Rozważania transferowe (dyskusja)

Tak oglądałem i masz rację że nas sędziowie krzywdzili. Jednak myślisz że jak wejdziesz na forum Arsenalu albo nie wiem Aston Villi to oni uważają inaczej?

Ja napisałem że są zaawansowani wiekowo jak na piłkarza i to jest fakt. Ty napisałeś że vvd może grać jeszcze lata i to jest opinia. Równie dobrze jutro może złamać nogę. Jaki sens ma takie wróżenie? Fabs też jest z ich wieku a się już 2 razy zwinął.

Chciałbym zapytać jaki według ciebie powinny być cele Liverpoolu w takim składzie?

przecież napisałem jak będzie zdrowy.

gdzie tu jest pewność, napisałem że może grać na takim poziomie. Ramos grał, Chellini, Bonucci, Pepe. VVD raczej gra ekonomicznie i kryje na radar niż wdaje się w pojedynki ( a tamci czterej grali intensywniej) - dlatego tak podejrzewam, że to jest ten typ co ma szanse na długowieczność.

wywalić Endo, kupić DM. Kupic CB . Sprzedać Andiego/ Tsimikasa i kupic LO- moze byc Ait Nouri

1 polubienie

Ramos jest 5 lat starszy od VVD i od momentu transferu do PSG(3 lata temu) to równia pochyła, Bonucci od dobrych paru lat nie istnieje(4 lata starszy od VVD) no ogólnie tak 50/50 Twoje przykłady. Pepe też w sumie gra w Porto od wielu lat, tam intensywność znacznie niższa. Jedyny przykład z EPL to Thiago Silva w sumie.

@everlast po prostu chodizło mi o to, że jest niewielka szansa na te 4-5 lat w wykonaniu VVD na najwyższym poziomie. Co do kupienia stopera to zgadzam się, że przydałby się, ale sądzę, że możemy poczekać z tym choćby do zimy. Coś czuję, że VVD nie podpiszemy, a nawet jeśli to więcej niż 2 lata z niego nie wyciągniemy.

tylko wiesz, ja od początku okienka piszę, żeby kupic CB. juz nie mówiąc, że rok temu pisałem, żeby sprzedac Matipa i kupic juz kogos nowego.
Więc nie za bardzo rozumiem do czego sie przyczepiasz? Że VVD moze nie grać, czy że sugeruje, że nie potrzebujemy CB?

1 polubienie

Czyli stawiamy krzyż na Bajceticiu i Mortonie?

czyli to wymiatacz na poziomie Bellinghama, Barelli, Writza, Musiali… nawet do Olmo i Odegarda mu daleko. O Gravenie, Endo, Jonesie nie wspominając. W mojej opini nasza pomoc jest najsłabszą formacją i daje się często zdominować, zamiast się denerwować przekonaj mnie że nasi gracze są na podobnym poziomie co wymienieni z innych klubów

Na mortonie tak. Na bajceticiu zdecydowanie nie. Po prostu ja uważam że dla rozwoju bajcetica lepsze będzie wypożyczenie na którym zagra powiedzmy 3500minut niż np 800 u nas. Dlatego wolałbym aby jeszcze sezon Endo został jako rezerwowy.

I tu się zgadzam tylko ja zdecydowanie pozbylbym się tsimi zostawił Endo i jeśli zostanie sepp to wolalbym wzmocnić prawe skrzydlo

A nie było ostatnio pisane, że zaoferowali parę baniek więcej :smiley: ?

Niby więcej, ale który ma rację?

1 polubienie

Ktoś już o tym pisał ale powtórzę wyobraźmy sobie że to LFC zabiega o Seppa, trzeba by było zapłacić minimum 35 mln. Dla mnie chłopak do walki o 1 skład w LFC.

2 polubienia

Fakty są takie, że nie dość, że LFC o chłopaka nie zabiega, to wygląda na to, że chce się go pozbyć…

@Beol z tego wynika, że nie umie grać za bardzo z piłką przy nodze, co u nas było niezwykle ważńe i pewnie tak pozostanie, bo Slot ponoć lubi grać w ataku pozycyjnym

@Hmmmmmm chcą się pozbyć, ale za uczciwą cenę. Nie sztuką jest coś/kogoś sprzedać za pierwszą ofertę…

@Hmmmmmm ja nie mówię, że jesteśmy na sprzedaż napaleni, ale wygląda jakbyśmy się skłaniali ku tej opcji. Co do tego, czy była wyższa, a teraz jest niższa to do końca niewiadomo. Przeczy to trochę logice. Raczej chcemy przesondować rynek i liczymy, że ktoś jeszcze się odezwie, stąd te informacje wychodzą.

10 mln za chłopaka w kwiecie wieku, jednego z lepszych obrońców zeszłego sezonu w BL, za którego zapłaciliśmy 4,4 mln parę lat temu.

Śmiech na sali :joy:


Jarrel dla porównania.

Jakby się chcieli go pozbyć, to z miejsca przyjęliby tą ofertę. Nie sądzisz?

@Loku64 ale przecież poprzednia oferta była wyższa, więc jeśli tak by zależało na sprzedaży, to już by Rudego nie było.

1 polubienie

Kurde z 50 wpisów od rana, myślałem że coś się ruszyło a tu większość o transferach Chelsea z zeszłego lata i błędach sędziów. Widać że się dzieje

17 polubień

Bardzo ważny w takim zestawieniu jest styl drużyny prezentowany, on realnie szczególnie mocno u obrońców wpływają na wyniki statystyk idywidualnych. Quansah nie będzie miał takich statystyk w defensywie grając tak wysoko i grając w drużynie grającą piłką, a VDB, nie będzie w aspekcie rozgrywania dobry. Co niestety zresztą widać, to trochę taki casus Skrtela, czy Carraghera. Co sobie radzili dobrze w głębokiej obronie, ale z piłką przy nodze byli za słabi.

6 polubień

Oczywiście, że nie będzie miał, wrzuciłem to jako ciekawostkę, Sepp też nie będzie miał wybitnych statystyk związanych z wyprowadzeniem piłki, bo Mainz było zespołem walczącym o przetrwanie. To nie był zespół, który dominował spotkania i wyprowadzał powoli piłkę z obrony.

Co nie zmienia faktu, że jego poziom wygranych pojedynków powietrznych robi wrażenie.

1 polubienie

Myślę, ża warto sprzedać Endo i Seppa, a kupić Rodriego i Rudigera.
Wiem, że to nierealne ale dorzuciłem do dyskusji więcej niż co niektórzy tutaj.

Tak na poważnie. Nadal uważam, że będą transfery. Poczekajmy miesiąc z ocenami. Będzie dobrze.:slight_smile:

PS. Każdy z nas ma ambicje, a w szczególności emocje związane z klubem. Wyobraźcie sobie jednak sytuację, w której na przykład Gakpo do Nas nie przychodzi i byśmy tutaj wszyscy płakali, że klub nic nie robi.

Pożyjemy zobaczymy, bo okazuje się, ze Gakpo nas nie zbawił, a każdy widział w nim gościa co z miejsca zrobi robotę.

1 polubienie

raczej były głosy, że po co nam ten transfer w tamtym momencie, a nie kupilismy pomocnika. Do tego jakos ten typ gracza to średnio nam pasuje jak widać. Niższy i szybszy napewno by sie bardziej przydał.

1 polubienie

Raczej zbiorowy zachwyt niż narzekanie.

1 polubienie