienka w momencie jego trwania jest durne. Ocenie fsg po. Nie wierzę osobiście że pójdą po nevesa za te pieniądze bo to facet nie sprawdzony w pl. Kupować kogoś za 100 kto z racji wieku będzie potrzebował czasu na aklimatyzację i rozwój umiejętności jest hmmm.

No ale taka jest prawda. Klub prawdopodobnie szuka zawodnika, który będzie dobry w defensywie, świetny w rozegraniu i z piłką przy nodze. Na rynku praktycznie nie ma takich zawodników a Ci którzy są grają już w topowych klubach (np. Caicedo, Rodri, Rice). Z wymienionych przez Ciebie zawodników, żaden nie jest takim zawodnikiem.
Chcesz kupić byle jakiego zawodnika? Tylko później się nie zdziw jak skończymy z kolejnym Nunezem, Diazem, Gakpo czy Gravenberchiem.

wiem że to sarkazm ale mówienie o rasistowskich postach nie jest potrzebne i tak wiem że to miało być zabawne. Natomiast kolejna osoba która twierdzzi że mamy kompletną kadrę jest już naprawdę przerażająca. To że mamy po 2 nawet 3 graczy na jedną pozycję to nie świadczy o kompletnej kadrze, mamy teoretyczną głębię składu, ale jakości szczególnie w pomocy nie ma za dużo. My którzy “płaczemy” o transfery nie robimy tego bo koniecznie chcemy żeby kogoś kupić, to nie jest dla nas sens życia, kibicowania i gry w piłkę. My chcemy żeby klub kupił ze 3 graczy od razu do podstawy, nie do szerokiej kadry bo taką mamy. Potrzebujemy kilku graczy do podstawy którzy podniosą nas na poziom wyżej, abyśmy realnie walczyli o mistrzostwo i mieli szanse w LM. Zobacz jak nasza pomoc jest gnieciona przez pomoc takiego Arsenalu, City i będzie Realu. Wystaw na Real Endo, szobo i Maca. Nie mamy szans. Potrzeba nam 2 pomocników do podstawowego składu na już. Nie mam nic do obsadzenia naszego ataku a nawet obrona nie wygląda źle, w sumie dobrze chociaż Środek Van Dijk i Guehi mógłby zarządzić. Max 3 transfery od razu do podstawy, my płaczemy o transfery, bo chcemy żeby nasz klub wygrał mistrzostwo lub LM. Kolejny rozczarowujący sezon nas nie kręci. Jeśli nie wzmocnimy przynajmniej pomocy Crackami to znowu pewnie będzie top 4 w LM zależnie od tego na kogo trafimy może być różnie. Przecież nasza pomoc zostałą zmasakrowana przez Atalante, wiemy że Leverkusen też ale niemcy nie aspirują do tego żeby być jednym z najlepszych klubó na świecie a bardzo dobrym, czołowym. Po prostu nasza pomoc jest słąba mimo tego żę mamy tam 10 graczy nawet ale oprócz Maca i może w mniejszym stopniu Eliotta i szobo to tam nikt do walki o trofea się nie nadaje. Więc nie opowiadaj bajek o pełnym składzie.

4 polubienia

ale naprawdę uważasz, że przez 3 sezony nie pojawił się gracz o odpowiednich umiejętnościach albo chociaż potencjale? I tak swoją drogą to rok temu własnie kupilismy byle kogo. Według mnie to juz lepiej było zostawić Mortona i miec miejsce wolne w tym roku na nowego gracza. A może cudownie by Morton odpalil.

4 polubienia

Co tu się odwaliło właśnie ?

2 polubienia

Pojawiło się i to dwóch takich zawodników. Jeden poszedł do Realu a drugi do Chelsea. Wiadomo, że każdy chce transferów. Idelnie gdyby zostały zrobione jak najwcześniej. Ja wole żeby poczekał z transferam i zrobił to z głową, bo nie chcę kolejnego Nuneza, Gakpo, Diaza czy Gravenbercha.

2 polubienia

Jak nie ma na rynku takiego gracza? Jest, tylko trzeba umieć go znaleźć. Rodri nie przychodził jak crack do City, tylko po jednym dobrym sezonie w Atleti poszedł do City i odpalił. Sprawdzony na wysokim poziomie i potwierdzony na wysokim poziomie w kadrze z umiejętnościami był Rice. Caicedo grał tylko w średnim klubie na poziomie PL i Chelsea narazie bez szału.

Na tym polega zabawa w transfery, żeby dobrze trafić i nie przepłacać za średnich zawodników.

No klub szuka szuka, i jak znajdzie takiego Bellinghama to przy pierwszej okazji do konkretnego ruchu, sra pod siebie i wycofuje swoje zainteresowanie.
Ja serio nie wiem jak to możliwe, że ktoś jeszcze wierzy w te brednie

2 polubienia

Romano:

“At the moment for the first team there is no fresh update [on Liverpool signing players].”

https://x.com/AnfieldEdition/status/1812123263939604791?ref_src=twsrc^google|twcamp^serp|twgr^tweet|twtr^true

Wątpię by Everton chciał akurat od nas tylko 50 milionów…

@JordanBalonson jak już wyszuka tego nowego Bellinghama to i tak go odda bez walki Realowi albo City. Rzucać się z motyką na słońce bez odpowiednich narzędzi.

czyli nie kupimy DM przez następnych 5 lat, bo albo nie będzie dobrego według klubu albo zgłosi się po niego City,Chelsea, Real, United i nas przelicytują, albo będzie po prostu za drogi.

o to to, to to. Chcielismy tego Doucuore z CP, gdzie oni zaplacili 22mln a po roku 60 wolali. Po prostu nasz skauting leży. Czasami to mam wrażenie, że kupujemy od lat tych co zagrali dobrze przeciwko nam. Lallana,Bogdan, Benteke, Mane( tu akurat mega wypalilo) Minamino, Nunez itd.

2 polubienia

Najzabawniejsze w tej gadce jest to, że niby nie ma problemów z $ i j"ak będzie right player to nie będzie problemów z wyłożeniem hajsu na stół"… no chyba, że po tego right playera zgłosi się Real, City, Juve, Bayern, Chelsea czy inny duży klub. Wtedy okazuje się, że zawodnik wcale nie był w kręgu naszych zainteresowań, w klubie zmienily się priorytety czy inne pierdolamento.

1 polubienie

Jeszcze się łudzicie że ktoś poważny tu przyjdzie haha ludzie kochani szkoda waszych nerwów

2 polubienia