Rozważania transferowe (dyskusja)

Złość pojawia się z prostej przyczyny. Liverpool nie wygrał walki o swój top cel od nie wiem kiedy. Nunez okazał się klapą jak narazie a o MacA nie walczyły kluby i był transferem budżetowym bardzo.

Macce bardzo szybko zaklepaliśmy, więc to było sprytne działanie. Może po prostu wyprzedziliśmy konkurencję i zachęciliśmy zawodnika do siebie. W ogóle dobrze, że Edwardsa nie było wtedy w klubie, bo jeszcze przez kilka lat byśmy czytali o jego fenomenie w związku z tym transferem :smiley:

2 polubienia

:bangbang::ceuta_and_melilla: Real Madryt od miesiąca negocjuje transfer Trenta Alexandra-Arnolda i praktycznie wszystko już ustalone!

:arrow_right: Anglik od dziecka marzył o grze w Realu Madryt i nie zamierza przedłużać wygasającego za rok kontraktu z Liverpoolem :astonished:

POZOSTAJE CZEKAĆ NA HERE WE GO :soon:

:information_source: Christian Falk

Jeśli to prawda, to do klubu kokosa go zesłać :smile:

Jakieś źródło, link, cokolwiek? Bo ja nic takiego nie widzę w internecie.

@Scooby_Doo

No to znam, ale tu nie ma mowy o tym, że marzył o grze dla Realu od dziecka i nie zamierza przedłużać.

Ja jestem prawie pewny, że jeśli jest kontakt to odejdzie, ale no jak już mają być newsy to chociaż bez kręcenia jak u góry.

Po forum latał ten tweet od dnia, czy kilku dni. Źródło to własnie Falk. Póki co nikt blisko klubu, więc możemy jeszcze spać spokojnie :smiley:

Jeśli obecne okienko będzie tak gowniane jak poprzednich kilka to życzę mu żeby tam poszedł i stworzył ze swoim kumplem Judem dream team na miarę pierwszego galacticos (tylko skuteczniejsze)

1 polubienie

Żeby nie było znalazłem nawet jak Trent mówi, że chce tu zostać do końca kariery

Speaking to The Times in 2018, a then-20-year-old Alexander Arnold said: “There is nowhere else I’d rather be than Liverpool. Somewhere I want to stay for the rest of my career is Liverpool. It’s what I’ve always dreamed of. Liverpool are special. It’s completely down to the fans. Whether we are winning or losing we always have their love.”

The full-back moved one step closer to realising his goal of snaring the armband after serving as Virgil van Dijk’s vice-captain last season. In the same interview, he went on to outline his vision of leading the team out, something he first accomplished in December 2020.

“I want to become captain one day,” he added. “That’s definitely a dream of mine. I hope with dedication, the right advice and the hard work that still needs to be put in that one day I might achieve that dream of becoming captain, something that me and my family will be very proud of if it comes.”

Goggle tlumaczenie
Rozmowa z [The Times](https://www.thetimes.co.uk/edition/sport/trent-alexander-arnold-if-i-change-someones-life-thats-the-best-thing-that-will -come-out-of-my-week-xq99s0qdt) w 2018 roku 20-letni wówczas Alexander Arnold powiedział: „Nie ma innego miejsca, w którym wolałbym być niż Liverpool. Miejscem, w którym chcę zostać do końca mojej kariery, jest Liverpool. To jest to o czym zawsze marzyłem. Liverpool jest wyjątkowy. To całkowicie zależy od fanów. Niezależnie od tego, czy wygrywamy, czy przegrywamy, zawsze mamy ich miłość.

Obrońca był o krok bliżej realizacji swojego celu, jakim jest zdobycie opaski po tym, jak w zeszłym sezonie pełnił funkcję wicekapitana Virgila van Dijka. W tym samym wywiadzie nakreślił swoją wizję wyprowadzenia zespołu, czego po raz pierwszy dokonał w grudniu 2020 r.

„Chcę pewnego dnia zostać kapitanem” – dodał. „To zdecydowanie moje marzenie. Mam nadzieję, że dzięki poświęceniu, właściwym radom i ciężkiej pracy, którą trzeba jeszcze włożyć, pewnego dnia uda mi się spełnić to marzenie o zostaniu kapitanem, z czego ja i moja rodzina będziemy bardzo dumni”. jeśli nadejdzie.”

Wiadomo udzielał tych wywiadów, gdy zarówno klub i on byli w całkiem innym momencie. Jednak, jak to mówią "słowo się rzekło ":smiley:

@CzerwonyBartek jasne sam o tym dodałem, tylko zaczynam rozumiec też stronę, co może mieć do Trenta żal

Wtedy to był projekt wyglądający na ambicje bycia najlepszym na świecie.

4 polubienia

Już wiecie dlaczego Real nie wydał tych 60 mln na Yoro ? Chcą TAA i Davisa z Bayernu, nie teraz to za rok, jeśli im się uda to takiej przepaści nad resztą drużyn nie miał żaden klub jeśli chodzi o skład i potęciał od… lat pięćdziesiątych XX wieku kiedy również Real wygrał 5 razy z rzędu Puchar Europy. I nie chce im i nie będę kibicował, nie lubię Realu i Barcelony. Po prostu obiektywnie potęga. Kiedy kilka lat temu jeszcze laliśmy City które było dominatorem czy przegraliśmy 3-0 z barceloną to czuł człowiek wewnętrzne przekonanie że i tak damy radę, jeśli ma ktoś pokonać city czy odrobić te 3 do 0 z Camp nou to tylko my, tylko nas na to stać, teraz widzę naszą pomoc i nic z tego nie zostało. Wymieniamy też naszych graczy z Liverpoolu 1.0 na gorszych. Za TAA przyjdzie Frimpong lub Gertruda i taki Hmmmmmmm będzie pisał że geniusze z FSG niedość że zarobili 60 mln na zdrajcy, to kupili Frimponga za 40 i jeszcze został 20 na Hancko. Żenada.

8 polubień

Co jeśli Real odpuścił Yoro bo szykuje kasę na Trenta? U nas o transferach cicho sza bo może wszystko zależy od ruchu TAA🤔

1 polubienie

To nie tylko trent mamy jeszcze dwa duże kontrakty w zawieszeniu i nie za bardzo wiem na co czekamy bo nie kupuje teori że ktoś ma wakacje jak widze że taki morata 3 dni po finale dopina transfer do innego kraju więc chyba da się negocjować przedłużenie kontraktu podczas urlopu

Kurde, brzmi jak promocja, patrzac na to co pewien Holender po 1 tragicznym sezonie i 2 przecietnych dostal u nas… i to bez lansowania przez media.

Nie sadze, ze to my czekamy. Raczej to pilkarze czekaja na ruchy klubu - zarowno w kwestii ich kontraktow jak i ogolnej wizji i projektu. Przeciez to chyba jasne, ze pilkarze stracili nieco (pewnie bardzo duzo) wiary w projekt po odejsciu Kloppa i zastapieniu go przecietnym Slotem. To naturalna reakcja. Jezeli klub swoim dzialaniem lub Slot nie da wyraznego sygnalu, ze idziemy ku dobremu to maja furtke zeby wyskoczyc gdzies indziej - na przyklad do Madrytu. Taki Real dla TAA to jest przeciez totalny no-brainer.

1 polubienie

80 milionów :rofl::rofl::rofl::rofl:

Minimum 150, a jak nie to spadać.

Pamiętasz że za rok kończy mu się kontrakt?

To byl prawdziwy majstersztyk opchnac tego zdrajce za 70 milionow, ha! Conor Bradley jest jednym z najlepszych prawych obroncow na swiecie, a mamy przeciez jeszcze niewiele slabszego Gomeza!

  • Hmmmmmm, 30 Sierpnia, 2024.

xD

14 polubień

Coutinho mówił o chęci zostania legendą tego klubu… także tego. A później zabrakło Voltarenu na bolące plecki

Jesteśmy trochę w dupie, zwłaszcza jak zawodnik nie spieszy się z podpisaniem kontraktu. Zobacz jak Real próbował zbić cenę z Yoro ze względu na jego ostatni rok kontraktu. 150 mln moglibyśmy wołać gdyby byli napaleni na niego, a TAA byłby związany z klubem kontraktem 3-4 letnim. Wszystko zależy od Trenta. Jeśli nie uwierzy w projekt Slota, to trzeba będzie pożegnać się z nim tego lata, żeby cokolwiek zarobić

1 polubienie

Perspektywa z wiekiem się zmienia. Ja też w wieku 20 lat, wiele rzeczy mówiłem :wink:

To było przed wygraniem wszystkich pucharów z Liverpoolem, osiągnął dużo, przegrał dużo, jest w kwiecie wieku i może dołączyć do największego obecnie klubu, który zbiera najlepszych zawodników młodego pokolenia i ma tam swojego przyjaciela Bellinghama.

Moim zdaniem odejdzie i zastąpi Carvajala na prawej obronie.

To jaka ekipa by się zbrała w Madrycie? Wow, ciężko sobie wyobrazić inny scenariusz niż dominacja La Ligi w ciągu następnych lat.

Ja na jego miejscu bym się nie zastanawiał, tam ma pewniaka, wielkie przeżycia, u nas jeszcze nie wiemy co się wydarzy. Szkoda, ale sam wiele razy mu zarzucałem brak zaangażowania w obronie, wiec za ten hajs mam nadzieję, że przyjdzie ktoś na prawdę mocny, jeśli to przejdzie.